6,341 ارسال در این موضوع قرار دارد

دوستان بین دو لاستیک هانکوک optimo meo2 و کومهو solus kh17 کدوم بهتره ؟

واسه جاده گرم و خشک

پسند شده توسط 2 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 14 دقیقه قبل، RKO گفته است :

واسه جاده گرم و خشک

سلام دوست عزیز

بنده که حدودا سه سال هست از لاستیک هانکوک optimo meo2  دارم استفاده میکنم و ازش راضیم. محل زندگیم هم خوزستان هست و در تابستان هم جواب خودشو پس داده.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، RKO گفته است :

واسه جاده گرم و خشک

طبق تجارب اطرافیان کومهو بهتر از هانکوک عمل کرده. من خودم کومهو kh11 رو تست کردم و راضی بودم. ولی هانکوک زیر ماشین دوستان هست اکثرا میگن زود خشک میشه و ترمز شدید ممکنه سر بخوره

لینک به ارسال
در 17 ساعت قبل، RKO گفته است :

ولی خوب با قیمتی حدودا 2 برابر .که با یه حساب ساده رو کاغذ انتخواب معقولی نیست.(نبودن سایز دلخواه و استهلاک تو جاده های این اطراف ) البته نطر منه که میتونه اشتباهم باشه

ممکنه میشلن کمی گرونتر باشه، اما طول عمر خیلی بیشتری هم داره. من با جابجا کردن لاستیک هام، الان حدود ۸۰ هزار تا باهاشون رفتم، می بینی فکر می کنی ۴۰ هزار تا کار کردن. حالا یه مقدار از گرونیش هم توی بازار ما بخاطر سودجویی از اسم و معروفیتش هست. اما با توجه به کارایی خوبش در طول دوران استفاده، من باشم بازم سعی می کنم میشلن بخرم.

بازم شما هرچی صلاح می دونی.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 18 ساعت قبل، Ames گفته است :

سلام دوست عزیز

بنده که حدودا سه سال هست از لاستیک هانکوک optimo meo2  دارم استفاده میکنم و ازش راضیم. محل زندگیم هم خوزستان هست و در تابستان هم جواب خودشو پس داده.

دوست عزیز الان بعد  سال کارکرد هنوزم اون نرمی رو داره ؟

ترمر گیری روی خشکی و زمین خیس چطوره ؟

و این که یه سری لاستیکا به عبارتی قالب بزرگ و کوچیک دارن (زیر ماشین پهناشون کمتر از عدد اعلامی میزنه) مثلا لاستیک رودستون واقعا 205 زیر ماشین خوشکله و همون پهنی رو داره.ولی میشلن 185 زیر ماشین خیلی باریکتر نشون میده. این optimo meo 2 چطوره ؟

ممنون

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، RKO گفته است :

و این که یه سری لاستیکا به عبارتی قالب بزرگ و کوچیک دارن (زیر ماشین پهناشون کمتر از عدد اعلامی میزنه) مثلا لاستیک رودستون واقعا 205 زیر ماشین خوشکله و همون پهنی رو داره.ولی میشلن 185 زیر ماشین خیلی باریکتر نشون میده. این optimo meo 2 چطوره ؟

ممنون

پهناشون کمتر می زنه رو نفهمیدم.

خوب لاستیک ۱۸۵ دو سانت از لاستیک ۲۰۵ باریک تره. طبیعیه که باریکتر نشون بده.

یه مدل میشلن ۱۸۵ زیر مدل پایینا (۸۳-۸۴) و اون سالها بود که به نظر پهن تر می اومد. نمی دونم چرا دیگه اون گل رو تولید نکرد. واقعا عالی بودن و زیبا.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در هم اکنون، endwaiter گفته است :

پهناشون کمتر می زنه رو نفهمیدم.

بعضی 205 ها کمتر میزنه وقتی زیر ماشینه.الان این مدل هانکوک چطوره ؟

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، RKO گفته است :

بعضی 205 ها کمتر میزنه وقتی زیر ماشینه.الان این مدل هانکوک چطوره ؟

راجع به این مدل اطلاعی ندارم.

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، RKO گفته است :

ممنون

سلام دوست عزیز

بله همچنان همون نرمی رو دارند.

ترمز گیری روی زمین خشک خوبه و ترمز گیریشون روی زمین خیس هم همینطور خوبه. البته چون مخو هوای حاره ای (گرم و خشک) طراحی شدند نباید انتظار داشته باشید عالی باشند. به هر حال همونطور که در پرسش اولتون پرسیدین و فرمودین هوای گرم و خشک بنده پاسخ دادم خدمتتون.

راجع به ابعاد لاستیک تا جایی که بنده میدونم قالب ها همه استاندارد هستند و نباید تفاوت بین لاستیک های هم سایز 185 با 185 وجود داشته باشه. طراحی گل (آج) لاستیک و ایجاد خطای دید ممکنه باعث بشه لاستیکی پهن تر یا باریکتر از لاستیک هم سایز خودش به نظر برسه. به عنوان مثال گل دانلوپ لاستیک 12*24 شرکت پیروزی با گل لاگش هیچ تفاوتی از نظر اندازه ندارند ولی رانندگان محترم همیشه گل دانلوپ رو ترجیح میدند.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

سلام خدمت دوستان برای اونایی که دنبال لاستیک چهارفصل هستند من شش ماه پیش دنبال لاستیک چهارفصل بودم که بر اساس نظرات سایت تصمیم داشتم Nexen CP672 بگیرم که یا گیر نمیومد یا اینم تاریخ تولیداش قدیمی بود یا اینم که رودستون چینی همین گل CP672 بود بازم با تاریخ حداقل یک سال پیش .  اما در نهایت تنها لاستیک تاریخ تولید 2017 چهارفصل که پیدا کردم یک برند جدید بود تو بازار

یک جفت لاستیک برند laufenn مدل G Fit as ساخت کره جنوبی  برای محور جلو خریدم  لاستیک نرم و بی صدایی هستش به خصوص نسبت به چهارفصل بودنش که معمولا لاستیک های چهارفصل کمی خشک تر از گل تابستونی ها هستن و خوبی اش اینه که M+S هست تو برف و گل و لای هم جواب میده و treadwear اش 500 و دیر عاج لاستیک صاف میشه  این برند زیرمجموعه هانکوکه و امتیاز های خوبی هم داره و خیلی از سایت های خارجی که خوندم نظر داده بودن که مثل هانکوک اپتیمو رفتار میکنه و به همون اندازه نرم و بی صداص

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری