6,382 ارسال در این موضوع قرار دارد

ترمز این ماشین واقعا برابری میکنه با ماشین های بالای 150 تومان واقعا یونیت mk70  عالیه خصوصا ترمز اضطرایش چند بار جونمو نجات داده

پسند شده توسط 2 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوستان من شاید توی عید بخوام یه جفت لاستیک بخرم اولویتمم نرم بودن و نرم موندن لاستیکه بعدچند ماه خشک نشه 

به نظرتون بعد میشلن که خیلی گرونه توی رنج ۳۵۰-۴۰۰ چیو پیشنهاد میدید؟ تایپیک رو که خوندم بین خیلیا هانکوک رو پیشنهاد کرده بودن بعضیا هم کمهو 

در مورد سایزم همه لاستیکهای ۱۹۵ از ۱۸۵ فاق کوتاهتری دارن ؟  و برای نرم بودن همون فابریک ۱۸۵ توصیه میشه ؟ 

چون ۲۰۵ اصلا نمیخوام فقط بین ۱۸۵ و ۱۹۵ دو دلم که با توجه به‌ارزونتر بودن ۱۸۵ اگه توی نرمی ام پیشنهاد همون ۱۸۵ باشه ۱۸۵ میخرم 

بعدتوی برند هانکوک یا کمهو چجوری میتونم سال ساختو متوجه شم؟ و اینکه کدوم گل پیشنهاد میشه ؟

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، aidin1384 گفته است :

سلام دوستان من شاید توی عید بخوام یه جفت لاستیک بخرم اولویتمم نرم بودن و نرم موندن لاستیکه بعدچند ماه خشک نشه 

به نظرتون بعد میشلن که خیلی گرونه توی رنج ۳۵۰-۴۰۰ چیو پیشنهاد میدید؟ تایپیک رو که خوندم بین خیلیا هانکوک رو پیشنهاد کرده بودن بعضیا هم کمهو 

در مورد سایزم همه لاستیکهای ۱۹۵ از ۱۸۵ فاق کوتاهتری دارن ؟  و برای نرم بودن همون فابریک ۱۸۵ توصیه میشه ؟ 

چون ۲۰۵ اصلا نمیخوام فقط بین ۱۸۵ و ۱۹۵ دو دلم که با توجه به‌ارزونتر بودن ۱۸۵ اگه توی نرمی ام پیشنهاد همون ۱۸۵ باشه ۱۸۵ میخرم 

بعدتوی برند هانکوک یا کمهو چجوری میتونم سال ساختو متوجه شم؟ و اینکه کدوم گل پیشنهاد میشه ؟

سال ساخت که روش حک شده. یه عدد چهار رقمی داره مثل ۳۵۱۷ که معنیش میشه هفته ۳۵ از سال ۲۰۱۷

تفاوت نرمی ۱۸۵ و ۱۹۵ هم فکر نکنم فاحش باشه. چون اختلاف فاقشون خیلی کمه. فقط اگه ۱۹۵*۶۰*۱۴ گرفتی، حتما تو BSI سایز رو بذار روی ۲۰۵*۱۶*۴۵ که نزدیکترین سایز محیط رو به سایز خودت داره.

اگرم ۱۸۵*۶۵*۱۴ گرفتی که هیچ.

بیشتر مردم از نرم بودن کومهو میگن، هرچند کیفیتشون با هانکوک تقریبا یکیه.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، endwaiter گفته است :

روی برچسب لاستیک دو تا کد داشت. یعنی یه بارکد که لینکش رو میذارم.

عدد بارکد اینه:

3528703424314

ایم ean کد هست که چک کردید درست بوده 

این لاستیک هم خوب بوده با توجه به RT 86وH هم وزن تحمل 530 کیلوگرم را داره وهم RT سرعت تا210 را تحمل میکنه 

FT هم که مد PLANT حک شده همون سازنده المان میشه 

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، aidin1384 گفته است :

هر کدوم کد نظر ت بود مواردی مثل RT تحمل وزن و RT تحمل سرعت خودرو در بیشترین سرعت +تاریخ تولید و نسبت تحمل حرارتی و...را در نظر بگیر 

تاریخ لاستیک هم اینجا حک شده =

uda1_post2000-tire-date-640x360.jpg

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در 11 ساعت قبل، mehrdadghp گفته است :

گفتن نداره ولی آزرا هم دارم و اونقدر تفاوت بینشون نیست و تو ترمز هاش شدید هم با هر دو واکنش را دیدم. همونطور که عرض کردم ماشین های دیگه این رنج قیمت را هم تا حدودی سوار شدم و تفاوت فاحش بینشون ندیدم. بعد اگه دقت میکردین بحثی از بهتر بودن ترمز 206 تیپ 5 نکردم بلکه گفتم به نسبت خودش و قیمتش ترمز قابل قبولی داره.

حالا این تاپیک چاش نیست ولی بنظر من که خیلی فرق دارن (البته ازرا کلا ترمزاش مطمعن نیست در حد اون اتاق و کلاس - اینو خود هیوندای هم قبول داره)

از ارزون ترینش هم ین چینیا مثل اریزو و ... تا مزدا و ...

خیلی تفاوت دارن با 206 اینو توی لحظه میشه دید من تقریبا اکثر ماشینا ها رو تست کردم..و برای من که خیلی فرق داشتن

حالا اگه لازم دونستین توی تاپیک خودش ادامه میدیم

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در 11 دقیقه قبل، Rouzbeh گفته است :

حالا این تاپیک چاش نیست ولی بنظر من که خیلی فرق دارن (البته ازرا کلا ترمزاش مطمعن نیست در حد اون اتاق و کلاس - اینو خود هیوندای هم قبول داره)

خیلی تفاوت دارن با 206 اینو توی لحظه میشه دید من تقریبا اکثر ماشینا ها رو تست کردم..و برای من که خیلی فرق داشتن

سلام روزبه جان

نظر شما هم محترم به هر صورت من نظر خودم را گفتم و حتی توی پست اول هم نوشتم که هیچ تعصبی روی 206 ندارم علیرغم اینکه از 82 تا حالا هیشه یک 206 کنار هر ماشین دیگه که بوده داشته ام. اتفاقا پیشنهاد بسیار خوبی هست که توی تاپیک خودش ادامه بدیم و یا حتی توی یک تاپیک جدید. به هر صورت تشکر از نقطه نظراتتون/

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، Rouzbeh گفته است :

حالا خوب یابد، بهتر یا بدتر، شکر خدا در حد خودش خیلی خوبه و کاملا راننده رو راضی می کنه. حداقل اینه که از ساندرو، ال ۹۰، سمند، ۴۰۵، و خیلی از ماشینای هم رده خودش و یا حتی بالاتر، عملکرد بسیار مناسب تری داره.

همینش خیلی عالیه.

ایشالا همه عزیزان بتونن بهترین ماشین ها رو تهیه کنن.

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در 17 ساعت قبل، aidin1384 گفته است :

من خودم تا الان تایر عوض نکردم ولی از بعضی دوستان شنیدم (شنیدم) که کومهو هم تایر نرمیه ولی دیگه زیادی زود ساییده میشه.

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

به نظر من لاستیک های تولید کشورهای پیشرفته مثل ژاپن، آلمان، انگلیس و غیره بهترن تا تولیدات تحت لیسانس مثل اندونزی، تایوان، چین و...

هرچند میگن مثلا میشلن آلمان با تایلندیش فرقی نداره، ولی این یه قلم هیچ جوری به کت من نمیره. محصولات اروپایی کیفیتشون دقیقا همونه، ولی وقتی رفت تو شرق آسیا یا مثلا آمریکای جنوبی تولید شد، قطعا کیفیت کمی افت داره.

هم به دلیل فهم پایین کارگر اون منطقه نسبت به اروپا یا ژاپن (درست مثل حکایت پژو و ایران خودرو خودمون)، و هم به این دلیل که شرکت های بزرگ یهو تمام علم و فن آوری شون رو در اختیار یه کشور دیگه قرار نمیدن.

بنابراین اولویت با کشورهای پیشرفته باشه تا جهان سومی یا بعضا سطح پایین تر.

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری