6,564 ارسال در این موضوع قرار دارد

به نظرتون تو لاستیک های ایرانی کدوم مارک بهتر ؟

پسند شده توسط 1 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 4 ساعت قبل، farzad Eghbal گفته است :

بنظر من كويرتاير

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، farzad Eghbal گفته است :

بنظر من یزد بهتر و نرم تره

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، farzad Eghbal گفته است :

خودم استفاده نکردم ولی یزد مدل مرکوری شنیدم نرم تر از بقیه است انگار.

لینک به ارسال

سلام، یکی از دوستان که دستی بر آتش داشت و به اصطلاح ماشین باز هستند، تعریف می کرد که ایران تایر خط تولید با تکنولوژی جدید و بالا آورده، و سری جدید محصولاتش فوق العاده بالا است و خودش که قبلا لاستیک خارجی استفاده می نمود، الان ایران تایر استفاده می کنه و خیلی هم راضی و به همه پیشنهاد می کنه

دقیقا سری و مدل نمی دونست، به سایت ایران تایر رفتم فکر م کنم منظورش این بوده

http://www.irantireco.com/products/6/تایرهای-رادیال-(New)/default.aspx

کسی در این مورد خبر و اطلاعات داره؟

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 10 ساعت قبل، farzad Eghbal گفته است :

بارز و یزد تایر

ویرایش شده در توسط otika2000

لینک به ارسال

سلام دوستان من لاستیک هانکوک 205/60/14رو  رینگ 14 فابریک تورنادو انداختم... اللندو سه ماهه دارم استفاده میکنم . همه جیز عالیه و خوبه اما برای چرخ های عقب خیلی  خیلی خیلی زیر نیم سانت حتا اندازه شاید  یک یا دوتا  قطرعابر بانک  فاصله بین داخل چرخ و بدنه داخلی هستش..  می ترسم مشکلی به وحود بیاره.. ایا نیاز به اسپیسر دارم و اگر  اره چه اسپیسر ( مارک ، برند ، اندازه) استفاده کنم و ایا میشه فقط برای ۰رخ های عقب اسپیسر زد یا  باید هر چهار چرخ رو استفاده کنم.. خاهش کمکم کنید خیلی می ترسم‌مشکلی پیش بیاد یا لاستیک بترکه طوری که  سرعت بیشتر از ۹۰ تا نمیرم.. ممنون‌میشم زودتر بهن خبر بدید تا همین امروز برم دنبال کارش و ردیفش کنم.... منتظر خبر و راهنمایی تون هستم.‌

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، qualitas گفته است :

سلام دوستان من لاستیک هانکوک 205/60/14رو  رینگ 14 فابریک تورنادو انداختم... اللندو سه ماهه دارم استفاده میکنم . همه جیز عالیه و خوبه اما برای چرخ های عقب خیلی  خیلی خیلی زیر نیم سانت حتا اندازه شاید  یک یا دوتا  قطرعابر بانک  فاصله بین داخل چرخ و بدنه داخلی هستش..  می ترسم مشکلی به وحود بیاره.. ایا نیاز به اسپیسر دارم و اگر  اره چه اسپیسر ( مارک ، برند ، اندازه) استفاده کنم و ایا میشه فقط برای ۰رخ های عقب اسپیسر زد یا  باید هر چهار چرخ رو استفاده کنم.. خاهش کمکم کنید خیلی می ترسم‌مشکلی پیش بیاد یا لاستیک بترکه طوری که  سرعت بیشتر از ۹۰ تا نمیرم.. ممنون‌میشم زودتر بهن خبر بدید تا همین امروز برم دنبال کارش و ردیفش کنم.... منتظر خبر و راهنمایی تون هستم.‌

با سلام:

چرخ های جلو به خاطر حرکت فرمان فاصله زیادی با شل گیر ها و گلگیر ها دارندو نیازی به اسپیسر نمی باشند. اما برای چرخ های عقب معمولا از اسپیسر های آلومینیومی در سایز های مختلف بر حسب ضخامت میلی متر استفاده می کنند. اسپیسر ها معمولا از قطر 3 الی 5 میل وجود دارند. این قطعات مارک خاصی ندارند فقط توجه کنید آلومینیوم یک دست صاف و غیر متخلخل باشد.( نبودن لکه های نقطه ای درطل بدنه) 

لینک به ارسال

اسپیسر سه میل گرفتم ۱۸ تومن.. عصر میرم‌نصبش میکنم‌ببینم  چطوری میشه... انیدوارم ۳ میل کافی باشه..    گفتن ۵ جیل باید پیچ رینگ عوض بشه و چون من پیچ ضد سرقت  اورجینال گذاشتم   اول گفتم رو سه میل امتحان کنم تا مجبور نشم‌پیچ ها رو عوض کنم....

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، qualitas گفته است :

اسپیسر سه میل گرفتم ۱۸ تومن.. عصر میرم‌نصبش میکنم‌ببینم  چطوری میشه... انیدوارم ۳ میل کافی باشه..    گفتن ۵ جیل باید پیچ رینگ عوض بشه و چون من پیچ ضد سرقت  اورجینال گذاشتم   اول گفتم رو سه میل امتحان کنم تا مجبور نشم‌پیچ ها رو عوض کنم....

نصب کردی یه عکس بذار ببنیم چیکارش کردی

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری