mohass

پروژه تیون 207 جدید

71 ارسال در این موضوع قرار دارد

در در 1396/06/01, 09:59:13، رحیم گفته است :

سوکت خروجی ساب گرفتی چندتا سیم داره ؟

مگه سوکت 12 خانه نگرفتی ؟

ضمنا" سیستم پخش رو آپدیت کردین ؟ وچنانچه آپدیت کرده باشید هزینه هم داشته یا آپدیتش رایگانه ؟

در در 1396/06/01, 10:15:27، رحیم گفته است :

سلام دوست عزیز

برای آپدیت سیستم صوتی هزینه هم پرداخت کردین و در صورت پرداخت میشه بفرمایید چقدر شد ؟

ضمنا" آدرس دقیق شرکت رو هم میفرمایید ، چونکه من سایت رو نگاه میکردم سه تا آدرس داشت توی جاده قدیم در کیلومترهای متفاوت .

ممنون و متشکر

اصلا پولی نیست ادرس هم دوستمون خدمتتون گفتن

در 1 ساعت قبل، رحیم گفته است :

سلام

من تماس گرفتم با نمایندگی گفتند بابت آپدیت 20000 تومان باید بدید !

[ajab]

[ajab][ajab][ajab]

اصلا یه قرون ندیدا باید رایگان انجام بشه خواستن پول بگیرن زنگ بزنید بازرسی ایران خودرو حالشون و جا میاره:shock:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام خدمت دوستان نبودم چه گرد و خاکی شده :dashi:

توی این چند وقت با مقداری تغییرات در ظاهر و باطن خدمتتون هستم :grin:

کمربندای جلو رو قرمز کردم ، چون عقب واقعا کم استفاده و توی دید نیست 120 تومن با نصب شد

photo_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B7_%DB%B0%DB

بلاخره بعد از پیگیری های فراوان تونستم سوکت 12 خانه رو بگیرم توی خیابان پاتریس لومومبا نمایندگی کروز  20 تومن

بعد از خرید سوکت رفتم واسه نصب تلویزیون [:-'']

یه دستگاه دیجیتال خریدم 330 تومن

تصویر خیلی رضایت بخش بود تمامی کانالهای دیجیتال و همینطور رادیو هارو داشتم

کنترل هم داشت[coool]

من مراحلی که جهت نصب تلویزیون رو باید طی کنید رو بصورت متن اماده کردم تا دوستان بدونن باید چیکار کنن:

برای نصب گیرنده دیجیتال (تلویزیون ) مراحل زیر رو باید انجام بدید :
1- ضبط رو آپدیت کنید : به نمایندگی مرکزی برید براتون اپدیت میکنن بدون هزینه 5 دقیقه زمان میبره و گزینه ورودی تصویر برای شما فعال میشه (جهت هماهنگی با شرکت کروز تماس بگیرید و ادرس وقت بگیرید شماره در سایت کروز موجوده)
2- کابل آرسی 12 خانه رو تهیه کنید : هیچ سیستم فروشی در هیچ جای کشور این کابل رو نداره فقط نمایندگی های کروز داره : (در تهران فقط در خیابان پاتریس موجود هست )
3- بعد از تهیه کابل تشریف میبرید یه سیستم فروشی بگید میخوام تلویزیون نصب کنم برند های مختلفی هست مکسیدر و... که خود دستگاه پشت ضبط میزارن و شما دیگه به دستگاه کاری نداری انتن و چشمی کنترل هم بالای شیشه نصب میشه
نکته : بعد از نصب در هنگام حرکت تلویزیون پخش نمیشه برای امنیت خودتون ، چنانچه میخواید در هنگام حرکت هم تماشا کنید باید به نصاب بگید که سیم مربوط به ترمزدستی که موقع حرکت تصویر رو قطع میکنه رو براتون قطع کنه.

خرید کوئیک شیفتر : از یکی از دوستانی که در این انجمن تولید کرده بودن خریداری شد و خیلی کیفیت خوبی داره انشالله توی این هفته نصب میشه :gol:

و چند تا عکس از ماشین:shock:

و اینکه در اخر یه سوال دنبل یه بال میگردم میخوام اورجینال باشه فردا ترک و تاب و اینا بر نداره فروشنده سراغ دارید هم منصف باشه هم جنسش خوب باشه ؟ممنون:gol:

پسند شده توسط 5 کاربر

لینک به ارسال

مبارکه دوست عزیز ، سراگزوزی که بستین اسم خاصی داره  ؟ و ضمنا" نیاز به جوشکاری داره ؟

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، رحیم گفته است :

مبارکه دوست عزیز ، سراگزوزی که بستین اسم خاصی داره  ؟ و ضمنا" نیاز به جوشکاری داره ؟

روش ریموس حک شده بیضی هست استیل هم هست که زنگ نزنه

بله جوش میخوره

ویرایش شده در توسط mohass
پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

ممنون و متشکر 

جالبه نمایندگی کروز سوکت رو به من 25 هزار تومان و آپدیت رو 20 هزار تومان قیمت دادن !

لینک به ارسال

به من هم سوكت رو ٢٥ فروخت. امروز سيستم رو تموم كردم منتها ساب قطع بود. آر سي اسپيكر رو زدم به آمپ مونو ساب صدا داد. احتمالا اون سوكت ISO c كلاً نياز به آپديت داره تا فعال شه. خاك بر سر به من نگفت. فردا با ماشين ميرم تو مغازش!!! 😁

آپديت رو اون دفعه برا اينكه خود به خود يه موقعايي ري استارت ميكنه پرسيدم گفت رايگانه.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 10 ساعت قبل، Mohsen_909 گفته است :

به من هم سوكت رو ٢٥ فروخت. امروز سيستم رو تموم كردم منتها ساب قطع بود. آر سي اسپيكر رو زدم به آمپ مونو ساب صدا داد. احتمالا اون سوكت ISO c كلاً نياز به آپديت داره تا فعال شه. خاك بر سر به من نگفت. فردا با ماشين ميرم تو مغازش!!! 😁

آپديت رو اون دفعه برا اينكه خود به خود يه موقعايي ري استارت ميكنه پرسيدم گفت رايگانه.

لطفا" در صورت امکان از نتیجه کار حتما" گزارش ارائه بفرمایید

ممنون ومتشکر

لینک به ارسال
در در 1396/06/04, 11:48:03، mohass گفته است :

سلام خدمت دوستان نبودم چه گرد و خاکی شده :dashi:

توی این چند وقت با مقداری تغییرات در ظاهر و باطن خدمتتون هستم :grin:

کمربندای جلو رو قرمز کردم ، چون عقب واقعا کم استفاده و توی دید نیست 120 تومن با نصب شد

بلاخره بعد از پیگیری های فراوان تونستم سوکت 12 خانه رو بگیرم توی خیابان پاتریس لومومبا نمایندگی کروز  20 تومن

بعد از خرید سوکت رفتم واسه نصب تلویزیون [:-'']

یه دستگاه دیجیتال خریدم 330 تومن

تصویر خیلی رضایت بخش بود تمامی کانالهای دیجیتال و همینطور رادیو هارو داشتم

کنترل هم داشت[coool]

من مراحلی که جهت نصب تلویزیون رو باید طی کنید رو بصورت متن اماده کردم تا دوستان بدونن باید چیکار کنن:

برای نصب گیرنده دیجیتال (تلویزیون ) مراحل زیر رو باید انجام بدید :
1- ضبط رو آپدیت کنید : به نمایندگی مرکزی برید براتون اپدیت میکنن بدون هزینه 5 دقیقه زمان میبره و گزینه ورودی تصویر برای شما فعال میشه (جهت هماهنگی با شرکت کروز تماس بگیرید و ادرس وقت بگیرید شماره در سایت کروز موجوده)
2- کابل آرسی 12 خانه رو تهیه کنید : هیچ سیستم فروشی در هیچ جای کشور این کابل رو نداره فقط نمایندگی های کروز داره : (در تهران فقط در خیابان پاتریس موجود هست )
3- بعد از تهیه کابل تشریف میبرید یه سیستم فروشی بگید میخوام تلویزیون نصب کنم برند های مختلفی هست مکسیدر و... که خود دستگاه پشت ضبط میزارن و شما دیگه به دستگاه کاری نداری انتن و چشمی کنترل هم بالای شیشه نصب میشه
نکته : بعد از نصب در هنگام حرکت تلویزیون پخش نمیشه برای امنیت خودتون ، چنانچه میخواید در هنگام حرکت هم تماشا کنید باید به نصاب بگید که سیم مربوط به ترمزدستی که موقع حرکت تصویر رو قطع میکنه رو براتون قطع کنه.

خرید کوئیک شیفتر : از یکی از دوستانی که در این انجمن تولید کرده بودن خریداری شد و خیلی کیفیت خوبی داره انشالله توی این هفته نصب میشه :gol:

و چند تا عکس از ماشین:shock:

و اینکه در اخر یه سوال دنبل یه بال میگردم میخوام اورجینال باشه فردا ترک و تاب و اینا بر نداره فروشنده سراغ دارید هم منصف باشه هم جنسش خوب باشه ؟ممنون:gol:

داداش ماشينت عالييي شده

فقط يه سوْال ارتفاع ماشينت چنده فنر جلوت و اينكه تو شهر مشكل كوبش و اينا نداري و اينكه فنر رو چقدر خريدي ؟!

ادرس فروشنده بال رو هم ميفرستم برات

لینک به ارسال
در در 1396/06/04, 00:18:03، mohass گفته است :

:shock:

سلام اگه میشه در مورد چراغ های جلو توضیح بدید که از چه مدل لامپی استفاده کردید و هزینه اش چقدر شده؟ چون ظاهرا نوردهی خوبی داره در تصویر 

لینک به ارسال
در 14 ساعت قبل، رحیم گفته است :

لطفا" در صورت امکان از نتیجه کار حتما" گزارش ارائه بفرمایید

ممنون ومتشکر

آره فکر خوبیه.

به خاطر جدید بودن سیستم صوتی تصویری خیلی وقت گذاشتم تا به صورت فابریکی و low level line out آمپلی بستم رو ضبط فابریک‌. گزارش کار دادن کار دوستان بعد من رو خیلی راحت میکنه. در اولین فرصت شروع به نوشتن میکنم‌. واقعیت من نوشتنم خیلی ضعیفه پروژه های درسیم رو هم من انجام میدادم بعد هم گروهیم گزارش مینوشت پایان نامه رو هم که سینه خیز نوشتم.  ولی از اونجایی که برا یه سوکت خروجی اسپیکر این ضبط ی روز کامل گشتم تا یکی رو پیدا کردم ازش خریدم کل بستن سیستم رو مینویسم تا وقت دوستان کمتر گرفته شه‌. 

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری