5,640 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 2 ساعت قبل، endwaiter گفته است :

نه، منظورم اینه که برای پیدا کردن حد اختلاف یک لاستیک با سایز فابریک قابل تعریف در BSI، باید نزدیکترین سایز BSI رو با اون لاستیک مقایسه کرد.

مثلا ۱۹۵*۵۵*۱۵ رو میشه تو BSI تعریف کرد. حالا اگه کسی می خواد ۱۵*۶۰*۱۹۵ بگیره، باید با همین سایزی که گفتم مقایسه کنه و ببینه چقدر اختلاف داره. نه با ۱۸۵*۶۵*۱۴.

البته گاهی پیش میاد که فلان سایز ۱۴ BSI با یه سایز ۱۶ یا ۱۵ نزدیکتره و اختلاف کمتری داره.

تو مواردی مثل ای بی اس ممکنه ولی تفاوت سرعت همون یک دو مایل میشه برای هر دو مقایسه.

پسند شده توسط 2 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با درود .

میخاستم در مورد لاستیک نانکانگ اگر دوستان تجربه ای دارن در مورد این برند بدونم ایا لاستیک خوبی هست یا نه .

لینک به ارسال
در در 1396/08/18, 10:31:25، majid2124 گفته است :

سلام مجدد

خیلی سپاسگزارم بابت راهنماییتون

حقیقتش برای تردد شهری و بین شهری (مسافت کوتاه) استفاده میکنم.

در کنار نرمی و هندلینگ خوب چسبندگی و لیز نخوردن مخصوصا در شرایط بارانی برام مهم هست. یه لاستیک دیگه هم پیدا کردم خیلی خوشم امدش ازش. یوکوهاما c.drive AC01 اینم نوشته چهار فصل هستش.

داخل سایت tyrereviews سرچ کردم 

یوکوهاما http://www.tyrereviews.co.uk/Tyre/Yokohama/C-Drive.htm

میشلن http://www.tyrereviews.co.uk/Tyre/Michelin/Energy-Saver-Plus.htm

هانکوک http://www.tyrereviews.co.uk/Tyre/Hankook/OPTIMO-K415.htm

نکسن http://www.tyrereviews.co.uk/Tyre/Nexen/CP672.htm

حالا موندم چی بگیرم. نظرتون چیه دوستان؟ 

:salam:سلام ببینید در این لیست نکسن 4 فصله و بقیه موارد تابستانی هستن .. مقایسه لاستیک تابستانه و 4 فصل اوصولا نمیتونه خیلی دقیق باشه .. پس نکسن رو بزاریم کنار در مقایسه و منم در پست قبلیم تجربه ام از نکسن این گل را خدمتتون گفتم که بسیار خوب بوده .. تجربه ام از میشیلین را هم خدمتتان گفتم ... خب از بین سه تای باقی مونده اگر طبق آمار این سایت بخوایم تصمیم بگیریم به ترتیب یوکوهاما ، میشیلین و هنکوک میشه ولی باز بین یوکوهاما و میشیلین با اینکه آمار به نفع یوکوهاماست انتخاب من میشیلینه .... نکسن هم که بحثش بازم میگم جداست و باید با گل های 4 فصل از برندهای یوکوهاما و میشیلین و هنکوک مقایسه بشه و من بررسی کردم و برتری نسبی هم داره تقریبا در بین لاستیک های 4 فصل ... 

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

سلام به همگی 

بچه ها من می خوام از یکی از دوستان یه دست رینگ سیروکو به همراه لاستیک کومهو 195 بگیرم به قیمت 1500. وضعیت رینگ و لاستیک هم خوبه.

حالا می خواستم بپرسم سیروکو اصل و غیراصل داره؟ و اگه داره از کجا میشه تشخیص داد؟

ممنون 

لینک به ارسال

ممنون از راهنماییت دوست عزیز

اینا تصویر پشت رینگ هستش. میشه تشخیص داد اصل هست یا نه؟

IMAG3073.jpg

IMAG3074.jpg

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، aliaghaaa گفته است :

سلام به همگی 

بچه ها من می خوام از یکی از دوستان یه دست رینگ سیروکو به همراه لاستیک کومهو 195 بگیرم به قیمت 1500. وضعیت رینگ و لاستیک هم خوبه.

حالا می خواستم بپرسم سیروکو اصل و غیراصل داره؟ و اگه داره از کجا میشه تشخیص داد؟

ممنون 

یکی از راههای تشخیص، وزن رینگ است. متاسفانه وزن سیریکو نمی دونم. سرچ کنید ببینید وزن سیریکو اصلی چقدر است.

این را هم سرچ کنید، تو سایت eBay دست دوم سیریکو است، می تونید عکسهای داخل ببینید.

peugeot 206 rim sirocco

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در در 1396/08/20, 03:37:43، goli2242 گفته است :

یکی از راههای تشخیص، وزن رینگ است. متاسفانه وزن سیریکو نمی دونم. سرچ کنید ببینید وزن سیریکو اصلی چقدر است.

این را هم سرچ کنید، تو سایت eBay دست دوم سیریکو است، می تونید عکسهای داخل ببینید.

peugeot 206 rim sirocco

سلام دوستان یه چند تا رینگ سیروکو تو eBay پیدا کردم عکس از پشت رینگ گذاشته بودن، عکساشو می ذارم امیدوارم تو تشخیص اصل بودن کمک کنه

یه کد داره که بین همشون مشترکه  

و نوع حک شدن Peugeot sirocco

p9ix_s-l16300.jpg

4czq_s-l16000.jpg

q8wl_s-2l1600.jpg

mrfy_s-l1600.jpg

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال

سلام به دوستان
ماشین من مدل 84 هست و ABS نداره. خظای کیلومتر هم برام مهم نیست
حالا سوالم اینه که ایا 195/65/14 مشکل گیر کردن داره؟ غیر از بحث خطای کیلومتر ایا مشکل دیگه ای برای ۲۰۶ هاچ بک داره؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، alireza k گفته است :

سلام به دوستان
ماشین من مدل 84 هست و ABS نداره. خظای کیلومتر هم برام مهم نیست
حالا سوالم اینه که ایا 195/65/14 مشکل گیر کردن داره؟ غیر از بحث خطای کیلومتر ایا مشکل دیگه ای برای ۲۰۶ هاچ بک داره؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

مشکل خاصی نداره ولی چرا فاق 60 نمیگیرید؟

لینک به ارسال
در 53 دقیقه قبل، endwaiter گفته است :

لاستیک ۱۹۵ برای ۲۰۶ عالیه. حتی گیر کردن ۲۰۵ هم جوری نیست که نشه انداخت. اما سایزی که گفتین زیاد جالب نیست. فاق ۶۰ خیلی بهتره.

ممنون از راهنمایی. ولی فاق ۶۵ را بیشتر بخاطر نرمی بیشتر در شهر در نظر گرفتم چون من ۹۰ درصد تو شهر هستم و زیاد هم تردد دارم. فقط نمیدونم ایا مشکل گیر کردن تو گلگیر بخصوص گلگیر عقب که ظاهرا توش یه برجستگی داره را داره یا نه

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری