zilamo

اعداد و ارقام معاینه فنی

104 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 9 ساعت قبل، mehrdadghp گفته است :

فعلا اجباری نیست هر کس بخواهد میگیره. از اون طرح هایی هست که خودشون هم نمیدونند باید چکار کنند و هر روز یه چیزی میکن. یک سری تسهیلات برای ورود یا تخفیف جریمه طرح داره و فعلا  فقط برای تهران هست. 4 گاز اصلی در دور بالا تست میشه.

هزینش چقدره؟

همون ۲۲ تومنه؟

پسند شده توسط 1 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 3 ساعت قبل، endwaiter گفته است :

هزینش چقدره؟

همون ۲۲ تومنه؟

سلام همون 22 تومن

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در 14 ساعت قبل، mahdi777 گفته است :

IMG_20180516_002123_740_1.thumb.jpg.d949f937092d1bbc09c279be33268ff0.jpg

سلام درست گفته خوبه شما حد مجاز گازهای خروجی ببیین به خصوص co خیلی پایین تره من کاتالیزور و سنسور اکسیژن تعویض کردم در حد مجاز شد. ترمز های ماشین چطوره؟ 

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 8 ساعت قبل، endwaiter گفته است :

هزینش چقدره؟

همون ۲۲ تومنه؟

بله دوستان فرمودند همون 22 تومن هست.

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در 23 ساعت قبل، endwaiter گفته است :

p6ev_wp_20180515_20_20_27_rich_li.jpg

سلام خدت دوستان

این عکس معاینه فنی ماشینمه که برج ۷ سال ۹۶ گرفتم. میشه نظرتون رو بفرمایید؟

.

یه سوال دیگه هم دارم.

داستان این معاینه فنی برتر چیه؟ شرایط گرفتنش چیه و چه مزایایی داره؟

سلام اق مصطفی

اینم معاینه فنی برتر که بنده یه ماه پیش گرفتم عکسشم قرار دادم جالب برام اینه خودرو شما که تیپ پنجه و شما قطعا بهترین دیسکو لنت ترمز براش انداختید براتون زده ۶۳ برا منم که تیپ دو از وقتی خریدم دست به لنتاش نزدم ۶۳ ترمز دستی منم ۲۳ برا شما ۲۲ در مورد کمکو تعلیقم تقریبا در یه حدیم البته در مورد ترمز من شتاب ترمزشونو قبول ندارم ممکنه موقع تست یکی محکم ترمز کنه کسی ارومتر و این عدد فرق کنه یا دستیرو مثلا با اخرین زورش بکشه

ولی در مورد تعلیق یا اختلاف شتاب ترمز چپو راست به نظرم تستشون میتونه کارامد باشه 

در مورد الاینده ها ام co شما خیلی پایینه سه صدم و برای من سی صدم که مقدار مجازش هفت دهمه یا هفتاد صدم که نشوندهنه وضعیت خوب کاتالیزورتونه hc شما ام کمی بیشتر از بندس ولی با توجه به تیپ شش بودن و اینکه از نصف مجاز هم کمتره عالیه مجازش ۲۵۰ هست اکسیژن یا o,2/شما ام ۲۴صدم هست که مجازش سه هست که یعنی اینم خیلی پایینتر و نشون میده ماشینتون خامسوزی نداره 

فقط اگه برگه بنده رو نگاه کنید تو پارامترهای من fast co هم هست یعنی دور تند co که فرق معاینه معمولی و برتر همینه ماشینتون رو مقدار co رو در حالت دور بالا هم یا سه هزار دور چک میکنن که باید زیر شش دهم باشه 

و بیشتر برای تست کاتالیزور هست 

فعلانم‌ معاینه‌ برتر بدرد کسی میخوره که میخواد توی طرح بره برای خرید طرح روزانه تخفیف داره حدود روزی ده تومن کمتر میشه طرح سالانه ام شنیدم حتما باید طرف معاینه برتر داشته باشه 

طعرفشونم فرقی نداره چه عادی چه برتر ۲۲ تومن 

از چند وقت بعدم هرکی بخواد طرح بخره حتما باید معاینش برتر باشه حتی روزانه

IMG_20180516_194535.jpg

ویرایش شده در توسط aidin1384
پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، hamidgipsy2000 گفته است :

سلام درست گفته خوبه شما حد مجاز گازهای خروجی ببیین به خصوص co خیلی پایین تره من کاتالیزور و سنسور اکسیژن تعویض کردم در حد مجاز شد. ترمز های ماشین چطوره؟ 

ترمز هم خیلی خوبه، مشکلی نداره 

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

این هم از معاینه ما البته برای سال گذشته است.

20180516_205337.jpg

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، mehrdadghp گفته است :

این هم از معاینه ما البته برای سال گذشته است.

20180516_205337.jpg

سلام به نظر من که  خوبه فقط co زده صفر 

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، mahdi777 گفته است :

ترمز هم خیلی خوبه، مشکلی نداره 

سلام به سلامتی . شتاب دستی 18 زده بود  برای همین پرسیدم . البته به قول اقا آیدین شاید یک نفر با نهایت قدرتش ترمز بزنه جای دیگه نه این موضوع  برای خودم پیش اومد توی یک روز دوبار معاینه فنی رفتم هردو فرق داشت.  ولی آلایندگی ماشینتون خیلی خوب بود من بعداظهر از کنجکاوی رفتم برگه معاینه فنی بقیه نگاه کردم هیچ کدوم این سطح نبود 

در 2 ساعت قبل، aidin1384 گفته است :

سلام اق مصطفی

اینم معاینه فنی برتر که بنده یه ماه پیش گرفتم عکسشم قرار دادم جالب برام اینه خودرو شما که تیپ پنجه و شما قطعا بهترین دیسکو لنت ترمز براش انداختید براتون زده ۶۳ برا منم که تیپ دو از وقتی خریدم دست به لنتاش نزدم ۶۳ ترمز دستی منم ۲۳ برا شما ۲۲ در مورد کمکو تعلیقم تقریبا در یه حدیم البته در مورد ترمز من شتاب ترمزشونو قبول ندارم ممکنه موقع تست یکی محکم ترمز کنه کسی ارومتر و این عدد فرق کنه یا دستیرو مثلا با اخرین زورش بکشه

ولی در مورد تعلیق یا اختلاف شتاب ترمز چپو راست به نظرم تستشون میتونه کارامد باشه 

در مورد الاینده ها ام co شما خیلی پایینه سه صدم و برای من سی صدم که مقدار مجازش هفت دهمه یا هفتاد صدم که نشوندهنه وضعیت خوب کاتالیزورتونه hc شما ام کمی بیشتر از بندس ولی با توجه به تیپ شش بودن و اینکه از نصف مجاز هم کمتره عالیه مجازش ۲۵۰ هست اکسیژن یا o,2/شما ام ۲۴صدم هست که مجازش سه هست که یعنی اینم خیلی پایینتر و نشون میده ماشینتون خامسوزی نداره 

فقط اگه برگه بنده رو نگاه کنید تو پارامترهای من fast co هم هست یعنی دور تند co که فرق معاینه معمولی و برتر همینه ماشینتون رو مقدار co رو در حالت دور بالا هم یا سه هزار دور چک میکنن که باید زیر شش دهم باشه 

و بیشتر برای تست کاتالیزور هست 

فعلانم‌ معاینه‌ برتر بدرد کسی میخوره که میخواد توی طرح بره برای خرید طرح روزانه تخفیف داره حدود روزی ده تومن کمتر میشه طرح سالانه ام شنیدم حتما باید طرف معاینه برتر داشته باشه 

طعرفشونم فرقی نداره چه عادی چه برتر ۲۲ تومن 

از چند وقت بعدم هرکی بخواد طرح بخره حتما باید معاینش برتر باشه حتی روزانه

IMG_20180516_194535.jpg

سلام انشاله چرخش برات بچرخه. درسته از حد مجاز خیلی پایین تره

ویرایش شده در توسط hamidgipsy2000
پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 30 دقیقه قبل، hamidgipsy2000 گفته است :

سلام به نظر من که  خوبه فقط co زده صفر 

تو خروجی گازها مونوکسید کربن نداشته. بیشتر ماشین هایی که داشتم خدا را شکر از لحاظ گازهای آلاینده بسیار خوب بوده.

پسند شده توسط 4 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری