yedoost_64

تاپیک جامع آب بندی پژو 206 (تمامی تیپ ها )

<t></t>  

1. 1. <t></t>

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

143 ارسال در این موضوع قرار دارد

دوست عزيز سلام

منم برج يك يه دونه اش را گرفتم كارشناس نمايندگي گفت اين ماشين نياز به آب بندي نداره فقط سرعت بالاي 140 فعلا باهاش نرو اونم نه به خاطر موتور بلكه به خاطر گيربكس تا چرخدنده ها با هم مچ بشن . حتي با كولر هم موردي نداره . با اينحال تا 1500 كيلومتر فشار زيادي بهش وارد نكن .

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
دوست عزيز سلام

منم برج يك يه دونه اش را گرفتم كارشناس نمايندگي گفت اين ماشين نياز به آب بندي نداره فقط سرعت بالاي 140 فعلا باهاش نرو اونم نه به خاطر موتور بلكه به خاطر گيربكس تا چرخدنده ها با هم مچ بشن . حتي با كولر هم موردي نداره . با اينحال تا 1500 كيلومتر فشار زيادي بهش وارد نكن .

سلام کاملا درسته

لینک به ارسال

سلام مرسی‌ بچها واقعا ممنون از راهنماییتون اما یه سوال یعنی‌ اگه بهش فشار آورد باشیم چی‌ می‌شه؟ من یه چند باری تو این ۲ ،۳ روز بهش بد گاز دادم یعنی‌ تا ۱۴۰ رفتم اما با دنده ۴ ،نمیدونم حالا یعنی‌ موتورش مشکل پیدا می‌کنه به نظرتون؟همش میترسم که بدن موتورش اذیت شه اما چون شتابش خوب آدم دلش نمیاد گاز نده:)

لینک به ارسال

سلام

مبارک باشه انشا الله که همیشه باهاش خوش باشی

ببین داداش گلم ماشین شما مثل یه بچه است که تازه داره راه میره شما که با اون بچه بدو بدو نمی کنید درسته. این هم مثل بچه میمونه یه یکی دو ماهی سعی کن تو3000 تا4000 دنده بدی ((اصلا دنده مرده هم نده) بعد از اون دور موتور رو بشیتر از 4000 عوض کن مشکلی دیگه نداره و روغن موتور روتو 10000یا 12000عوض کن روغن هم بهتر 7000 یا 9000 توتال بریزی که به ماشینت حال دادی باشی

البته به نظر بنده

لینک به ارسال

نه دوست من مشکلی پیش نمی یاد.

یه کم حوصله به خرج بده.

لینک به ارسال
سلام مرسی‌ بچها واقعا ممنون از راهنماییتون اما یه سوال یعنی‌ اگه بهش فشار آورد باشیم چی‌ می‌شه؟ من یه چند باری تو این ۲ ،۳ روز بهش بد گاز دادم یعنی‌ تا ۱۴۰ رفتم اما با دنده ۴ ،نمیدونم حالا یعنی‌ موتورش مشکل پیدا می‌کنه به نظرتون؟همش میترسم که بدن موتورش اذیت شه اما چون شتابش خوب آدم دلش نمیاد گاز نده:)

اولا مباركت باشه

گزينه خوبي رو انتخاب كردي

دوما:نترس هيچي نميشه در عوض ماشينت گرگ ميشه

هركس از اول گاز نده بايد حكم يه ژيان رو براي خودش صادر كنه

تا 1500 نهايت 2000 تا مراعات و بعد گاز حسابي وگرنه ميشه يه تيپ 3 خيلي ماماني

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز مبارک چرخش برات بچرخه مشکلی پیش نمی اید اگر هم اومد تا 2 سال گارانتی داره خیالت راحت پس هر طوری دوست داری حال میکنی برون در ضمن نیازی به اب بندی نداره

لینک به ارسال

بچها مصرف ماشینم خیلی‌ زیاده تو شهر گاهی به ۱۱ هم میرسه !!!بخاطر نو بودنشه یا نه باید ببرم دستگاه بزنم !!!!؟؟؟بد یه سوال دیگه متر تیپ ۵ که رو ماشین گاهی اوقات که می‌شینم تو ماشین همه‌جا ساکته یه صدای تق تق میده آروم میاد که اذیتم می‌کنه حواسمو بد جور پرت می‌کنه شوما میدونید برای چی‌؟

لینک به ارسال
بچها مصرف ماشینم خیلی‌ زیاده تو شهر گاهی به ۱۱ هم میرسه !!!بخاطر نو بودنشه یا نه باید ببرم دستگاه بزنم !!!!؟؟؟بد یه سوال دیگه متر تیپ ۵ که رو ماشین گاهی اوقات که می‌شینم تو ماشین همه‌جا ساکته یه صدای تق تق میده آروم میاد که اذیتم می‌کنه حواسمو بد جور پرت می‌کنه شوما میدونید برای چی‌؟

سوالات نا مفهوم بود

دوباره ويرايش كن

لینک به ارسال

با اجازه از اساتید happy.gif

سلام دوست عزیز

ماشین نو حداقل تا 6-7 هزار تا این مشکل رو داره من ماشینم حدود 2300 بود کارکردش که رفتم کروز رو وصل کردم و پی پی اس که زد مصرف ماشینم دیدم هست 11.8 بود یا 11.6 یادم نیست الان 6 هزارو خورده ای رفته اما هنوز پی پی اس نزدم ببینم مصرف چنده اما زیادم که بود من ازش راضی بودم هنوزم روغن و فیلترهای ماشین رو عوض نکردم تا چند روز دیگه عوض میکنم عوضش کنم مطمئنا بهتر هم میشه

در مورد اب بندی هم ماشین های دنده ای بعضی ها میگن باید تا رد لاین پر کرد دنده ها رو اما بعضی ها میگن نباید به ماشین فشار اورد من کلا این بحث اب بندی رو قبول ندارم و ماشین خودم اتومات هست و گفته میشه اتومات چون برنامه ریزی شده هست نیاز نیست اب بندی کرد اما باید مراعات کرد اولا تا الانم هیچ مشکلی نداشتم لازم به ذکر هست که بهش فشار نیاوردم حتی روزای اول میزاشتم 5-6 دقیقه درجا کار کنه بعد ور میداشتم میرفتم بیرون نه تقه ای داشت نه هیچی اما همین ماشین رو اگه همین الان روشن کنم و حداقل 2 دقیقه درجا کار نکنه بخوام دنده یک رو یه زره پر کنم چنان تقه ای بزنه که نگو....... rose.gifrose.gifrose.gif درمورد مصرف ماشین شما برو پی پی اس بزن ببین چند هست مصرفت بعد چند مدت دوباره پی پی اس بزن حتما کمتر شده

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری