zilamo

اطلاعات دو تکه پرونیکس و مشکلات مربوطه

21 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 3 دقیقه قبل، aidin1384 گفته است :

سلام داداش میشه بگيد چند خريديد؟  

و اطلاعات ديگه تایپ بی مثل مصرف لحظه ای و مصرف میانگین و دما و میزان کیلومتر قابل طی کردن با بنزین رو نشون ميده؟؟؟ 

سلام

تاریخ اولین ارسال همین تاپیک دست دوم خریدم حدود۱تومن با گیرنده دیجیتال

اطلاعاتی که فرمودید رو نشون میده ولی خطاهای ماشین رو مثل تایپ بی نشون نمیده مثل هطای ای بی اس یا بالابودن ترنزدستی و ....

پسند شده توسط 1 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در در 1396/03/06, 02:51:48، zilamo گفته است :

نرم افزار ویرایش اسکین مانیتورهای ویندوز ce

با رعایت احتیاط و با مسوولیت خود دوستان استفاده شود.

دانلود

اسکین پیش فرض پرونیکس با قابلیت نشان دادن کار اینفو 206 در صفحه اول

دانلود

دوستان مهندس اگر بتونن بازبودن صندوق و خطاها رو نشون بده خیلی عالی میشه

خیلی تلاش کردم موفق نشدم.!! چون مهندس نیستم

من تمام کارهایی که فرمودید کردم اما لوگوی ورودی عوض نشد .

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

در در 1396/12/05, 19:46:52، aidintaghizadeh گفته است :

من تمام کارهایی که فرمودید کردم اما لوگوی ورودی عوض نشد .

سلام

دستگاه شما اینه؟ چون مطالبی که تو این تاپیک نوشتم رو این مدل تست شده. که ما بهش میگیم پرونیکس

206.thumb.jpg.1f2c2de0041efb44171eae5757f4fa7e.jpg

شما این فایل رو دانلود بفرمایید ، از حالت فشرده خارج کنید که خروجیش فایل logo.bmp  هست،فایل رو بدون هیچ تغییری در مموری کارت اصلی دستگاه(که معمولا نقشه داخلشه و sd card  هست) کپی کنید و رم رو داخل دستگاه قرار داده و روشن کنید. نتیجه رو اعلام بفرمایید.

logo.rar

ویرایش شده در توسط zilamo
پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

سلام دوستان خسته نباشيد

من ميخواستم از اين مانيتورا نصب كنم ميشه اطلاعات كاملي از مشخصاتش بدين وكسي ميدونه در مقايسه با مانيتورايي كه سيستم اندرويد داره بهترن يا نه ممنونم

لینک به ارسال
در 18 دقیقه قبل، vetdvm گفته است :

سلام دوستان خسته نباشيد

من ميخواستم از اين مانيتورا نصب كنم ميشه اطلاعات كاملي از مشخصاتش بدين وكسي ميدونه در مقايسه با مانيتورايي كه سيستم اندرويد داره بهترن يا نه ممنونم

سلام

اطلاعات کامل این مدل(پرونیکس دو تکه) در پست اول هست.

اندروید من نداشتم، پس نمی تونم مقایسه کنم،دوستانی که با هر دو سیستم عامل کارکردن می تونن مقایسه دقیق داشته باشن.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، vetdvm گفته است :

سلام دوستان خسته نباشيد

خود طبیعتا اندروید امکانات واقعا نامحدودی داره

ولی مشکلشون اینه که مثل پخش های فابریک پرونیکس یا وینکا با سیستم خود خودرو هماهنگ نیستن

مثلا اکثرا کامپیوتر سفری ندارند، با دکمه تریپ 206 هماهنگ نیستن، خطا ها و آلارم های خودرو نمایش داده نمیشه

به نظر من سیستم هایی مثل winca یا pronix دیگه ژآخر خط هستند و طی یکی دو سال آینده پخش های اندرویدی خیلی همگیر خواهند شد

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در در 1396/12/23, 13:01:50، tukanet گفته است :

خود طبیعتا اندروید امکانات واقعا نامحدودی داره

ولی مشکلشون اینه که مثل پخش های فابریک پرونیکس یا وینکا با سیستم خود خودرو هماهنگ نیستن

مثلا اکثرا کامپیوتر سفری ندارند، با دکمه تریپ 206 هماهنگ نیستن، خطا ها و آلارم های خودرو نمایش داده نمیشه

به نظر من سیستم هایی مثل winca یا pronix دیگه ژآخر خط هستند و طی یکی دو سال آینده پخش های اندرویدی خیلی همگیر خواهند شد

منم بخاطر همین موندم نمیدونم کدومو انتخاب کنم از دوستان کسی اندروید داشته یه اطلاعاتی بده ممنون

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، vetdvm گفته است :

منم بخاطر همین موندم نمیدونم کدومو انتخاب کنم از دوستان کسی اندروید داشته یه اطلاعاتی بده ممنون

الان سه مدل فابریک اندرویدی برای 206 توی بازار هست، کدوم مدل مد نظرتون هست تا در موردش توضح بدم

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در در 1396/12/25, 14:55:33، tukanet گفته است :

الان سه مدل فابریک اندرویدی برای 206 توی بازار هست، کدوم مدل مد نظرتون هست تا در موردش توضح بدم

سلام 

تا جایی که من خبر دارم هر ۳ مدل جای پخش نصب میشن و مجبورا باید داخل داشبوردم قسمتی که dvd  رو میخونه رو قرار بدیم که من دوس ندارم بعدم این که اندرویدی هاچه مزایایی نصبت به ّپرونیکس  یا لازیکس دارن ؟؟؟؟ میشه توضیح دین؟

لینک به ارسال
در در 1396/12/26, 21:05:09، vetdvm گفته است :

سلام 

تا جایی که من خبر دارم هر ۳ مدل جای پخش نصب میشن و مجبورا باید داخل داشبوردم قسمتی که dvd  رو میخونه رو قرار بدیم که من دوس ندارم بعدم این که اندرویدی هاچه مزایایی نصبت به ّپرونیکس  یا لازیکس دارن ؟؟؟؟ میشه توضیح دین؟

سلام میخواستم بدونم تو مانیتورای فابریک اندرویدی در مورد gps دستگاهی چیزی نیاز هست یا نه ؟؟ یا همون خود دستگاه داره؟

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری