محمود

تاپیک جامع مشکلات سیستم تهویه و کولر(نشت،گاز کولر و...)

1,574 ارسال در این موضوع قرار دارد

در در 1396/04/14, 21:09:15، تحیری گفته است :

با سلام:

کاملا درست فرمودید. خیر خطری ندارد, چون سیم های اتصال کمکی  بصورت موازی با سیم های کانکتور وصل می شود و هیچ خطری ندارد.  فقط یادتان باشد سیم کمکی از نمره 5 مرغوب باشد. اگر رشته های داخلی سیم از سیم مسی قلع اندود ( سفید رنگ) باشد بهتر از رشته مسی تنها باشد. 

طبق فرمایشات شما دو رشته سیم پل زدم، سیم دیگه داغ نمیشه اما بازم دور۴ کار نمیده!! 

چکارش کنم؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوستان عزیز

یکی دو روزی هست این کولر ماشین کلا کار نمیکنه

یعنی وقتی کلید ای سی ذو میزنم اصلا چراغ سبزش روشن نمیشه(درحالی که کلید بغلیش روشن میشه نارنجیه) و هم اینکه نه بخاری راه میافته نه کولر

اصلا هیچی

هر چقدر این درجه فن رو هم میچرخونم اصلا انگار نه انگار....نه بخاری نه کولر

مشکل از چی میتونه باشه؟

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام خدمت دوستان گرامی..یه 207 جدید گرفتم وقتی که کولر رو روشن میکنم فن دور تند موتور هر 5ثانیه خاموش روشن میشه.یعنی 5ثانیه دور تند تو مدار میاد بعد قطع میکنه و دوباره این عمل تکرار میشه تا اینکه بعد از 15 الی20 بار یکسره میشه.بردم نمایندگی میگه طبیعیه ecuاینجور تنظیم شده .میخوام بدونم میشه دورفن رو تنظیم کرد یا نه.بعد خدمت دوستان بگم کولر سرماش نسبت به 206 مدل94 دوستم خیلی کمتره..چطور میتونم گازش رو چک کنم که کمه یا نه..میزان گاز کولر 207 جدید چقدره..بعد کندانسور 207جدید جداگانه هست یا ادغام شده..از کجا میتونم تشخیص بدم..

ویرایش شده در توسط paiam

لینک به ارسال

سلام دوستان و اساتید

کف پا سمت راننده  آب بیرنگ جمع شده از چی؟ تجربه آب سبزو داشتم از اورینگای بخاری اینو نداشتم که نصیب شد شکر.

فردا صبح میخام ببرم گفتم اول اطلاعات جمع کنم بد برم خدا نصیب نکنه مکانیک ناشی قبلا کویل ماشینم خراب بود بعضی وقتا قطعو وصلی داشت یارو گفته بود واشر سرسیلندر منم گفتم میمونم تا چند روز ببینم چی میشه که بعد فهمیدم کویل بود عوض کردم عالی شد.

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، nestle گفته است :

سلام دوستان و اساتید

کف پا سمت راننده  آب بیرنگ جمع شده از چی؟ تجربه آب سبزو داشتم از اورینگای بخاری اینو نداشتم که نصیب شد شکر.

فردا صبح میخام ببرم گفتم اول اطلاعات جمع کنم بد برم خدا نصیب نکنه مکانیک ناشی قبلا کویل ماشینم خراب بود بعضی وقتا قطعو وصلی داشت یارو گفته بود واشر سرسیلندر منم گفتم میمونم تا چند روز ببینم چی میشه که بعد فهمیدم کویل بود عوض کردم عالی شد.

سلام

با اجازه اساتید

با ۲۰۶ همچین تجربه ای نداشتم اما با پراید از میعان رطوبت توسط رادیات کولر ؛ آب تولید میشد و میومد زیر پا

برا ۲۰۶ این اب جمع میشه میریزه بیرون؛ 

قاعدتا اب بیرنگ فقط همین میتونه باشه البته اگر داخل ماشین ضدیخ باشه!!

لینک به ارسال

با خاموش کردن کولر ماشین هم خاموش میشه ! 

تازگی رادیات کولر عوض کردم و گاز زدم - از چی میتونه باشه ؟ :hello:

لینک به ارسال
در در 1396/05/19, 00:46:04، milad70 گفته است :

با خاموش کردن کولر ماشین هم خاموش میشه ! 

تازگی رادیات کولر عوض کردم و گاز زدم - از چی میتونه باشه ؟ :hello:

سلام ممکنه ایرادی تو bsm یا ecu پیش اومده که به محض خاموش کردن کولر روی کارکرد ماشین تاثیر بزاره

اگر کلا کولر روشن نکنید موردی نداره؟

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

سلام دوستان.بازم یه مشکل دیگه [gerye]برا 207جدید ما..امروز ظهر ساعت1ظهر((اهواز 58درجه گرما))دیدم زیر پا پراب شده و دقیقا از بغل پدال گاز اب داخل ماشین میاد اب رو حدود دو لیوان در نظر بگیرید..دوستان مشکل از کجاست البته امروز بعد از ظهر مشکلی نداره فقط امروز صبح هوا کمی شرجی بوده...اساتید لطفا راهنمایی کنن..متشکرم

لینک به ارسال
در 22 ساعت قبل، hh866 گفته است :

سلام ممکنه ایرادی تو bsm یا ecu پیش اومده که به محض خاموش کردن کولر روی کارکرد ماشین تاثیر بزاره

اگر کلا کولر روشن نکنید موردی نداره؟

بدون کولر مشکلی نداره - وقتی دارم خاموش میکنم کولر باید گاز بدم تا خاموش نشه ماشین ! یه تعمییرکار گفت از استپر موتور هست ! 

حتی کامیپوتر وصل کرد مشکلی نداشت ! 

فردا میرم استپر موتور جدید میگیرم واسش :hello:

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، paiam گفته است :

سلام دوستان.بازم یه مشکل دیگه [gerye]برا 207جدید ما..امروز ظهر ساعت1ظهر((اهواز 58درجه گرما))دیدم زیر پا پراب شده و دقیقا از بغل پدال گاز اب داخل ماشین میاد اب رو حدود دو لیوان در نظر بگیرید..دوستان مشکل از کجاست البته امروز بعد از ظهر مشکلی نداره فقط امروز صبح هوا کمی شرجی بوده...اساتید لطفا راهنمایی کنن..متشکرم

با اجازه از اساتيد محترم

فكر نكنم مشكلي باشه 

اگر اب رادياتور نيست

اين اب بايد از لوله اپراتور زير ماشين وسط ماشين اخر موتور خارج بشه اگر لوله گرفته باشه اب مياد داخل /

ولي اگر اب رادياتور باشه از اورينگ بخاريت باشه / 

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری