yedoost_64

تاپیک جامع آب بندی پژو 206 (تمامی تیپ ها )

<t></t>  

1. 1. <t></t>

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

212 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 6 ساعت قبل، endwaiter گفته است :

من یکی که نمی خوام قبول کنم. سفارش سازنده ها به فشار نیاوردن هم کاملا طبیعیه و برام عجیب نیست.

هر وقت ماشین صفر گیرم بیاد طبق روشی که گفتم، تو کیلومتر های ۴۰-۵۰ تا ۱۰۰ در حد جر خوردن بهش گاز می دم. البته قبلش یه روغن عالی توش می ریزم.

من کوچیک شمام اقا مصطفی قطعا اختلاف نظر وجود داره و هیشکی مجبور نیست حرف دیگریرو قبول کنه تازه علم بشر بسیار محدوده و هیچ قطعیتی نداره هر روزه تو دانشگاها با اینکه بشر خیلی از لحاظ علمی پیشرفت کرده یه ازمایش یا یه نظریه جدید میاد خیلی از نظریات دانشمندها که فکر میکردن درسته باطل میشه 

ولی در کل اول بحث گفتم همین آخر بحثم مجدد میگم من به عنوان استادو شاگردی با شما بحث کردم و تمام چیزهایی که اینجا یاد گرفتم از افرادی مثل شما خیلی بدردم خورده و همینه که باعث شده خیلیامون همیشه چند ساعت از وقت فراقتمونو میایم این سایت و مسائل علمیرو میخونیم

پسند شده توسط 4 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در ۱ ساعت قبل، aidin1384 گفته است :

من کوچیک شمام اقا مصطفی قطعا اختلاف نظر وجود داره و هیشکی مجبور نیست حرف دیگریرو قبول کنه تازه علم بشر بسیار محدوده و هیچ قطعیتی نداره هر روزه تو دانشگاها با اینکه بشر خیلی از لحاظ علمی پیشرفت کرده یه ازمایش یا یه نظریه جدید میاد خیلی از نظریات دانشمندها که فکر میکردن درسته باطل میشه 

ولی در کل اول بحث گفتم همین آخر بحثم مجدد میگم من به عنوان استادو شاگردی با شما بحث کردم و تمام چیزهایی که اینجا یاد گرفتم از افرادی مثل شما خیلی بدردم خورده و همینه که باعث شده خیلیامون همیشه چند ساعت از وقت فراقتمونو میایم این سایت و مسائل علمیرو میخونیم

البته که ما شاگرد شماییم بزرگوار.

پسند شده توسط 2 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری