zilamo

ابزارهای موردنیاز برای 206

113 ارسال در این موضوع قرار دارد

در در 1396/06/07, 21:51:59، پارسا زرخورد گفته است :

سلام . اگه خاطرم باشه ۳۰_۴۰ هزار ازبازار جلفا چند سال پیش گرفتم.جک هیدرولیک و سوسماری کوچک است و به خاطر اینکه از چهار نقطه بازمین تماس داره امکان افتادن ماشین از رو جک کمتره. ممنون از توجه تان.

rps20170829_220321.jpg

سلام

من از این جک های سوسماری یه خاطره بد دارم

زمستان سال 90 تو گردنه گدود بوران شد و من از همین جک تو صندوق داشتم و برای بستن زنجیر جک رو تو سرمای -5 یا -6 درجه بیرون گذاشتم.

وسطای جک زدن دیگه بالا نیومد و  مجبور شدم دست به جک اصلی بشم ( تو زاپاس ماشین )

بعد از اون شب ، هرچقدر تست کردم جک مشکلی نداشت

ظاهرا اون دما برای این جک های چینی خیلی سازگار نیست.

گفتم در جریان باشید که حتما جک مکانیکی هم در ماشین باشه چون هیدرولیکی ها شاید جا بذارن.

پسند شده توسط 9 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در در 1396/06/08, 13:36:30، alex_pk گفته است :

خوب پس من یه اچار بکس 1/2 با یه واسطه و سرهای 8 تا 19 رومیگیرم

سلام

دوستان توصیه های لازم رو گفتن.

فقط عرض کنم که نیازی به تهیه کامل بکس های ۸ تا ۱۹ نیست.

فقط ۸ - ۱۰ - ۱۰ بلند - ۱۳ - ۱۶ - ۱۶ بلند (برای شمع) - ۱۷ - ۱۹ تهیه بشه کافیه. بقیه در ۲۰۶ کاربردی ندارن.

با این حال توصیه میکنم محض اطمینان دو سر رینگی ۱۰-۱۱ و ۱۲-۱۳ و ۱۴-۱۵ و ۱۶-۱۷ رو هم داشته باشید.

برای باز کردن قاب تسمه تایم بکس ۶ بلند نیاز هست.

برای آچارهای T هم میتونید سَر تی ۲۰ و تی ۳۰ و تی ۴۰ و تی ۵۰ رو تهیه کنید و با بکس ۱۰ یا ۳/۸ استفاده کنید.

پسند شده توسط 8 کاربر

لینک به ارسال

سلام.اچار درب جلو 206 نمره چنده؟

لینک به ارسال
در در 1396/10/04, 10:16:13، Saeidmm گفته است :

سلام.اچار درب جلو 206 نمره چنده؟

کدوم پیچ منظورتونه؟

لینک به ارسال

نصف 206 با اچار 13 باز میشه!

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، mehrdadghp گفته است :

نصف 206 با اچار 13 باز میشه!

درسته!

کلا ۴ تا آچار داشته باشی (۱۰ و ۱۳ و تی ۲۰ و تی ۳۰) داشته باشی تقریبا ۸۰ - ۹۰ درصد پیچ ها باز میشه...

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال

ببخشید عکس های قبلی پاک شدن

دسته بکسی که مناسب 206 تیپ 2 باشه واسه باز کردن قاب تسمه تایم - قالپاق موتور - شمع -سنسور اکسیژن -تعویض لنت و ... چه مدلیه

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، amin6062 گفته است :

ببخشید عکس های قبلی پاک شدن

دسته بکسی که مناسب 206 تیپ 2 باشه واسه باز کردن قاب تسمه تایم - قالپاق موتور - شمع -سنسور اکسیژن -تعویض لنت و ... چه مدلیه

بغیر از قاب تسمه تایم یه جغجغه 1/2 لازم دارین

قاب تسمه یه جغجغه 1/4 یا با قیمت کمتر کشویی 1/4 لازم داره

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

یه سر رینگی ۱۲ با دسته نسبتا بلند حتما داشته باشید. من چند وقت پیش متوجه شدم پیچ تسمه سفت کنم ۱۲ هست و برای تعویض تسمه دینام لازمه. دسته آچار تختام ۱۲ نداشت. رفتم یه دونه تکی خریدم. شمام حتما ببینید پیچ تسمه سفت کنتون چنده.

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال

سلام دوستان میخوام میخوام یه اچار بکس بخرم فقط برای اینکه کارمو راه بندازه زیادم نمیخوام هزینه کنم حدود ۲۰۰ ولی جوریم نباشه یه زور بزنی له شه 

الان یه موتور دارم اونو بدم اچار کشی صد هزار ازم میگیرن این موتورها ام جوریه هر ده بیست هزارتا باید بدی اچار کشی  ماشینم خوب خورده کاریاش بکس نیاز میشه

تو نت خیلی گشتم یه مدل که به نظرم مقرون به صرفه بود اینهاست 

تو سایت بامیلو برند swiss moiler ۱۹ پارچه

که فقط سریهای بکسه  سایز ۱٫۲ از شماره ۸ تا ۳۰  و هفده تا سری بکس داره و دو تا رابط بلند و کوتاه به قیمت ۱۴۹ تومن البته نوشته سه شماره اخر ۲۸-۲۹-۳۰ ابزار مهدیه، تقریبا تمام اچارایی که بدرد میخوره توش هست زیر ۸ دیگه کارایی برا من نداره جقجقه ام من به هیچ عنوان بدردم نمیخوره چون میخوام اچار کشی کنم و جقجقه های بکسهای ارزون زود خراب میشه فقط باید یه دسته بکس T کشویی بخرم براش و یه جعبه یا کیف

دومی  تو سایت دیوار مارک ساتاگود یا ایسام کینگ جرمنی   که کامله ۲۶ و ۲۴  پارچه هستن از شماره ۱۰ تا ۳۰ میلیمتر سری بکساشه ۲۰ عدد،، رابط بلند و کوتاه، جقجقه ،دسته بکس تی کشویی و لقلقه و یه اچار شمع ۱۶ هم توشون هست  هست به قیمت ۲۰۵ و ۱۹۵هزار تومن فقط چون تو بکسهای هم ردشون خیلی ارزونن و چینی هم هست میترسم کیفیت نداشته باشه چون هر چی گشتمو بکسی به کاملی این. زیر ۲۶۰ ۲۷۰ نبود حتی به چند مغازه تو حسن اباد زنگ زدم حالا موندم کدوم رو سفارش بدم 

اولی که میخوره جنسش بهتر باشه ولی فقط سریو رابطه و حتی دسته بکسو جعبه باید جدا بخرم و یه سری ۱۶ بلند که بتونم باهاش شمع ماشین باز کنم شاید همین سه قلم رو بخرم ۳۰-۴۰ تومن بشه و قیمتش با بکسهای کامل یکی شه ولیدخوب جقجقه و لقلقی نداره که خوب منم لازم ندارم

دومی کاملن ولی کمی به جنسشون تردید دارم .

الانم نخرم میدونم بعدا انقدر گزون میشه نمیشه خرید وگرنه اگه مملکت درستی داشتیم فعلا که ضروری نیست صبر میکردم یه خوبشو میخریدم

IMG_20180618_063453.jpg

IMG_20180618_072919.jpg

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری