5,376 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان،دیشب یک کلید از قسمت گل لاستیک باعث پاره شدن لاستیک شد (لاستیکم 205 کومهو) قابل تعمیر هست؟
چون تجربه ای برای تعمیر لاستیک ندارم لطفا نکاتی که باید توجه کنم رو بگید ممنون.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 3 دقیقه قبل، amin5030 گفته است :

سلام دوستان،دیشب یک کلید از قسمت گل لاستیک باعث پاره شدن لاستیک شد (لاستیکم 205 کومهو) قابل تعمیر هست؟
چون تجربه ای برای تعمیر لاستیک ندارم لطفا نکاتی که باید توجه کنم رو بگید ممنون.

اگه سوراخش ریز باشه به راحتی فیتیله میگذارند درست میشه.

لینک به ارسال

خیلی ریز نیست اندازه عرض یک کلید پاره کرده، باید لاستیکرو بزارم بمونه یا همونجا می ده؟هزینش چقدر می شه؟

در 2 دقیقه قبل، mehrdadghp گفته است :

اگه سوراخش ریز باشه به راحتی فیتیله میگذارند درست میشه.

خیلی ریز نیست اندازه عرض یک کلید پاره کرده، باید لاستیکرو بزارم بمونه یا همونجا می ده؟هزینش چقدر می شه؟

لینک به ارسال

اگه سوراخش بزرگ باشه آپارات میکنند و اگه خیلی مشکل داشته باشه تیوپ میگذارند ولی دیگه لاستیک نمیشه.  هزینه هم بسته به انصاف طرف داره.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

Michelinforbes.jpg

براساس اخبار منتشر شده در تاریخ May/11/2017, گروه لاستیک سازی میشلن بعنوان بهترین کارفرما در صنعت صنایع مرتبط با خودرو سازی از سوی مجله فوربز در آمریکا انتخاب شده است. براساس این رتبه بندی گروه میشلن در صنعت خودرو سازی رتبه اول و در مجموع کل صنایع در رتبه 34 مین کارفرما برتر قرار گرفته است.

مجله فوربز برای این نظر سنجی از بیش از 30 هزار کارگر استخدام شده در شرکتهای دارای بیش از 5 هزار پرسنل, درخواست می کنند که از بین نمره صفر تا 10 یک نمره به کارفرمای خود بدهند و اینکه آیا کارفرمای خود را به دیگران معرفی می کنند یا خیر.

در این نظر سنجی امسال در حدود 500 کارفرما در 25 صنعت مختلف از شرکتهای بزرگ گرفته تا دانشگاه و شرکتهای دولتی حضور داشتند.

لینک به ارسال
در در 1396/03/16, 10:52:07، Masoud Mirnabi گفته است :

سلام . من میخوام رینگ oz 16 بگیرم.آفست و پهنای رینگ باید چند باشه که به لبه های گلگیر عقب گیر نکنه؟

لاستیک 195/45/16 خطا برای abs  نداره؟

2 سال پیش این رینگ رو استفاده کردم با لاستیک 205/50/16 گیر میکرد. پهنای رینگ هم 7 بود.

لطفا کمک کنید.ممنون

پهنای رینگ ها معمولا 7 هست ولی اگه 6.5 گیر بیاد احتمال گیر کردنش نزدیک به صفره. اگرم هفت میندازید افست دیگه کمتر از 25 نباشه. من الان رینگ خودم 7 هست و کاملا لب به لب اما افستش رو اندازه نگرفتم. 

سایز تعریف شده برای رینگ 16 همون 205/45 هست. اما این سایز که شما میگی هم میشه با دیاک خطاش رو ناچیز کرد. مشکلی نیست. 

این که لاستیک شما گیر میکرده به افست برمیگرده. چون منم الان oz دارم با لاستیک 205/50/16 و مشکلی ندارم با گیر کردن اگه رو دست اندازها مراعات کنم. 

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

سلام دوستان من امروز 206وی8 تحویل گرفتم میخوام لاستیکش رو همین اول تعویض کنم قبلا یه وی6داشتم که 205براش انداختم وگیر نمیکرد ولی الان میگن 205بندازی میخوره در چرخاندن کامل فرمون

حالا سوال اولم 

205-1خوشگلتر میکنه یا 195

2-هانکوک بگیرم.که کره ایه یا سومیتومو ژاپن؟یا نه اصلا 185میشلن بندازم و ارزش گرونی و 185 بودنشو داره

3-غیر از خوشگلی 195 ایابهتره بندازم یا 205

4-این لاستیکهای خودشو شهرستان هستم حداقل چند باسد بگیرن

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، omide1355 گفته است :

سلام دوستان من امروز 206وی8 تحویل گرفتم میخوام لاستیکش رو همین اول تعویض کنم قبلا یه وی6داشتم که 205براش انداختم وگیر نمیکرد ولی الان میگن 205بندازی میخوره در چرخاندن کامل فرمون

حالا سوال اولم 

205-1خوشگلتر میکنه یا 195

2-هانکوک بگیرم.که کره ایه یا سومیتومو ژاپن؟یا نه اصلا 185میشلن بندازم و ارزش گرونی و 185 بودنشو داره

3-غیر از خوشگلی 195 ایابهتره بندازم یا 205

4-این لاستیکهای خودشو شهرستان هستم حداقل چند باسد بگیرن

با سلام:

من روی 206 تیپ 5 خودم لاستیک 16  5  205 فالکن ژاپن انداختم خودرو واقعا خودرو در دست انداز ها نرم نرم شده است . اما برای جلو گیری از تماس لاستیک با گلگیر و فاصله مناسب با گلگیر ها در عقب از اسپیسر 5 میل بین رینگ و پیچ های متصل به طبق چرخ های عقب استفاده شده است. لاستیک ها را از تهرات تایر گرفتم که قیمت های ان اینترنتی می باشد.سایت تهران تایر را سرچ کنید قیمت بروز تمام لاستیکها را مشاهده کنید. بزرگ راه رسالت نزدیک مترو علم وصنعت

لینک به ارسال

سلام خدمت دوستان گرامی...دوستان ماشینم((207))  تحویل نمایندگی شده و خواستم لاستیک فابریکشو با میشلن عوض کنم قیمت گرفتم یه مغازه بهم گفت که لاستیک فابریک رو 400بر میداره و قیمت میشلن هم جفتش 530هزار تومان میشه و 50تومان هم اجرت نصب میگیره یعنی باید 700تومان پول سر بدم بهش..میخوام  بدونم لاستیک خودمو قیمت خوب بهم داده یا ارزون حسابش کرده .مغازدار گفت که خودم دارم جفتی 250میفروشم..نظرتون چیه ..تعویض کنم یا برم جای دیگه.اینم عرض کنم خودم بچه اهوازم و ماشینم تحویل تهران متاسفانه زیاد تهران رو بلد نیستم و این مغازه رو از اینترنت پیداش کردم..ممنون میشم راهنمایی بفرمائید

لینک به ارسال
در در 1396/03/27, 16:35:07، mehdi2634 گفته است :

پهنای رینگ ها معمولا 7 هست ولی اگه 6.5 گیر بیاد احتمال گیر کردنش نزدیک به صفره. اگرم هفت میندازید افست دیگه کمتر از 25 نباشه. من الان رینگ خودم 7 هست و کاملا لب به لب اما افستش رو اندازه نگرفتم. 

سایز تعریف شده برای رینگ 16 همون 205/45 هست. اما این سایز که شما میگی هم میشه با دیاک خطاش رو ناچیز کرد. مشکلی نیست. 

این که لاستیک شما گیر میکرده به افست برمیگرده. چون منم الان oz دارم با لاستیک 205/50/16 و مشکلی ندارم با گیر کردن اگه رو دست اندازها مراعات کنم. 

پهنای رینگ ربطی به گیر کردن نداره

شما فرضا یه لاستیک داری پهناش 205 هست و دوتا رینگ که افست جفشون 30 هست.

حالا اگه پهنای خود رینگو کم و زیاد کنید هیچ تاثیری رو نزدیک شدن به لبه گلگیر نداره و اگه پهنا کمتر باشه فاق لاستیک گرد وایمیسه و اگه پهنتر باشه فاق صاف وایمسه

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری