mohass

پروژه تیون 207 جدید

71 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 8 دقیقه قبل، Mohsen_909 گفته است :

سلام دوستان

ديروز رفتم نمايندگى فقط سوكت خروجي ساب رو دارن.

برا اسپيكرها سوكت ندارن گفت فيش تلفنى مادگى بگير بزن پشت ضبط منتها من هيچ جا پيدا نكردم. امروز ي سر ميرم أمجد ببينم كسي داره. راه ديگه اي كسي سراغ نداره؟

سوکت خروجی ساب گرفتی چندتا سیم داره ؟

مگه سوکت 12 خانه نگرفتی ؟

ضمنا" سیستم پخش رو آپدیت کردین ؟ وچنانچه آپدیت کرده باشید هزینه هم داشته یا آپدیتش رایگانه ؟

ویرایش شده در توسط رحیم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در در 1396/03/29, 11:53:48، mohass گفته است :

سلام دیروز 2 تا کار مفید انجام دادم

رفتم کارخونه کروز جاده قدیم ضبط رو آپدیت کردم برای گیرنده تلویزیون

اینجا جا داره از دوست خوبم آقای مهدی 111 تشکر کنم بابت راهنماییشون

بعد از اونجا رفتم پیش آقای شادپور برای نصب اینتک (تورنادو)

خیلی تاثیر داشت ولی یه چیزی که خیلی اذیتم میکنه صداشه !!

صداش اسپورت و قشنگه ولی خیییلی زیاده یعنی اگه یه ذره به پدال فشار بیاری صدای غررشش در میاد

راهی داره که یکم صداش کمتر بشه :grin:

اینم عکسش

photo_2017_06_19_11_44_46.jpg

سلام دوست عزیز

برای آپدیت سیستم صوتی هزینه هم پرداخت کردین و در صورت پرداخت میشه بفرمایید چقدر شد ؟

ضمنا" آدرس دقیق شرکت رو هم میفرمایید ، چونکه من سایت رو نگاه میکردم سه تا آدرس داشت توی جاده قدیم در کیلومترهای متفاوت .

ممنون و متشکر

لینک به ارسال

رحیم جان میری ستارخان پاتریس لومومبا نبش بنفشه نمایندگی مرکزی کروز. آپ دیت هم رایگانه 

لینک به ارسال

تنها يه مغازس كه داره. ايران توليد تو كوچه خندان( ملانوروزى) لاله زار. اسم فيش هم دهنه ماهي سايز كوچيك. دقيقاً ميره تو سوكت فابريك ضبط كروز.

در 10 ساعت قبل، رحیم گفته است :

سوکت خروجی ساب گرفتی چندتا سیم داره ؟

مگه سوکت 12 خانه نگرفتی ؟

ضمنا" سیستم پخش رو آپدیت کردین ؟ وچنانچه آپدیت کرده باشید هزینه هم داشته یا آپدیتش رایگانه ؟

نمايندگى سوكتي كه داره برا خروجي ساب و تصوير مانيتور پشت صندلى و ورودي تى وي اِ. سوكت خروجي باند و آمپلي رو فابريك ضبط هست منتها سر سيم نداره. سر سيم هم تو پست قبلي گفتم كجا داره.

صفحه ٢٥ كاتالوك توضيحاتش هست ١٢ خانه خروجي تصاوير و ساب هست . من آپديت نكردم قرار شد سيستمم رو ك بستم برم برا آپديت ولى هزينش رو پرسيدم گفت رايگانه.

اون پيچي ك دوستان برا بدنه آمپ گفتن مهره ٦ ضلعي نمره ١٦ زير تشك صندليه ك كمربند بهش وصله؟

ویرایش شده در توسط Mohsen_909

لینک به ارسال

دوستان سلام 

سیمای آر سی ای از پشت پنل به ورودی آمپ ها باید از پشت پنل بیاد وسط ماشین بعد از زیر صندلی جلو بره زیر رکاب و از زیر رکاب بره تو صندوق؟ راه دیگه ای نداره؟ نمیشه از پشت پنل بره زیر رکاب؟

لینک به ارسال

پیدا کردم از پشت پنل میخواد درپوش بغل داشبورد میره زیر رکاب.

لینک به ارسال
در 12 ساعت قبل، Mohsen_909 گفته است :

پیدا کردم از پشت پنل میخواد درپوش بغل داشبورد میره زیر رکاب.

سیم برق آمپ تو کاپوت رو کجا بردین داخل اتاق ؟

سیم های پخش رو گرفتین شما ؟

فقط اینجور که معلومه از رو کاتالوگ باید دو تا سوکت باید تهیه بشه ، خروجی های آر سی و ریموت آمپ روی "کانکتور C" هستن و خروجی ساب و ریموت آمپ ساب و ورودی گیرنده دیجیتال روی کانکتور دیگه ای که تو دفترچه به اسم "کانکتور خروجی های تصویر" ازش اسم برده ، اگر تصمیم دارین ساب هم ببندین حتما باید دو تا کانکتور تهیه بشه .

دوستان من لنگ سیم های آر سی و ساب هستم که اصفهان گیر نیوردم کسی از دوستان میتونه زحمت بکشه از تهران یکی هم برای من تهیه کنه پست کنه ؟ هزینش هم هرچقدر شد با هزینه رفت و امادش رو چشمم .

ویرایش شده در توسط Danial_4139

لینک به ارسال

من سيم برق نمره ٣٥ مس خالص گرفتم با خرطومى نسوز پپ ١٣ ميل كشيدم . از تو موتور يه سوراخ داره مياد رو دوبل گلگير بعد ازهمونجا راه داره داخل اتاق ا ز اونجا هم زير ركاب پشت آمپلى.به سختى ردش كردم. يه فيوز هم بايد هر چه نزديك تر به باطري بذارى.

سوكت پشت پخش هم كه تشريف ميبرى نمايندگى كروز أصفهان  خروجي ساب رو ٢٥ هزار ميخريد. خروجي آر سى هم سوكتش يه تيكه پشت پنل هست شمافقط بايد سرسيم دهنه ماهي سايز كوچيك بخري بزنى تو سوكت كاملاً تر و تميز فابريكى درمياد.

خ نشاط جنوبي،خ هشت بهشت غربي نمايندگي 2024 ايران خودرو قسمت آپشن 

32680742- 031

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، Mohsen_909 گفته است :

من سيم برق نمره ٣٥ مس خالص گرفتم با خرطومى نسوز پپ ١٣ ميل كشيدم . از تو موتور يه سوراخ داره مياد رو دوبل گلگير بعد ازهمونجا راه داره داخل اتاق ا ز اونجا هم زير ركاب پشت آمپلى.به سختى ردش كردم. يه فيوز هم بايد هر چه نزديك تر به باطري بذارى.

سوكت پشت پخش هم كه تشريف ميبرى نمايندگى كروز أصفهان  خروجي ساب رو ٢٥ هزار ميخريد. خروجي آر سى هم سوكتش يه تيكه پشت پنل هست شمافقط بايد سرسيم دهنه ماهي سايز كوچيك بخري بزنى تو سوكت كاملاً تر و تميز فابريكى درمياد.

خ نشاط جنوبي،خ هشت بهشت غربي نمايندگي 2024 ايران خودرو قسمت آپشن 

ممنون از راهنمایی ، این نمایندگی رفتم متاسفانه نداشتن و اطلاعی هم نداشت از همچین کابلی و بعد از تماس با تهران گفت فقط اونجا میشه تهیه کرد .

البته یکی از دوستان قبول زحمت کردن برام تهیه و ارسال کنن .

ویرایش شده در توسط Danial_4139

لینک به ارسال
در در 1396/06/01, 13:40:05، Mohsen_909 گفته است :

رحیم جان میری ستارخان پاتریس لومومبا نبش بنفشه نمایندگی مرکزی کروز. آپ دیت هم رایگانه 

سلام

من تماس گرفتم با نمایندگی گفتند بابت آپدیت 20000 تومان باید بدید !

[ajab]

[ajab][ajab][ajab]

ویرایش شده در توسط رحیم

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری