zilamo

ابزارهای موردنیاز برای 206

149 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 3 دقیقه قبل، Atom گفته است :

آیدین جان

عکس هایی که از جعبه ابزارهایت گذاشتی، با روح و روان آدم بازی می کند ... دیگه لمس ابزار و صدای تقِ قفل شدن مهره تو آچار جقجقه ای و صدای خود جقجقه و ... بماند. 

یه سوال داشتم. اگر بخواهم یک جعبه ابزار کوچیک توی ماشین عین لندکروز و پرادو داشته باشم که در مواقع ضروری پیچ های عمومی ماشین را ساپورت کند، چی پیشنهاد می دهید؟

درسته دوست عزیز ما هم دقیقا گرفتار همین شدیم مثل بعضیا که همش تو بازار گوشی و الکترونیکن و دوست دارن جدیدترین گوشیا و تبلتها و ساعتهای هوشمند رو داشته باشن یا کسایی که کلکسیون سکه یا تمبر جمع کنن منم اگه وسع مالیم میرسید دوست داشتم کلکسیون ابزار از ست بکس 1/4 تا ست جعبه بکسهای بزرگتر 3/4 و انواع رینگیو تختو پیچ گوشتی و انبر قفلی سایزهای مختلف جمع کنم من اکثرا وقتی وقت ازاد دارم میرم حسن اباد یا تو دیوار ابزار رو تماشا میکنم ولی دوست عزیز ابزار اصل انقدر گرون شده ادم فقط میتونه نگاهشون کنه

دوست عزیز به نظر بنده حقیر ابزاری که میخوای صندوق عقب ماشین نگه داری چون در معروض دزدی هم هست ست بکس شاملش نمیشه شما باید غیر از اچار چرخو جک فابریک انبر قفلی اچار فرانسه پیچ گوشتی  4 سو دو سو سایز متوسط انبر دست دمباریک یه اچارهایی هست که به اچار سه پر معروفه خوبیش اینه هم کوچیکه و بار هر دونش سه سایز رو پوشش میده مثلا 10-11-12 یا 13-14-15شما با دو سه تا از اینها خیلی از پیچهای پر کاربردو میتونید پوشش بدید ولی باز هم چند سایز اچار تختو یه سر رینگی ام لازم دارید در مورد سایزهاش من والا اشنایی با ماشینهای شاسی بلند ندارم خودتون باید ببینید کدوم سایزها پر کاربرده تو اون ماشین بزارید مثلا 13و10 توی 206 خیلی پر کابرده باید حتما هم اچار یه سر رینگی یه سر تخت برای مثلا جا زدن تسمه و اچار T یا سه پر همون شماره برای باز کردن سرعتی مثلا قاب تسمه تایم یا پیچهای کوعل و کابل bsm همیشه توماشین باشه در مورد برندهای خوب هم که با خیال مطمعن میشه ازشون خرید کرد برند توسن رونیکس و نوا هست که سه شرکت ایرانی هستن و تولید کننده ابزار نیستن ولی سفارش ابزار میدن از تایوان و چین با کیفیت خوب و تو بازار به نام خودشون میفروشن یا برندهای تایوانی هنس .تاپ تول و...

اگرم میخواید جعبه بکس بخرید حتما سایز 1/2 باشه که از 10-32 یا بعضیاش از 8-32 رو داره و دیگه اکثر پیچهارو ساپورت میکنه و همه کارهای مبتدی تا حرفه ایرو میشه باهاش انجام داد و یه برند چینی و متفرقشو با 250-300 و یا یه تایوانیشو مثلا همون برندهایی که بالا گفتم از 500-600 میشه خرید و به نظر من تو هر خونه ای لازمه برای کسایی که دست به اچارن و چنتا کار رو تو خونه باهاش انجام بدی پولش در اومده مثلا من موتورمو 200 میخواستن برای اچار کشی که خودم انجام دادم یا یه لنتی عوض میکنی یه شمعی عوض میکنی بدرد میخوره

پسند شده توسط 3 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ماشالله آقا ایدین چه ابزارایی داری آدم وسوسه میشه بره بخره

میام تو این تاپیک انگار اومدم ابزار یراق فروشی😁

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، Hamid00560 گفته است :

ماشالله آقا ایدین چه ابزارایی داری آدم وسوسه میشه بره بخره

میام تو این تاپیک انگار اومدم ابزار یراق فروشی😁

اقا حمید قابلتونو نداره 

والا جعبه بکس خیلی خوبه مشتری زیادی ام داره تو سایتهای کالاهای دست دوم یه جورایی مثل طلاست :budo:   طرف میره 500 میده کتونی 2 سال بعد میندازه میره 2 ملیون میده رینگ لاستیک 3-4 سال نهایت کار میکنه 400 هزار میده لنت فابریک 1 ملیون میده دیسک فابریک البته تمامشون خوبه و حتی گاها لازمه ادم پول بیشتری بده برای جنس اصلی ولی یه اچار بکس خوب 500 تا 1 ملیونی دیگه هیچ وقت مرگ نداره و همیشه برات میمونه تازه یه روزم ادم پول لازم شه یه اگهی کنه تو دیوار حتی با سود میتونه بفروشه اگه یه جنس خوب و رو قیمت خریده باشه الان یه الورا 12 پر تر تمیز تو دیوار گذاشته 800 طرف 700 هم میده بهش گفتم 600 بده بیام همین الان ببرم نداد :::P

مثل خانمها که چند مدل کفشو کیف دارن چی میشه ما اقایون یه 700 تومن برا دلمون پول بدیم:grin:

0SwxcJ0PB.jpg

0SwxcJ0PB.2.jpg

نگاش کنید خدایی به قول شما با روح و روان ادم بازی میکنه این یه چیزیه که ادم بخره یه عمر کار ادمو راه میندازه اخرم میرسه به پسر ادم البته اگه پسر ادم دست به اچار باشه و علایقش با باباش یکی باشه

پسند شده توسط 4 کاربر

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، aidin1384 گفته است :

درسته دوست عزیز ما هم دقیقا گرفتار همین شدیم مثل بعضیا که همش تو بازار گوشی و الکترونیکن و دوست دارن جدیدترین گوشیا و تبلتها و ساعتهای هوشمند رو داشته باشن یا کسایی که کلکسیون سکه یا تمبر جمع کنن منم اگه وسع مالیم میرسید دوست داشتم کلکسیون ابزار از ست بکس 1/4 تا ست جعبه بکسهای بزرگتر 3/4 و انواع رینگیو تختو پیچ گوشتی و انبر قفلی سایزهای مختلف جمع کنم من اکثرا وقتی وقت ازاد دارم میرم حسن اباد یا تو دیوار ابزار رو تماشا میکنم ولی دوست عزیز ابزار اصل انقدر گرون شده ادم فقط میتونه نگاهشون کنه

آیدین جان، احسان هستم.

گرفتاری فوق العاده جذابی است! والا من سالها پیش یک جعبه آچار باکس تاپ تول گرفتم، به جای کمد ابزار آشپزخونه، آورده بودم توی اتاقم و شب ها موقع خواب بغلش می کردم :::P دیگه مهره ای نمونده بود که باز و بسته نکرده باشم! شده بودم عین مردهای بازنشسته و مدام دنبال وسیله خراب می گشتم که دل و روده اش را باز کنم و بریزم بیرون ... خلاصه که پدر و مادرم دیدن کار داره به جاهای باریک می کشه، سر به نیست کردن ست باکس رو :sad:

دوست عزیز به نظر بنده حقیر ابزاری که میخوای صندوق عقب ماشین نگه داری چون در معروض دزدی هم هست ست بکس شاملش نمیشه شما باید غیر از اچار چرخو جک فابریک انبر قفلی اچار فرانسه پیچ گوشتی  4 سو دو سو سایز متوسط انبر دست دمباریک یه اچارهایی هست که به اچار سه پر معروفه خوبیش اینه هم کوچیکه و بار هر دونش سه سایز رو پوشش میده مثلا 10-11-12 یا 13-14-15شما با دو سه تا از اینها خیلی از پیچهای پر کاربردو میتونید پوشش بدید ولی باز هم چند سایز اچار تختو یه سر رینگی ام لازم دارید در مورد سایزهاش من والا اشنایی با ماشینهای شاسی بلند ندارم خودتون باید ببینید کدوم سایزها پر کاربرده تو اون ماشین بزارید مثلا 13و10 توی 206 خیلی پر کابرده باید حتما هم اچار یه سر رینگی یه سر تخت برای مثلا جا زدن تسمه و اچار T یا سه پر همون شماره برای باز کردن سرعتی مثلا قاب تسمه تایم یا پیچهای کوعل و کابل bsm همیشه توماشین باشه در مورد برندهای خوب هم که با خیال مطمعن میشه ازشون خرید کرد برند توسن رونیکس و نوا هست که سه شرکت ایرانی هستن و تولید کننده ابزار نیستن ولی سفارش ابزار میدن از تایوان و چین با کیفیت خوب و تو بازار به نام خودشون میفروشن یا برندهای تایوانی هنس .تاپ تول و...

آیدین جان، من دقیقا برای 206 می خوام. احتمالا من منظورم رو بد بیان کردم. منظورم این بود که مشابه پرادو و لندکروز که یک جعبه ابزار کامل برای ماشین خودشان دارند، من هم می خواهم یک همچین ستی برای 206 خودم داشته باشم. نظرتون کاملا منطقی است، پس این طوری باید دنبال ابزار به صورت تکی باشم و نهایت همه رو بریزم داخل یک جعبه ابزار و بگذارم عقب ماشین. مزیت عمده جعبه باکس این بود هم مرتب بود و هم اینکه ابزار در حرکت صدا نمی دادند. حالا باز امتحان می کنم تا ببینم چطور می شود، چون یک عکس از شکستن آچار چرخ دیدم، با توجه به اینکه مدل ماشین ایشون خیلی پایین تر از من بود و جنس های ایران خودرو روز به روز بدتر می شود، قطعا آچار چرخ من هم خواهد شکست و دست من را خواهد گذاشت در پوست گردو!

اگرم میخواید جعبه بکس بخرید حتما سایز 1/2 باشه که از 10-32 یا بعضیاش از 8-32 رو داره و دیگه اکثر پیچهارو ساپورت میکنه و همه کارهای مبتدی تا حرفه ایرو میشه باهاش انجام داد و یه برند چینی و متفرقشو با 250-300 و یا یه تایوانیشو مثلا همون برندهایی که بالا گفتم از 500-600 میشه خرید و به نظر من تو هر خونه ای لازمه برای کسایی که دست به اچارن و چنتا کار رو تو خونه باهاش انجام بدی پولش در اومده مثلا من موتورمو 200 میخواستن برای اچار کشی که خودم انجام دادم یا یه لنتی عوض میکنی یه شمعی عوض میکنی بدرد میخوره

کاملا درست است. مرسی بابت راهنمایی آیدین جان

در 5 ساعت قبل، aidin1384 گفته است :

مثل خانمها که چند مدل کفشو کیف دارن چی میشه ما اقایون یه 700 تومن برا دلمون پول بدیم:grin:

[coool]

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 17 ساعت قبل، Atom گفته است :

آیدین جان، احسان هستم.

گرفتاری فوق العاده جذابی است! والا من سالها پیش یک جعبه آچار باکس تاپ تول گرفتم، به جای کمد ابزار آشپزخونه، آورده بودم توی اتاقم و شب ها موقع خواب بغلش می کردم :::P دیگه مهره ای نمونده بود که باز و بسته نکرده باشم! شده بودم عین مردهای بازنشسته و مدام دنبال وسیله خراب می گشتم که دل و روده اش را باز کنم و بریزم بیرون ... خلاصه که پدر و مادرم دیدن کار داره به جاهای باریک می کشه، سر به نیست کردن ست باکس رو :sad:

[coool]

اقا احسان گل چش مایی من فکر میکردم فقط خودم اینطوریم  حالا جعبه بکس خوبه من مینی فرز گرفته بودم همه چیو میبردیم درخت انگور حیاطمون که چهل سال تو خونمون بود بریدم :::P

البته خشک شده بود و یه قلمه ازش گرفته بودم الان یه ساقس ولی یکی دو سال دیگه یه درخت میشه 

من هر اچار یا قطعه اصلی میخرم تا یه هفته میارم پیش خودم 

در مورد جعبه بکس تو ماشین بنده فکر نمیکنم جالب باشه چون همون طور که گفتم گرونه احتمال دزدیش زیاده بعد جعبه بکس بدرد کارهای تقریبا فنی میخوره مثلا میخوای لنت عوض کنی تسمه تایم عوض کنی یه بربرنگی چیزی که دم دسته عوض کنی این کارها رو که ادم وسط جاده نمیتونه انجام بده بیشتر توی جاده کارهای سر هم بندی و انجام کارهای جزییه اونم اگر بشه انجام داد 

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

اقا احسان گل چش مایی من فکر میکردم فقط خودم اینطوریم  حالا جعبه بکس خوبه من مینی فرز گرفته بودم همه چیو میبردیم درخت انگور حیاطمون که چهل سال تو خونمون بود بریدم :::P

البته خشک شده بود و یه قلمه ازش گرفته بودم الان یه ساقس ولی یکی دو سال دیگه یه درخت میشه 

من هر اچار یا قطعه اصلی میخرم تا یه هفته میارم پیش خودم 

در مورد جعبه بکس تو ماشین بنده فکر نمیکنم جالب باشه چون همون طور که گفتم گرونه احتمال دزدیش زیاده بعد جعبه بکس بدرد کارهای تقریبا فنی میخوره مثلا میخوای لنت عوض کنی تسمه تایم عوض کنی یه بربرنگی چیزی که دم دسته عوض کنی این کارها رو که ادم وسط جاده نمیتونه انجام بده بیشتر توی جاده کارهای سر هم بندی و انجام کارهای جزییه اونم اگر بشه انجام داد 

من یه جعبه ابزار جمع و جور دارم تو ماشین که تو جاده هم کار راه اندازه. فوقش آدم تو مسافرت جعبه بکس رو هم یه جا جا میده و با خودش می بره. بقیه مواقع تو خونست و ما هم هر کاری بخوایم انجام بدیم تو خونه انجام میدیم.

البته اگه ماشین ۲۰۶ هست، بکسش باید زیاد گنده نباشه که فضای صندوق رو نگیره.

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

vma5_img_20181022_215252%5B1%5D.jpg

uh7f_img_20181022_215304%5B1%5D.jpg

1j1e_img_20181022_215321%5B1%5D.jpg

0297_img_20181022_215524%5B1%5D.jpg

سلام دوستان این الورا 770 هست جزو اخرین الوراهاست که وارد ایران شده یعنی از الوراهای دیگه جدیدتره ولی همینم 20-30 سالی قدمت داره توی دیوار لنگشو گذاشته بود عکسشم دیروز گذاشتم گفتم دلمو برده امروز خدا رسوند یه دونه نو نو شو دیدم یعنی این بکس علاوه بر المانی بودن برند معرروفش با ارزشش میکنه بعد الورا بودنش نو و اکبند بودنش سوکتاش مثل برلیان برق میزنه اینو که خریدم یه هایکو نو ام گیر اوردم ولی اون خیلی گرونه نمیدونم باهام راه میاد یا نه از صاحب این 250 تومن فقط تخفیف گرفتم 

قیمتی که اینو خریدم در اصل جزو اطلاعات محرمانس ولی به شما دوستان میگم طرف گذاشته بود تو دیوار کرج 900 تومن زنگ زدمو 650 راضیش کردم میخواستم اسنپ بگیرم طرف گفت خودم میارم خداییش حلالش باشه دستش درد نکنه سریع پولو براش کارت به کارت کردم تخفیف خوبی بهم دادمارو به ارزومون رسوند توی حسن اباد با این پولا نهایت یه بکس تایوانی میدن مثل رونیکسو توسن 

از خصوصیات مثبت این ست بکس اینه که 20 تا سوکت سری داره از شماره 10-32 اکثر بکسهای 1م2      17 یا 18 تا داره مثلا اون جعبه بکس واگن 32-30-27داره یهو میپره رو 24 و شماره 25 و 26 رو نداره البته اینها شماره هاییه که کاربرد زیادی نداره و استاندارد نیست و تو ست نمیزارن ولی به هر حال این الورا اط شماره 27 نمیپره رو 24 و شماره 26-25 رو هم داره یعنی اط 10تا27 رو تمما داره بعضی ستها 23 رو هم نداره و 17 سری داره 

این بکس فقط یه ایراد داره اونم اینکه چون بعد 20 سال اکبنده ادم دلش نمیاد ازش استفاده کنه بیشتر بدرد عشق بازی میخوره مثل کسی که 10 ملیون میده سماور ذغالی ولی برای چایی درست کردن که نمیگیره به نظرم بیشتر بدرد دکور ابزار فروشی یا یا مکانیکی میخوره روشم بزنی فروشی نیست:::P

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

رو جقجقه نوشته ELORA 770-L1-P وقتی تو گوگل سرچ میکنی دقیقا عکس و کاتالوگش میاد

770-L1P.jpg

رو دسته هندلیش نوشته elora nr-770-l2 وقتی میزنی دقیقا عکسش میاد

41+vrNEnENL._SX355_.jpg

https://www.google.com/url?sa=i&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&ved=&url=https%3A%2F%2Fwww.ffx.co.uk%2Ftools%2Fb%2FElora%2F5%2F5&psig=AOvVaw0tA4Le63qbSwLPFwZM_ODO&ust=1540326574814847

رو لقلقش نوشته  elora nr-770-l7

elora-kardangelenk-770-l7-EO_770-L7-EO-p

رو دسته بکس T کشوییش رابط بلند و کوتاه تمام سوکتهاش کد داره البته کد سوکتاش کلا یکیه lm

24773_770-LM.jpg

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQMkdCu2fcRIGBrfwtpolBc2LGB9QW_Ev346dR2dsCYbUU0QzoZOw

71uyFNWnvCL._SY679_.jpg

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS2m_uBMqyAdWacUR7TBmqsyLblylgRjpuU_zCDjVSD3PnlIAtM

el_770-771-lm.jpg

اینم عکس جعبه بکس البته دسته جقجقش یه مقدار فانتزی تره ولی من همون کلاسیک رو که با دسته هندلی سته رو بیشتر میپسندم

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

mh1p_qm-xlrrxx_(1).jpg

1d7i_qm-xlrrxx.3.jpg

aff0_qm-xlrrxx.1.jpg

دوستان مگه داریم مگه میشه؟ [ajab]

دلو دینو عقلو هوشم همه را به باد دادی 

این بکس حد اقل برای 40 سال پیشه اکبند با کارتن مونده این باید تو موزه باشه

خدا بخواد بزنم تو گوشش ای خدا همه جونهارو به ارزوشون برسون 

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

m91m_img_20181024_191743%5B1%5D.jpg

jbg5_img_20181024_192010%5B1%5D.jpg

سلام دوستان خدارو شکر که این بکسم خریدم تو دیوار کرج دیدمش هر چی فکر میکردم با عقل ناقصم جور در نمیومد زنگ زدم به طرف بنده خدا خیلی خوب باهام راه اومد تا به عشقم برسم فکر میکردم رفتم خواستگاریو اونم پدر زنمه دارم باهاش چکو چونه میزنم دیشب بهم گفت فکرامو میکنم فردا بعد از ظهر بهت خبر میدم هی میخواستم عکسشو اینجا بزارم ولی میگفتم شاید نشه و نتونم بخرم ضایع شم امروز بنده خدا اس داد گفت ساعت 5 میاد خونه نیم ساعت هست بعد میره بنده خدا میگفت از دیشب تا حالا خیلی بهش زنگ زدن و به همه گفته فروخته به خاطر حرفیایی که دیشبش با هم زدیم منم سریع پولو براش کارت به کارت کردم ادم موجهی بود بعد هر چی اسنپ گرفتم قبول نمیکردن تا تهران بیان حتی دو نفر قبول کردن یکیشون بعد دید ادرس ما وسط شهره تهرانه دبه کرد یکیشونم یه پیرمرد بود رفت تا اونجا بعد گفت من نمیدونستم تهرانه حالا این بنده خدا گفت من دارم میرم به اینها ام اعتماد ندارم بکسو نمیدم خودت بیا ببر  اخر سر اسنپ باکس یا موتوری گرفتم  اسم موتوریه محمد حسن روحانی بود :::P به روحانی گفتم داداش این یه بکس عتیقس کارتنش خیلی مهمه کش بندازی پاره میشه اونم خدا خیرش بده دور تا دور بکسو پارچه کشیده بود و قنداقش کرده بود به اون طرفم گفتم شما تحویل روحانی بده انگار تحویل من دادی خلاصه بعد اومدم اینجا عکساشو گذاشتم الانم که به دستم رسید

2k3_img_20181024_192640%5B1%5D.jpg

الان سه تا بکس المانی دارم و دقیقا حس کلکسیونرهارو میفهمم که چرا از یه مدل جنس چنید و چند تا میخرنو دلشونم نمیاد یکیشو حتی بدن بره

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری