AMIRHOSSEIN206ahwaz

پروژه پژولی 13 ساله

89 ارسال در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 3 ساعت قبل، AMIRHOSSEIN206ahwaz گفته است :

سلاممممم:hello::grin:

ببخشید نبودم چن وقت امتحان داشتم برای عکس هم فهمیدم چون درجه دوربین رفته بالا نامرد نمیزاره عکس بفرستم:::P

دلم نمیاد کیفیتو بیارم پایین اخه[gerye]

تو این چند وقت خیلی کارا کردم البته شاید به دید خودم خیلیه😂😂😂

راهنما 207 انداختم .دوربین دنده عقب .جک صندوق نو شد.واتر پمپ .تسمه تایم کامل .دسته موتور پایین.کاسه نمد سر میلنگ .ترمز درب راننده.بست اگزوز .ترمز دستی دکمه کروم ارسی:grin:.دزدگیر تکستون که رفیقم داد بهم عاشقشم:razz:.از عشق دومم زائر جان تایپ بی اکبند :grin:شوک سنسور ،برچسب سکوریتی و ساید ایربگ گرفتم دیروز رسید (شنبه21 ام)و نصب شد.کلید فلاشر دوکاره خریدم یه سوکت خریدم که سرسیم هاشو استفاده کنم 20 تومن[wait]منبع اگزوز هم نابود بود عوض کردم پدر گفت اگه منبع غیر فابریک بیاد بای بای کن 😬😂😂سنسور دما اینه بغل.

سیمکشی دکمه انجام شد ولی وقت فعال سازی نرسید .

سنسور دما فعال شد .چراغ کمربند هم فعال شد همینطور برفپاکن با دنده عقب فعلا فعال شد تا برم ورژن bsiرو از 32 به اخرین ورژنی که میگیره ارتقا بدم که بشه روش مانور داد😅😅😅اها سیمکشی قفل صندوق هم انجام شد انشالله برای بعد عید فرمون و سردنده و قفل داشبورد کروم ارسی و یه چیز فوق باحال تا سرسیم دارم میخوام سیمکشی کنم واسش سنسور نور و باران😆😆😆😆 سوکتی که گرفتم به تایپ میخوره ولی مثل سوکت خود تایپ قفل نداره که ریل سیم در بیاد خار داره کنارش  18 پایس 16 تا سیم داشت 4تاشو برداشتم دوتا برای کلید دوکاره یکی سوکت کیلومتر یکی هم واسه سوکت خاکستری برای درب صندوق.

bsiماشین من همe02عه و خدا کنه همونجور که خوندم تو انجمن بشه ledکلید دوکاره رو فعال کرد.

ببخشید پر حرفی کردم اگرم غلط املایی داره خودتون ببخشین دیگه[:-'']

یه خبر جدید هم دارم رکاب سمت شاگرد هم نابود شد دیگه پدر گفت بعد عید میده صافکاری :grin:کلا سر تا سر میدم صافکاری بعد تمام ماشینو یه رنگ خوب میدم بزنن هر هفته هم واکس پولیشش میکنم بعد رنگ😂اخرشو شاید یک ماه یک ماه بکنم😂😁

bsi ورژن اخرش 45.5 هست که معمولا 45.2 اکثر دیاگ ها  هستن . 32 قدیمیه خیلی . البته نمیدونم روی تیپ 2 نصب میشه یا نه ولی تیپ 5 و 6 همون 45

ویرایش شده در توسط a.m.i.n

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 6 ساعت قبل، a.m.i.n گفته است :

bsi ورژن اخرش 45.5 هست که معمولا 45.2 اکثر دیاگ ها  هستن . 32 قدیمیه خیلی . البته نمیدونم روی تیپ 2 نصب میشه یا نه ولی تیپ 5 و 6 همون 45

داداش وقتی از 83 تا حالا دست نخورده همینه:grin::::Pحالا ببینم این تا چند میره باومعمولی اگه چیزایی که میخوام اوکی شد که هیچ نشد میرمpps:hello:

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

سلام:grin: 

بالاخره اینه برقی کردم با اجازتون  از تیپ دو شدیم تیپ دو و نیم[:-'']

بی اس ای ارتقا دادیم ریموت ماشین به فنا رفته وصل نمیشه نمیدونم چه خاکی تو سرم بریزم😂 ولی فلاشر دوکاره و قفل هنگام حرکت اینا فعال شد دعا کنید ریموتم درست شه من بدون ریموت میمیرم[gerye]از بچگی عاشق ریموتش بودم هی از دستم قایمش میکردن حدود 3 4 ماه هم گمش کردم بعد خودم زیر تخت پیداش کردم:grin::grin::grin:

فقط برای ریموت با ppsامتحان نکردم وگرنه همه راه هارو رفتم کسی  راهی بلده بگه[doa]

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

سلام:grin: 

بالاخره اینه برقی کردم با اجازتون  از تیپ دو شدیم تیپ دو و نیم[:-'']

بی اس ای ارتقا دادیم ریموت ماشین به فنا رفته وصل نمیشه نمیدونم چه خاکی تو سرم بریزم😂 ولی فلاشر دوکاره و قفل هنگام حرکت اینا فعال شد دعا کنید ریموتم درست شه من بدون ریموت میمیرم[gerye]از بچگی عاشق ریموتش بودم هی از دستم قایمش میکردن حدود 3 4 ماه هم گمش کردم بعد خودم زیر تخت پیداش کردم:grin::grin::grin:

فقط برای ریموت با ppsامتحان نکردم وگرنه همه راه هارو رفتم کسی  راهی بلده بگه[doa]

کار نکردن ریموت مربوط به تنظیمات هستش. با PPS باید یه گزینه ای رو تغییر بدی. فکر می کنم نوع کلید هستش.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

ز بچگی عاشق ریموتش بودم هی از دستم قایمش میکردن حدود 3 4 ماه هم گمش کردم بعد خودم زیر تخت پیداش کردم:grin::grin::grin:

:::P:::P:::P:::P:::P:::P:::P:::P:::P:::P خدا خیرت بده کلی شاد ام کردی با این جمله ات:razz:

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، Rouzbeh گفته است :

:::P:::P:::P:::P:::P:::P:::P:::P:::P:::P خدا خیرت بده کلی شاد ام کردی با این جمله ات:razz:

منم یه ۸۲ داشتم ورژن رو اوردم بالا ریموت به فناک رفت .هرکاری ام بگی کردم نشد.البته ppsرو تست نکردم همون طوری فروختمش.اگه با پی پی اس هم درست نشد بی اس آی رو بیار روی همون ۳۲ بعد کلید رو معرفی کن بهش درست میشه.

ضمنا گلگیر عقب رو درست کردی یا نه؟:grin:

لینک به ارسال
در 10 ساعت قبل، Hamid00560 گفته است :

منم یه ۸۲ داشتم ورژن رو اوردم بالا ریموت به فناک رفت .هرکاری ام بگی کردم نشد.البته ppsرو تست نکردم همون طوری فروختمش.اگه با پی پی اس هم درست نشد بی اس آی رو بیار روی همون ۳۲ بعد کلید رو معرفی کن بهش درست میشه.

فکر نکنم ربطی داشته باشه!

من یه ۸۳ داشتم؛ ورژن BSI ۲۶ بود. اول کردم ۳۲ بعد ۴۵...

بعد ریموت رو مجدد تعریف کردم راحت اوکی شد...

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 11 ساعت قبل، Hamid00560 گفته است :

گلگبر عقب؟؟؟:-(

در ۱ ساعت قبل، !Mehdi گفته است :

این تغییر ورژن خیلی دیدم مشکل ریموت دارن باهاش
ایرادی هم نداره حالا چرا بلد نیستن .... نمیدونم

ولی خیلیا (هر کی دیدم اپدیت کرده) چندین بار رفتن و اومدن تا ریموت تعریف شده

لینک به ارسال
در در 1396/12/04, 16:28:14، endwaiter گفته است :

کار نکردن ریموت مربوط به تنظیمات هستش. با PPS باید یه گزینه ای رو تغییر بدی. فکر می کنم نوع کلید هستش.

در در 1396/12/04, 22:46:49، Hamid00560 گفته است :

در در 1396/12/05, 09:26:08، !Mehdi گفته است :

در در 1396/12/05, 10:40:18، Rouzbeh گفته است :

گلگبر عقب؟؟؟:-(

این تغییر ورژن خیلی دیدم مشکل ریموت دارن باهاش
ایرادی هم نداره حالا چرا بلد نیستن .... نمیدونم

ولی خیلیا (هر کی دیدم اپدیت کرده) چندین بار رفتن و اومدن تا ریموت تعریف شده

اقا رفتم پیش مکانیکه که از اولین باری که ماشین خراب شده بود نمیدونم سال چند تو دو دقیقه با دیاگ معمولی اوکیش کرد:grin:از اول میخواستم برم بدم خودش اپدیت کنه ها ولی [:-'']حالا ریموت دوم  رو میخرم بعد عید میرم میدم خودش هم ارتقا بده هم ریموت دوم فعال کنه چون دزدگیر بستم دو ریموت واجبه😆بهش گفتم گفت ارتقا هم بدی بدردت نمیخوره چون همین ها که الان داری  رو داره فرقی نداره ماشالله مثل بچها سایت مخ 206 عه رو حرفش حرف نمیزنم:::Pبخدا بدون ریموت عقده ای شدن یه هفته😂😂😂😂😂یه قاب سوییچ هم برا همسایه خریدم 10 تومن بردش کروز بود نرفت توش دیدم توش والئو زده بستم واس خودم چینیه ولی زایس😕الانم ورژن 34 عه همش دوتا رفت بالاتر[wait]گلگیر قراره بعد عید درست شه ببینیم بابا چه  میکنه...

در در 1396/12/04, 16:31:19، Rouzbeh گفته است :

هزینشو کارت ب کارت میکنی یا نقدی میدی:grin:

شوخی بودا:hello:

لینک به ارسال

سلااااام عیدتون مبارک:grin::hello:

خبر جدید[:-'']

یه قفل داشبورد کروم گرفتم و گلگیر ارسی(یه پخش کلاریون خیلی تمیزهم 50 پیدا کردم اکه یارو جواب بده اونم میگیرم):grin::grin::grin:

فرار کنم الان انتهاری میخورم ازتون[:-'']

IMG_20180325_160519_427.jpg

IMG_20180325_194207_237.jpg

IMG_20180325_194244_822.jpg

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری