5,640 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام

جهت اطلاع خدمت دوستان عرض شود من پس از 5سال لاستيكاي فابريك ماشينو كه مدل 90 و يزدتاير بود عوض كردم و چونكه يه دست رينگ سيروكو قديمي بدون كاپ به قيمت گيرم اومد تصميم گرفتم سايز 195.55.15 بردارم ك پس از كلي جستجو وكش وقوس به پيشنهاد يكي از دوستان عمده فروش 4حلقه مارشال كره اي  مدل matrac fx جفتي  420  از شيراز خريدم(100تومن كمتر از هانكوك بهم گفت) و5سال هم فاكتور باتضمين داخلش بهم داد واينو بگم كه بسيار راضي هستم با وجوديكه بالانس نكردم(بعلت نداشتن سوراخ وسط جاي كاپ و دردسترس نبودن بالانس روكار) كوچكترين لرزشي نداره يعني از روز اول هم خداييش بهتر شده و كوبش  و صداي اتاق بطور محسوسي كم شده ومقدار كمي كشش فرمان هم كه از قبل داشتم خوشبختانه رفع شد/

البته فكر كنم كيفيت رينگاي فرانسوي  هم بي تاثير نبودن

پسند شده توسط 1 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوستان براي تيپ5 با سايز فابريك 185 كدوم بهتره؟

هانكوك ؟ دنلوپ ؟ رودستون ؟ فالكن؟

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، mhs837 گفته است :

دوستان براي تيپ5 با سايز فابريك 185 كدوم بهتره؟

هانكوك ؟ دنلوپ ؟ رودستون ؟ فالكن؟

با سایز فابریک خیلی تفاوتی نمیکنه.

من به شخصه با تجربه فالکن رو پارس و هانکوک و رودستون رو ۲۰۶ ؛ هانکوک رو پیشنهاد میکنم.

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال

اين وضعيت لاستيك بارز ماشينم

206 تيپ 5 صفر بعد از يك هفته رانندگي!!!!!

20170718_2131281.jpg

لینک به ارسال
در 22 دقیقه قبل، mhs837 گفته است :

20170718_2131281.jpg

:budo:

تاریخ لاستیک ها مربوط به کی هست؟؟؟

لینک به ارسال
در 27 دقیقه قبل، mhs837 گفته است :

20170718_2131281.jpg

اين مورد يكي از مواردي هست كه به راحتي شامل گارانتي ميشه و اگر بهشون پيله كني  هر 5 حلقه ميشه تعويضش كرد

حتما پيگير باشين كه رانندگي با اين لاستيك خطرناك است

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 9 دقیقه قبل، !Mehdi گفته است :

:budo:

تاریخ لاستیک ها مربوط به کی هست؟؟؟

فكر كنم 2017 باشه.لاستيك جلو سمت راننده بود.با اين وضعيت بردم نمايندگي گفت عوض ميكينم ولي الان ايران تاير فقط داريم.انداختمش زاپاس و رفتم 4 تا هانكوك 185 انداختم.

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام دوستان , روز همگی بخیر .

عزیزان من اطللاعاتم در مورد ماشین کاملا ابتدایی هست و تازه هم هست یه 206 تیپ پنج خریدم , قبل از اینکه بخرم فکر میکردم خریدم میرم رینگ و لاستیک پهن و بزرگ میندازم و تمام ولی الان یه چند ساعتیه فروم و اینترنت رو یه مطالعه ایی کردم و دیدم واویلا عجب دنیایی داره این قضیه رینگ و لاستیک :دی قشنگ مغزم سوت کشیده و کاملا گیج هستم با توجه به اطلاعاتی که میدم اگر دوستان لطف کنند و من رو راهنمایی کنند یک دنیا ممنونشون میشم . 

ببینید هر کسی یه چیزی میگه یکی میگه رینگ و لاستیک جلوبندی ماشین و خراب میکنه یکی میگه تا فلان سایز خوبه یکی میگه باید کمکهارو هم نمیدونم ببری کوتاه کنی باز یک عده تو معاینه فنی مشکل دارن خلاصه من کاملا گیج شدم . 

من میخوام در عین حال یه رینگ و لاستیک بندازم زیر مااشین ولی در حدی که هم خوشگل باشه ( خیلی هم کوچیک نباشه قطر رینگ آخه بعضی ها رو تو خیابون آدم میبینه لاسیتک و رینگشون خیلی کوچیک و زشته ) و در عین حال برای ماشین و نرمی و نمیدونم دست انداز و جلو بندی و درصد خطای کیلومتر و این چیزا مشکل بزرگی نداشته باشه آخه من یزد زندگی میکنم اینجا کسی نیست برم بهش بگم دیاگ بزن رینگ و لاستیکو تعریف کن یا از این قبیل کارا .

لطفا اندازه رینگ و لاستیک مناسب و هم خوشگل و هم بی دردسر رو بهم بگید . هوا هم که تو یزد همیشه گرمه . برای هزینشم مشکل خاصی ندارم ( البته نمیخوام برم رینگ اصل 3 میلیونی بخرم مثلا ) لاستیک رو اگه تونستید از یه اندازه دو سه تا مارک بگید که یکیش گیر نیومد برم سراغ بعدی و اینکه اگر کمک ها و یا اینطور چیزا هم باید عوض بشه ماشین نرم تر و بهتر میشه بگید چی بگیرم . (در مورد ارتفاع هم اگر تا چه اندازه پایین تر از حد کارخونه بیاریم مشکلی پیش نمیاد ؟ اونم بگید تا جایی که مسئله دار نشه پایین بیارم )

راستی در مورد خرید رینگ باید خیلی حساس بشم ؟ آخه اینجا فقط یکی دو تا مغازه رینگ فروشی هست تنها کاری که ازم بر میاد اینه که برم یکی رو از نظر ظاهری پسند کنم و اون سایزی که شما میگید باید باشه بخرم ( تو مارک و سنگینی و سبکی باید چیزی رو مد نظر داشته باشم ؟ )

پیشاپیش ممنونم ازتون .

ویرایش شده در توسط Luffy

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 3 ساعت قبل، Luffy گفته است :

سلام دوستان , روز همگی بخیر .

عزیزان من اطللاعاتم در مورد ماشین کاملا ابتدایی هست و تازه هم هست یه 206 تیپ پنج خریدم , قبل از اینکه بخرم فکر میکردم خریدم میرم رینگ و لاستیک پهن و بزرگ میندازم و تمام ولی الان یه چند ساعتیه فروم و اینترنت رو یه مطالعه ایی کردم و دیدم واویلا عجب دنیایی داره این قضیه رینگ و لاستیک :دی قشنگ مغزم سوت کشیده و کاملا گیج هستم با توجه به اطلاعاتی که میدم اگر دوستان لطف کنند و من رو راهنمایی کنند یک دنیا ممنونشون میشم . 

ببینید هر کسی یه چیزی میگه یکی میگه رینگ و لاستیک جلوبندی ماشین و خراب میکنه یکی میگه تا فلان سایز خوبه یکی میگه باید کمکهارو هم نمیدونم ببری کوتاه کنی باز یک عده تو معاینه فنی مشکل دارن خلاصه من کاملا گیج شدم . 

من میخوام در عین حال یه رینگ و لاستیک بندازم زیر مااشین ولی در حدی که هم خوشگل باشه ( خیلی هم کوچیک نباشه قطر رینگ آخه بعضی ها رو تو خیابون آدم میبینه لاسیتک و رینگشون خیلی کوچیک و زشته ) و در عین حال برای ماشین و نرمی و نمیدونم دست انداز و جلو بندی و درصد خطای کیلومتر و این چیزا مشکل بزرگی نداشته باشه آخه من یزد زندگی میکنم اینجا کسی نیست برم بهش بگم دیاگ بزن رینگ و لاستیکو تعریف کن یا از این قبیل کارا .

لطفا اندازه رینگ و لاستیک مناسب و هم خوشگل و هم بی دردسر رو بهم بگید . هوا هم که تو یزد همیشه گرمه . برای هزینشم مشکل خاصی ندارم ( البته نمیخوام برم رینگ اصل 3 میلیونی بخرم مثلا ) لاستیک رو اگه تونستید از یه اندازه دو سه تا مارک بگید که یکیش گیر نیومد برم سراغ بعدی و اینکه اگر کمک ها و یا اینطور چیزا هم باید عوض بشه ماشین نرم تر و بهتر میشه بگید چی بگیرم . (در مورد ارتفاع هم اگر تا چه اندازه پایین تر از حد کارخونه بیاریم مشکلی پیش نمیاد ؟ اونم بگید تا جایی که مسئله دار نشه پایین بیارم )

راستی در مورد خرید رینگ باید خیلی حساس بشم ؟ آخه اینجا فقط یکی دو تا مغازه رینگ فروشی هست تنها کاری که ازم بر میاد اینه که برم یکی رو از نظر ظاهری پسند کنم و اون سایزی که شما میگید باید باشه بخرم ( تو مارک و سنگینی و سبکی باید چیزی رو مد نظر داشته باشم ؟ )

پیشاپیش ممنونم ازتون .

داداش سلام

ما يزد فأميل داريم  أطراف ميدون نعل اسبي نزديك دانشگاه يزد يه خيابوني هست پر اينجور چيزاس

برند خوب و فراگير از نظر من ميشلين  هست نبود دنبال هانكوك optimo me02 باش

سايز هم ١٩٥ خوبه بنظرم نه خيلي زياد نه خيلي كم ☺️

رينگ هم ميتوني از رينگ هاي سايت اپكو انتخاب كني برات بيارن اينم تصوير رينگ ها

IMG_4558.JPG

ویرایش شده در توسط SorooshSarani
پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، SorooshSarani گفته است :

داداش سلام

ما يزد فأميل داريم  أطراف ميدون نعل اسبي نزديك دانشگاه يزد يه خيابوني هست پر اينجور چيزاس

برند خوب و فراگير از نظر من ميشلين  هست نبود دنبال هانكوك optimo me02 باش

سايز هم ١٩٥ خوبه بنظرم نه خيلي زياد نه خيلي كم ☺️

رينگ هم ميتوني از رينگ هاي سايت اپكو انتخاب كني برات بيارن اينم تصوير رينگ ها

IMG_4558.JPG

دستت در نکنه داداش  ولی  مشخصات دقیق لاستیک رو نمیدونم این عددا که مال  فاق و چیزای  دیگست و  همینطور رینگ چه سایزی بندازم و کمک ها این چیزا هم باید دست بزنم یا نه .

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری