6,611 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام.دوستان چند تا سوال.من میخام برا 207 پنوماتیک بندازم.بنظرتون اگه رینگ 17 چلنجر بندازم بازم جلوبندی رو داغون میکنه؟2.چه عرض رینگی رو بندازم ک وقتی ماشینو کامل میخابونمش به گلگیر گیر نکنه؟3.اگه پیشنهادی دارید بدید ممنون میشم!

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوستان
من یه ماه دیگه 207 تحویل میگیرم
میخام رینگ و لاستیکشو عوض کنم و پنوماتیک بندازم روش.
حالا هم بین رینگ چلنجر 17 و اریان 16 گیر کردم.خاستم بدونم کدوم یکی از این رینگهارو بندازم؟در ضمن اگه یکی از اینارو بندازم و پنو هم نصب کنم گیر نمیکنه و اذیت نمیکنه؟نظرتون چیه و بنظرتون چیکار کنم؟

لینک به ارسال
در 22 ساعت قبل، farhadmasiha گفته است :

سلام دوستان
من یه ماه دیگه 207 تحویل میگیرم
میخام رینگ و لاستیکشو عوض کنم و پنوماتیک بندازم روش.
حالا هم بین رینگ چلنجر 17 و اریان 16 گیر کردم.خاستم بدونم کدوم یکی از این رینگهارو بندازم؟در ضمن اگه یکی از اینارو بندازم و پنو هم نصب کنم گیر نمیکنه و اذیت نمیکنه؟نظرتون چیه و بنظرتون چیکار کنم؟

هرچه بزرگتر بندازید بیشتر میکوبه!

لینک به ارسال
در در 1397/04/09, 10:35:43، mehrdadghp گفته است :

هرچه بزرگتر بندازید بیشتر میکوبه!

حالا کوبیدنش به کنار.میخام بدونم با چلنجر 17 اینچ گیر میکنه یا نه؟اذیتت میکنه؟بنظرتون پنوماتیک بندازم یا ریگلاژی؟

لینک به ارسال
در 12 ساعت قبل، farhadmasiha گفته است :

حالا کوبیدنش به کنار.میخام بدونم با چلنجر 17 اینچ گیر میکنه یا نه؟اذیتت میکنه؟بنظرتون پنوماتیک بندازم یا ریگلاژی؟

نه مشکل چندانی نداره ممکنه تا اخر که فرمون را بچرخونید گیر کنه که این مورد حتی برای205 که روی رینگ 14 هم میندازند برای برخی لاستیک ها مثل دانلوپ هم هست. ولی کلا شخصا 17 را توصیه نمیکنم.

لینک به ارسال
در 20 ساعت قبل، farhadmasiha گفته است :

بنظرتون پنوماتیک بندازم یا ریگلاژی؟

تا حالا  کمک رگلاژی نداشتم ولی نقطه ضعفش دست اندازهای شدید هست که ممکنه رد کنه. ولی در این مورد میتونید از دوستانی که داشتند بپرسید.

لینک به ارسال

دوستان من از وقتی که رینگ اسپرت انداختم مشکل لرزش فرمون دارم. خود رینگا مشکلی ندارن ولی انگار خوب روی توپی چرخ فیت نمیشن...

آیا باید چیزی شبیه به بوش یا تبدیل  وسط رینگ قرار بدم؟

لینک به ارسال
در 12 دقیقه قبل، saidgta گفته است :

دوستان من از وقتی که رینگ اسپرت انداختم مشکل لرزش فرمون دارم. خود رینگا مشکلی ندارن ولی انگار خوب روی توپی چرخ فیت نمیشن...

آیا باید چیزی شبیه به بوش یا تبدیل  وسط رینگ قرار بدم؟

رینگ شما چه برندی ؟ ساخت کجا هستش ؟ چه مدلی خریدی ؟ 

رینگ های 206  مشکلی با توپی چرخ غیره نداره حتی ایرانی ها هم بدون مشکل نصب میشن بدون نیاز به تغییر خاصی

رینگ اسپورتی که خریدی احتمالا متفرقه غیره استاندارد هستش

لینک به ارسال
در 9 دقیقه قبل، a.m.i.n گفته است :

رینگ شما چه برندی ؟ ساخت کجا هستش ؟ چه مدلی خریدی ؟ 

رینگ های 206  مشکلی با توپی چرخ غیره نداره حتی ایرانی ها هم بدون مشکل نصب میشن بدون نیاز به تغییر خاصی

رینگ اسپورتی که خریدی احتمالا متفرقه غیره استاندارد هستش

یه لقی خیلی خیلی خیلی جزئی داره. یعنی اگه قرار باشه نیاز به یک بوش باشه، باید داخل خود رینگ رو هم تراش داد تا بشه یک بوش با ضخامت نیم میلی متر جا کرد...

برندش هم ووسن هست.

لینک به ارسال
در 4 دقیقه قبل، saidgta گفته است :

یه لقی خیلی خیلی خیلی جزئی داره. یعنی اگه قرار باشه نیاز به یک بوش باشه، باید داخل خود رینگ رو هم تراش داد تا بشه یک بوش با ضخامت نیم میلی متر جا کرد...

برندش هم ووسن هست.

ببنید باید استاندارد باشه کامل فیت بشه حتی اگه یک میل جابجا باشه باعث میشه رینگ لاستیک شما فرمانش درست بالانس نشه وقتی نصب میکنی . هر گونه دستکاری تراش باعث میشه فرمان دچار لرزش بشه

همچین ایده ایی که گفتید نمیشه . از جایی رینگ تهیه کردید برید براتون تعویض کنن یا مارک برند بهتر بردار فیت بشه .

حتی الان اکثر رینگ های ایرانی که روی 206 نصب میکنن همگی اکی استاندارد هستن چه برسی خارجی های فرانسه

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری