محمود

تاپیک جامع مشکلات سیستم تهویه و کولر(نشت،گاز کولر و...)

1,574 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 18 ساعت قبل، milad70 گفته است :

بدون کولر مشکلی نداره - وقتی دارم خاموش میکنم کولر باید گاز بدم تا خاموش نشه ماشین ! یه تعمییرکار گفت از استپر موتور هست ! 

حتی کامیپوتر وصل کرد مشکلی نداشت ! 

فردا میرم استپر موتور جدید میگیرم واسش :hello:

با سلام:

نشانه خرابی استپر موتور زمانی است که موتور در حال در جا کار کردن و بدون گاز دادن خودرو دچار نوسانات دور موتور می شود. و اگر جز این حالت بود استپر موتور سالم است. 

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام امروز کولر ماشینو روشن کردم اون چشمی که بقل رادیاته گاز رو به حالت سفید مثل شیر نشون میداد هیچ حباب یا کفی مشهود نبود 

وقتی ام کولر خاموشه هیچی توش معلوم نیست نه حبابنه کف میخواستم ببینم مشکل داره؟اخه ماشین قبلیم وقتی کولر خاموش بود تو اون چشمی گاز رو میشد دید به شکل بیرنگ مثل گاز فندک وقتی ام روشن میکردم کولرو حباب و کف بیرنگ میدیدم ولی این سفیده گفتم شاید مشکلی باشه و باید گازو روغنشو عوض کنم یهو کمپرسورو خراب نکنه؟ البته سرما دهیش خوبه 

لینک به ارسال

سلام دوستان من مشکل ماشینم اینجوریه که وقتی کولر میزنم فن کارکردش درسته و کار میکنه اما خاموش میکنم فن دور کند قطع نمیشه حتی راه میفتم میرم بدون کولر دمای اب میاد تا 75اما دور کند فن کماکان داره کار میکنه.کسی میدونه راه حلش چیه اینجا هرکسی یه چیزی میگه ادم نمیدونه چیکار کنه

لینک به ارسال
در در 1396/05/24, 14:13:14، aidin1384 گفته است :

با سلام امروز کولر ماشینو روشن کردم اون چشمی که بقل رادیاته گاز رو به حالت سفید مثل شیر نشون میداد هیچ حباب یا کفی مشهود نبود 

وقتی ام کولر خاموشه هیچی توش معلوم نیست نه حبابنه کف میخواستم ببینم مشکل داره؟اخه ماشین قبلیم وقتی کولر خاموش بود تو اون چشمی گاز رو میشد دید به شکل بیرنگ مثل گاز فندک وقتی ام روشن میکردم کولرو حباب و کف بیرنگ میدیدم ولی این سفیده گفتم شاید مشکلی باشه و باید گازو روغنشو عوض کنم یهو کمپرسورو خراب نکنه؟ البته سرما دهیش خوبه 

[helpme]

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری