zilamo

ابزارهای موردنیاز برای 206

113 ارسال در این موضوع قرار دارد

دوستان خریدم گفتم بزار برم حسن اباد چون به خونه‌ما نزدیکه مزنه دستم بیاد خلاصه مغازه های با کلاس توش میرفتی میگفتی یه بکس خوب میخوام ۴۰۰ ۵۰۰ قیمت میدادم 

ارزون میخواستی بکس کوچیک میوردن 

خلاصه هر چی گشتم قیمت زیر ۲۵۰ نبود 

ولی یهو اینو پیدا کردم پشت ویترین قیمت کردم  ۱۶۰ تومن گفت که خیلی تعجب کردم

و جالب اینجاست ۱۴۰ و ۱۳۰ ام داشت ولی من میترسیدم جنسش خوب نباشه که ازم پرسید برا چه کاری میخوام و من گفتم موتور سازی که گفت همینو ببرم و  تو فاکتورش غیر جقجقه برام شش ماه زمانت نوشت 

بعد رفتم دیدم یکی کلی اچار دست دوم ریخته یه پیچگوشتیو دو تا الن ستاره ای بزرگ یه اچار ۱۳ رینگی و تخت و یه ست ستاره ای جنس خوب گرفتم النش الی بود اومدم تمام زبونه درهارو سفت کردم 

بعد با بکسه پیچ تنه موتورو با بزرگترین دسته بکسه سفت کردم حدود یه دورو نیم سفت شد با اینکه یه ماهو نیم پیش نمایندگی اچار کشی کرده بود چنتا پیچ دیگشم سفت کردم 

IMG_20180618_135054.jpg

IMG_20180618_134731.jpg

IMG_20180618_134758.jpg

پسند شده توسط 3 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 3 ساعت قبل، aidin1384 گفته است :

دوستان خریدم گفتم بزار برم حسن اباد چون به خونه‌ما نزدیکه مزنه دستم بیاد خلاصه مغازه های با کلاس توش میرفتی میگفتی یه بکس خوب میخوام ۴۰۰ ۵۰۰ قیمت میدادم 

ارزون میخواستی بکس کوچیک میوردن 

خلاصه هر چی گشتم قیمت زیر ۲۵۰ نبود 

ولی یهو اینو پیدا کردم پشت ویترین قیمت کردم  ۱۶۰ تومن گفت که خیلی تعجب کردم

و جالب اینجاست ۱۴۰ و ۱۳۰ ام داشت ولی من میترسیدم جنسش خوب نباشه که ازم پرسید برا چه کاری میخوام و من گفتم موتور سازی که گفت همینو ببرم و  تو فاکتورش غیر جقجقه برام شش ماه زمانت نوشت 

بعد رفتم دیدم یکی کلی اچار دست دوم ریخته یه پیچگوشتیو دو تا الن ستاره ای بزرگ یه اچار ۱۳ رینگی و تخت و یه ست ستاره ای جنس خوب گرفتم النش الی بود اومدم تمام زبونه درهارو سفت کردم 

بعد با بکسه پیچ تنه موتورو با بزرگترین دسته بکسه سفت کردم حدود یه دورو نیم سفت شد با اینکه یه ماهو نیم پیش نمایندگی اچار کشی کرده بود چنتا پیچ دیگشم سفت کردم 

IMG_20180618_135054.jpg

IMG_20180618_134731.jpg

IMG_20180618_134758.jpg

مبارک باشه

جنس چینی هست و البته کیفیتش بد نیست و  واسه کاری که قراره باهاش انجام بدی مشکلی نداره و کاملا کارتو راه میندازه و هیچ مشکلی هم پیش نمیاد.

اما درمورد اچار واسه استفاده شخصی بهترین کار اینه دونه دونه جنس خوب بخری و فقط هم اونایی که لازم داریو بخری.مثلا خودم طی یک سال یه مجموعه اچار خوب به مرور جمع کردم.

-------------

اونهایی که قصد خرید دارن واسه تیپ 5 فقط شماره های 6-8-10-13-15-16-17-19+22-24-27 کاربرد داره بعلاوه جغجغه/رابط کوتاه بلند/لغلغه/کشویی که جنس خوبش مجموعا 200 در میاد

ویرایش شده در توسط yoosefheidari
پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

سلام
البته الان اچار و ابزار تا 50% افزایش قیمت خوردن (تاپتل و ...)

ولی برای کسایی که مکانیکی ندارن و اچار برای استفاده شخصی خودشونه من  توصیه میکنم یک جا نخرن

همونطور که دیدین قیمتا خیلی بالاس و همین بکس همه شمارش بدرد نمیخوره

متونی با یه رابک و دسته و 2 تا سری 13 و 10 شروع کنین
ماهی یکی 2 تا از سری و لقلقه و .... بخرین تازه هر پیچی توی ماشین رو با بکس باز نمیکنن
و از همه مهم تر مثلا اچار جلوبندی به درد خیلی از دوستان نمیخوره پس نیازی به گرفتن سری کامل نیست

درکل متاسفانه چون قیمتا بالا رفته باید کم کم و سر حوصله و زمان ابزار رو تهیه کرد

پسند شده توسط 4 کاربر

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، Rouzbeh گفته است :

سلام
البته الان اچار و ابزار تا 50% افزایش قیمت خوردن (تاپتل و ...)

ولی برای کسایی که مکانیکی ندارن و اچار برای استفاده شخصی خودشونه من  توصیه میکنم یک جا نخرن

همونطور که دیدین قیمتا خیلی بالاس و همین بکس همه شمارش بدرد نمیخوره

متونی با یه رابک و دسته و 2 تا سری 13 و 10 شروع کنین
ماهی یکی 2 تا از سری و لقلقه و .... بخرین تازه هر پیچی توی ماشین رو با بکس باز نمیکنن
و از همه مهم تر مثلا اچار جلوبندی به درد خیلی از دوستان نمیخوره پس نیازی به گرفتن سری کامل نیست

درکل متاسفانه چون قیمتا بالا رفته باید کم کم و سر حوصله و زمان ابزار رو تهیه کرد

سلام درسته واقعا قیمتها وحشتناک بود یه دسته الن ستاره ای اونم نه کامل هشتاش رو میدادن ۴۰-۶۰ اونم نه جنس درجه یک جنس چینی خوب یا مثلا تایوان 

من خیلی وقت بود دنبال یه بکس بودم ولی هی  گرون میشد دلم نمیومد بخرم 

اندفعه دیگه دلو به دریا زدم خریدم 

اخه غیر از ماشین یه موتور سیکلتم دارم هر چند هزارتا باید اچارکشی شه موتورسازها ام صد میگیرن برای یه اچارکشی اونم نه اچارکشی که دقت و ظرافتو وقت گذاشتن خود ادمو داشته باشه 

راستیتش خودمم میخواستم یه رابط کوتاه و بلند بخرم و یه کشویی بلند و سریهای پر کاربرد 

ولی خوب به بکسهای تکی ارزونم نمیشه اعتماد کرد من تصمیم دارم  با همین کار کنم اگه احیانا هر قطعه خراب شد با جنس خوب عوض کنم ادم خیلی راحت دلش میاد ۱۵-۲۰-۲۵  تومن پول یه شماره بکس پر کاربرد و خوب بده ولی یهو بری ده پونزده تا با هم بخری ۲۰۰-۳۰۰ -۴۰۰میبینی از یه بکس کامل گرونتر شد خوب زورت میاد

این اچار بکسم مارکش edon هست که من نشنیده بودم 

ولی تو نت زدم یه برند چینیه که ابزار تولید میکنه و متفرقه نیست همین که یه برند بود و ابزارهای دیگه ام مثل دریلو فرزو چکش برقی و فارسی بر داشت 

در 19 ساعت قبل، yoosefheidari گفته است :

مبارک باشه

جنس چینی هست و البته کیفیتش بد نیست و  واسه کاری که قراره باهاش انجام بدی مشکلی نداره و کاملا کارتو راه میندازه و هیچ مشکلی هم پیش نمیاد.

اما درمورد اچار واسه استفاده شخصی بهترین کار اینه دونه دونه جنس خوب بخری و فقط هم اونایی که لازم داریو بخری.مثلا خودم طی یک سال یه مجموعه اچار خوب به مرور جمع کردم.

-------------

اونهایی که قصد خرید دارن واسه تیپ 5 فقط شماره های 6-8-10-13-15-16-17-19+22-24-27 کاربرد داره بعلاوه جغجغه/رابط کوتاه بلند/لغلغه/کشویی که جنس خوبش مجموعا 200 در میاد

IMG_20180618_183945.jpg

IMG_20180619_153535.jpg

IMG_20180619_153548.jpg

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

ابزارو a-kraft بخرید از حسن اباد بازارچه ابزار

بکسهاش بین 3 تا 10 هزارتومنه و نسبت به بقیه تایوانی های خیلی خوش قیمت تر هست

ویرایش شده در توسط yoosefheidari
پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

سلام دوستان.دیروز میخواستم چرخ های عقب رو برای اولین بار با آچار چرخ خود ماشین(تیپ 5 مدل 95) باز کنم!!! یعنی خاک بر سر ایران خودرو . آچار چرخ خیلی راحت کج شد و داشت میشکست از قسمت جوش.خلاصه باز نکرد.یعنی کیفیت افتضاحه.تصمیم گرفتم خودم جنس خوب و اصلی بگیرم.والا قبلا پراید داشتم آچار چرخش خیلی محکم و عالی بود.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، emad0098 گفته است :

سلام دوستان.دیروز میخواستم چرخ های عقب رو برای اولین بار با آچار چرخ خود ماشین(تیپ 5 مدل 95) باز کنم!!! یعنی خاک بر سر ایران خودرو . آچار چرخ خیلی راحت کج شد و داشت میشکست از قسمت جوش.خلاصه باز نکرد.یعنی کیفیت افتضاحه.تصمیم گرفتم خودم جنس خوب و اصلی بگیرم.والا قبلا پراید داشتم آچار چرخش خیلی محکم و عالی بود.

من خودم تا الان 2 تا اچار چرخ کج کردم
یکی از ایساکو خریدم یکی هم واسه ماشین مدل 85 بود

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، emad0098 گفته است :

مشکل اصلی این سفتی پیچ ها بستن پیج با اچار بادی هست که به مرور زمان و گردش رینگ و گرما انقباض انبساط روی این قضیه بی تاثیر نیست 

منم اچار کج شده دنبال بکس بودم اما دسته بکس باید جنسش خیلی خوب باشه بهترین اچار چرخ صلیبی هست چون نیرو مساوی اهرم میشه روی اچار و از پیچیدنش جلوگیری میکنه 

لینک به ارسال

من یه دست بکس آلمانی مارک Ultimate Tool چند سال پیش خریدم، حرف نداره. اگه جایی مارکش رو دیدید بزنید تو گوشش. با اینکه دسته جغجغه کوچیکی داره، ولی باهاش پیچ چرخم باز کردم. دوپا رفتم روش، پیچا رو باز کرد و آخ نگفت.

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، emad0098 گفته است :

یدونه کشویی 1/2 hans بعلاوه رابط کوتاه بکس hans بعلاوه یدونه بکس 17 hans بخر.

بعدش هم با خیال راحت جفت پا بپر روش راحت پیچ چرخو باز کن.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری