6,393 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 9 دقیقه قبل، cadilac گفته است :

میشلن المان گل اون با نوع انگلیسی فرق داره 

میشلن المان بهتر عمل کرده هچند سال پیش المانی تاریخ 2007 بود اما انگلیسی 2010 بود  ضمانتم نداشت سر پیچها صدا می ده پایداریش خیلی کمه 

متاسفانه لاستیکهای 2007 هم بزرگترین ایرادش تاریخشون بود .

اول اینکه شایعه نکن  من جفتشو رو ماشینم داشتم هم المان هم انگلیسی گل ها یکی بودن 2007 و 2010 

در ضمن الا دیگه بعد از 8 الی 10 سال دیگه اینا فسیل شدن کسی نداره با این تاریخ ها  

دوم هیچ فرقی بین اینا نبود بارها لاستیک را عقب جلو هم کردم هیچ فرقی نداشتن  یک جفت آلمان و یک جفت انگلیس 

سوم برای تاریخ ایراد میگیرید بالا هم گفتم اصلا باشه سال 2000 دیگه 2007 جای خود هیچ جا هیچ فروشنده ایی جایی با این سال ساخت جایی برای فروش نداره  

کل بازار هم زیر رو کنید همگی بعد از 2013 هستن دیگه حتی 2015 نیستش تاریخ ها همگی به سال یا دو سال نهایت اختلاف هستش 

شما گویا الان در دوران سال 2007 به سر میبری ؟ برای کسی اصلا مهم نیست 10 سال پیش چه خبر بوده اون موقع همگی به روز بودن الان دیگه حتی لاشه اون لاستیک ها هم به سختی پیدا بشه 

چهارم راجب تعادل نوشتی فرقی نداره لاستیک میشلن باشه یا هر برندی سایز 185 دیگه همه میدونن نسبت به سایز های بالاتر تعادل کمتری داره 

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 8 دقیقه قبل، milad4 گفته است :

اول اینکه شایعه نکن  من جفتشو رو ماشینم داشتم هم المان هم انگلیسی گل ها یکی بودن 2007 و 2010 

در ضمن الا دیگه بعد از 8 الی 10 سال دیگه اینا فسیل شدن کسی نداره با این تاریخ ها  

دوم هیچ فرقی بین اینا نبود بارها لاستیک را عقب جلو هم کردم هیچ فرقی نداشتن  یک جفت آلمان و یک جفت انگلیس 

سوم برای تاریخ ایراد میگیرید بالا هم گفتم اصلا باشه سال 2000 دیگه 2007 جای خود هیچ جا هیچ فروشنده ایی جایی با این سال ساخت جایی برای فروش نداره  

کل بازار هم زیر رو کنید همگی بعد از 2013 هستن دیگه حتی 2015 نیستش تاریخ ها همگی به سال یا دو سال نهایت اختلاف هستش 

شما گویا الان در دوران سال 2007 به سر میبری ؟ برای کسی اصلا مهم نیست 10 سال پیش چه خبر بوده اون موقع همگی به روز بودن الان دیگه حتی لاشه اون لاستیک ها هم به سختی پیدا بشه 

چهارم راجب تعادل نوشتی فرقی نداره لاستیک میشلن باشه یا هر برندی سایز 185 دیگه همه میدونن نسبت به سایز های بالاتر تعادل کمتری داره 

سلام

من شایعه نکردم خودم هم اکثر لاستیک ها را امتحان کردم وگفتم میشلن از همه بهتر بود وهست در صفحات قبل با عکس توضیح دادیم 

این مواردی که عرض کردم قبلا حدودا 7و8سال پیش استفاده کردیم اون موقع بود نه اینکه الان باشه یا نباشه فسیل شدن یا نشدن این موراد را بنده میدونم 

حالا اونی که شما داشتی شاید فرق داشت 

تاریخ هم عرض کردم قبلا منظورم بود این مسائل را میدونم و---- 10سال قبل لاستیک میشلن فرق خاصی با الان نداره تاریخش فرق کرده و گل لاستیک واج ها و...تفاوت داره ویا چینی تولید شده که کد خاص خودش را دارن 

ما چیزی درمورد تعادل نگفتیم عرض کردیم درسرپیچها صدا میداد شما بهتره در نوشته ها دقت کنید 

تعادل به جلوبندی و....ارتباط داره ---لاستیک که تعادل خودرو راحفظ نمیکنه --------لاستیک برای ترمز گیری بهتر -سر نخوردن و...کاربرد داره 

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 17 دقیقه قبل، cadilac گفته است :

سلام

من شایعه نکردم خودم هم اکثر لاستیک ها را امتحان کردم وگفتم میشلن از همه بهتر بود وهست در صفحات قبل با عکس توضیح دادیم 

این مواردی که عرض کردم قبلا حدودا 7و8سال پیش استفاده کردیم اون موقع بود نه اینکه الان باشه یا نباشه فسیل شدن یا نشدن این موراد را بنده میدونم 

حالا اونی که شما داشتی شاید فرق داشت 

تاریخ هم عرض کردم قبلا منظورم بود این مسائل را میدونم و---- 10سال قبل لاستیک میشلن فرق خاصی با الان نداره تاریخش فرق کرده و گل لاستیک واج ها و...تفاوت داره ویا چینی تولید شده که کد خاص خودش را دارن 

ما چیزی درمورد تعادل نگفتیم عرض کردیم درسرپیچها صدا میداد شما بهتره در نوشته ها دقت کنید 

تعادل به جلوبندی و....ارتباط داره ---لاستیک که تعادل خودرو راحفظ نمیکنه --------لاستیک برای ترمز گیری بهتر -سر نخوردن و...کاربرد داره 

آقای محترم 

بنده فرمودم جفت لاستیک ها را داشتم و عین فرمایش شما را پاسخش دادم  - اگه عکس هم لاسنیک ها قطعا باید باشه  میذارم متوجه بشی یه حرفی را رو هوا نمیزنم سال ها قبل همون دوران 8 10 ساله تست کردیم

حرفای که خودتون پست قبلی  زدید زیرش   پست قبل تر  رد میکنی ...  من جواب هایی که دادم دقیقا به حرفای شما بود و پست بعدی یه جورایی حرف خودتون نفی کردی  

این مدلی ندیده بودم والا ...

بحرحال ... دوست داشتی بپذیر دوستم نداشتی قبول نکن دیگه واقعیت همینه  - ایام به کام

ویرایش شده در توسط milad4
پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، vahid4u گفته است :

سلام

یک بنده خدایی چهار حلقه لاستیک میشلن داره منتها سال تولیدش 2016 هست بنظرتون از نظر سال ساخت مشکلی نداره بخریم یا بریم سراغ برندهای کره ای ؟

راستی توی ایرانی ها کدوم از همه (به نسبت) بهتره؟

سلام داداش چند میگه؟

غیر از سال هفته لاستیکم مهمه مثلا اگه برای اواخر 2016 باشه عالیه ولی اگه برای اوایل باشه بازم خوبه الان ملت 2015 رو هم براش سرو کله میشکونن بگیری 5 سال حتی بیشتر از لاستیک راحتی فقط به شرط میزون فرمون دوره ای 

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، cadilac گفته است :

میشلن المان گل اون با نوع انگلیسی فرق داره 

میشلن المان بهتر عمل کرده هچند سال پیش المانی تاریخ 2007 بود اما انگلیسی 2010 بود  ضمانتم نداشت سر پیچها صدا می ده پایداریش خیلی کمه 

متاسفانه لاستیکهای 2007 هم بزرگترین ایرادش تاریخشون بود .

اون آلمانی که شما میگی گلش فرق داره، کلا با لاستیک های الان فرق داشت. روی مدل پایینا نصب بود و پهن تر هم به نظر میومدن. میشلن های آلمانی الان، گلشون با انگلیسیش یکیه. من آلمانی ۲۰۱۱ انرژی سیور داشتم، الانم انگلیسی ۲۰۱۶ انرژی سیور پلاس دارم. گل جفتشون مثل همه.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، aidin1384 گفته است :

سلام داداش چند میگه؟

غیر از سال هفته لاستیکم مهمه مثلا اگه برای اواخر 2016 باشه عالیه ولی اگه برای اوایل باشه بازم خوبه الان ملت 2015 رو هم براش سرو کله میشکونن بگیری 5 سال حتی بیشتر از لاستیک راحتی فقط به شرط میزون فرمون دوره ای 

من تجربه خرید میشلن ۳ ساله رو دارم. یعنی لاستیک ۲۰۱۱ رو در سال ۲۰۱۴ خریدم و چهار سال و ۸۰ هزار کیلومتر هم استفاده کردم. هنوز آج داشت و قابل استفاده بود. منتها این اواخر دیگه خشک شده بودن. الان خرید ۲۰۱۵ رو توصیه نمی کنم. از نظر استحکام چیزیش نشده و نمیشه. ولی زودتر خشک میشه و برای کسی که می خواد ۴-۵ سال استفاده کنه مناسب نیست.

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

میشلن لاستیک نرم وخوبیه بخاطر اون نرم بودن دور رینگ لاستیک ضربات را جذب میکنه 

ما که استفاده کردیم هیچ کدوم مثل میشلن نبود 

n9ab_img_20180324444.jpg

251p_img_2018222.jpg

تاریخ لاستیک قدیمی تر بشه استحکام نرمی را تا حدودی از دست میده 

تفاوت اینا المانی یا انگلیسی یا اسپانیایی یه سری نکته ها داره که دقت میخواد وتجربه ای که پیش اومده اینطوری بوده 

پسند شده توسط 4 کاربر

لینک به ارسال

من به شدت نیازمنده لاستیکم منتها همون موقع هم که قیمت ها بالا نرفته بود بودجه ام نمیرسید بگیرم!

الان با این اوضاع کی میتونه لاستیک بگیره اخه

4 تا لاستیک بارز میره بالای 1 میلیون

پسند شده توسط 4 کاربر

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 2 ساعت قبل، alex_pk گفته است :

من به شدت نیازمنده لاستیکم منتها همون موقع هم که قیمت ها بالا نرفته بود بودجه ام نمیرسید بگیرم!

واقعا خیلی ظلمه.

من سال گذشته که ماشینم رو خریدم، لاستیکاش رو با ماشین قبلیم جابجا کردم و فروختم به عموم. اونم لاستیکای فابریک من رو با رینگ باز کرده گذاشته خونه. فکر می کنم یزد تایر بودن. چهار سال زیر ماشین من خواب بودن، یک سالم هست که توی انباری هستن. اصلا کار نکردن. فقط تاریخشون چند سال گذشته.

به نظرتون قابل استفاده هستن؟

می دونم اینکه میگم اینجا جاش نیست، اما اگر کسی فکر می کنه به دردش می خوره پیام خصوصی بده تا هماهنگ کنم بره از عموم بگیره. با یا بدون رینگ. فرقی نداره.

با توجه به اینکه لاستیک اینقدر گرون شده، ممکنه کسی بخواب اینا رو بگیره.

از چند تا آپاراتی هم پرسیدم، گفتن میشه استفاده کرد. کسی نخواد سرعت بالا بره، فکر نکتم مشکلی داشته باشن.

ویرایش شده در توسط endwaiter
پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، alex_pk گفته است :

یه رفیق دارهم  رینگ ولاستیک  زیرصفری داره واسه 405 هستند هر روز داره زنگ میزنه !!!!!!!!!

پس ارزش داره:sad: میگه 600 با قالپاق 650

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری