6,341 ارسال در این موضوع قرار دارد

تو امیرکبیر احتمالا گیر بیاد تولید 2016 همین گل xm2 حدود 750 جفتی(چهارفصله)

البته کومهو که فت و فراوونه این سایز و خودمم کومهو رو خیلی دوس دارم.

مگه اینکه سایز فابریک بخری که فکر کنم انرژِی سیور پلاسش گیر بیاد و خیلیم عالیه

پسند شده توسط 1 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 6 ساعت قبل، yoosefheidari گفته است :

تو امیرکبیر احتمالا گیر بیاد تولید 2016 همین گل xm2 حدود 750 جفتی(چهارفصله)

البته کومهو که فت و فراوونه این سایز و خودمم کومهو رو خیلی دوس دارم.

مگه اینکه سایز فابریک بخری که فکر کنم انرژِی سیور پلاسش گیر بیاد و خیلیم عالیه

گل XM2 رو البته ۱۸۵ رو یه ۲۰۶ دیدم. از ظاهرش که خوشم نیومد. هیچ نام و نشونی هم نداشت که ساخت کجاست.

حالا وقت کنم یه سر باید برم پیش یه بنده خدایی که آشنای واچیکه (رفیقم که اتومات کاره) و میشلن فروشه. ببینم چی ازش درمیاد.

با توجه به آب ودهوای تهران، چهارفصل هم نباشه مهم نیست. شاید یه جورایی تابستانی بهترم باشه. البته تابستانیش رو دارم و روی برف امسال عملکرد خوبی داشت. فکر کنم همون Energy Saverبهتر باشه. اروپایی رو به تولید شرق آسیا یا جاهای دیگه ترجیح میدم و مطمئنم که تفاوت دارن.

لینک به ارسال
در 11 ساعت قبل، endwaiter گفته است :

ای بابا، اونو که تحریم کردم😁 

:-)دیگه وقتی چاره ای نیست راحت ترین کاره با اینکه جدیدا قیمت های اکثر چیزهاش را پرت میده. گویا یک تیم اقتصادی دارند به مجرد اینکه دلار 1 تک تومن بالا میره همون لحظه روی تمام کالاهاش اعمال میکنه و این مشتری مداری نیست و فقط دید کاسبکارانه داره.

در 20 ساعت قبل، endwaiter گفته است :

میشلن کدوم سایت بود؟ نمی تونی پیداش کنی؟

اگه از کره ای ها خوشتون نمیاد روی سومیتومو هم میتونید فکر کنید لاستیک نرم و خوبیه.

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، mehrdadghp گفته است :

:-)دیگه وقتی چاره ای نیست راحت ترین کاره با اینکه جدیدا قیمت های اکثر چیزهاش را پرت میده. گویا یک تیم اقتصادی دارند به مجرد اینکه دلار 1 تک تومن بالا میره همون لحظه روی تمام کالاهاش اعمال میکنه و این مشتری مداری نیست و فقط دید کاسبکارانه داره.

اگه از کره ای ها خوشتون نمیاد روی سومیتومو هم میتونید فکر کنید لاستیک نرم و خوبیه.

اتفاقا مشکل ما همینه که میگیم چاره ای نیست، بذار بخریم. فروشنده هم با توجه به همین موضوع ما رو می دوشه.

اگه شده بارز بخرم، از گیجی کالا خرید نمی کنم.

اولویتم با میشلنه. اگه نشد بعدا روی کره ای و ژاپنی فکر می کنم. لاستیک های خودمم فعلا خوبن و خیلی عجله ندارم.

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، endwaiter گفته است :

اتفاقا مشکل ما همینه که میگیم چاره ای نیست، بذار بخریم. فروشنده هم با توجه به همین موضوع ما رو می دوشه.

اگه شده بارز بخرم، از گیجی کالا خرید نمی کنم.

اولویتم با میشلنه. اگه نشد بعدا روی کره ای و ژاپنی فکر می کنم. لاستیک های خودمم فعلا خوبن و خیلی عجله ندارم.

اگه عزم خرید دارید هر چه زود تر بگیرید سال دیگه احتمال گرونی وحشتناک زیاده.

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، mehrdadghp گفته است :

اگه عزم خرید دارید هر چه زود تر بگیرید سال دیگه احتمال گرونی وحشتناک زیاده.

اگه سایز و مدلی که می خوام گیر بیاد می خرم. 

سال دیگه هم گرون شد، اگه پول داشتم می خرم. نداشتم هم همینا حداقل یه سال دیگه کار می کنن.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

مارك لاستيك Goodyear , Micheli , Pirelli در مجموع براي 206 هستند

اما تنها لاستيك بين لاستيك هاي ديگه مثل يوكوهاما و .. بود كه لبه اون به راحتي با دست انعطاف پيدا ميكرد (وقتي لبه لاستيك هاي ديگه رو ميخواستم بر گردونم با زور زياد خيلي كم خم ميشد اما اين لاستيك خيلي راحت بازي ميكرد كه نشون ميده لاستيك خيلي خوبي هست البته تنها بدي كه نسبت به لاستيك هاي ديگه دارشت اينه كه به خاطر نرمي زيادش احتمال پنچر شدنش البته در لبه لاستيك بيشتر هست اما در كل تو بازار ما اصلا قابل مقايسه با ساير لاستيك هاي موجود نبود٬  امايكي از بزرگترين ويژگي هاش همين ليز نخوردن ماشين در برف و بارون بود

لاستيك Sumitomo‌ هست. اين لاستيك كه نوع آجش STR200 چهار فصله ، كه كاملا" براي جاده هاي خشك ،‌خيس و باراني مناسبه

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

سلام.رینگ و لاستیکهای جلو رو با عقب جابه جا کردم ی صدا مثل صدای خرابی بلبرینگ از جلو ماشین به وجود آمد ممکنه از چی باشه؟؟لاستیکها یه مارکن 4حلقه اش.

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، Ramazantaky گفته است :

سلام.رینگ و لاستیکهای جلو رو با عقب جابه جا کردم ی صدا مثل صدای خرابی بلبرینگ از جلو ماشین به وجود آمد ممکنه از چی باشه؟؟لاستیکها یه مارکن 4حلقه اش.

سلام دوست عزیز به احتمال زیاد صدای آج لاستیکه که لاستیک های عقب آج بیشتری داشت و الان این صدا حس میشه مورد بعدی اینکه ببینید جهت لاستیک درست باشه

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

سلام 

دوستان مقياس ترمز خوب چيه؟

يعني با چندتا سرعت بکوبي رو ترمز تو چه فاصله اي بايد بايسته؟

نميدونم متوجه منظورم شدين يا نه

ببينيد من چندتا 206 و در اصل يه 206 صدرصد سالم را تست نکردم که الان بتونم مقايسه کنم با ماسين خودم

لاستيک فروش مي پرسه ترمزت خوبه من نميدونم خوبه بده بايد بهتر باشه

الان در کل بد نيست ولي من تو شرايط اظطراري که تست نکردم

ممنون

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری