5,811 ارسال در این موضوع قرار دارد

در ۱ ساعت قبل، Kiarash_banagar گفته است :

والا خودم هم با شما موافقم ولی چون سپر ارسی و انتن ارسی و بال عقب و کمک تیپ 4 بستم بدون رینگ واقعا ماشین ی جوریه و کاملا معلومه که ی چیزی کم داره:grin:

اره واقعا حیفه.... پس دل را بزنید به دریا و رینگ را هم اسپرت کنید حالش را ببرید... شاید هیچ مشکلی پیش نیاد.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز قفل رینگ تهیه کنید (پیچ های ضد سرقت)با خیال راحت ببندید.

لینک به ارسال
در 13 دقیقه قبل، arsalan_s گفته است :

دوست عزیز قفل رینگ تهیه کنید (پیچ های ضد سرقت)با خیال راحت ببندید.

قفل رينگ  فابريك پژو سيتروئن خريدم اما چون يك دونه اچار داره ميترسم گم كنم و نميدونم تو ماشين كجا قايمش كنم :grin:

اين مشكل رو حل كنم رينگ صليبي رو ميخرم به نظرتون به ماشين مياد؟

ممنون

در 1 ساعت قبل، mehrdadghp گفته است :

اره واقعا حیفه.... پس دل را بزنید به دریا و رینگ را هم اسپرت کنید حالش را ببرید... شاید هیچ مشکلی پیش نیاد.

ممنون دوست عزيز 

من  يكم از به سرقت رفتن ماشينم ميترسم (وسواس الكي)

اما حتما ميخرم ممنون از راهنمايي هاي شما

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 23 ساعت قبل، mahan127 گفته است :

سلام خدمت تمامی دوستان عزیز , تصمیم گرفتم رینگ اسپرت بندازم و لاستیک هام رو هم عوض کنیم . بین ریگ تورنادو و سیرو , می خواستم ببینم کدوم به 206 بهتر میاد و زیباتر هست و لاستیک هم نظرم روی میشیلن هست اگه امکانش هست بفرمایید به هر کدام از رینگ ها چه سایزی از لاستیک میشلن می خوره و استانداردتر و بهتر است . 

البته این رو می دونم که انتخاب رینگ سلیقه ای هست ولی گفتم شاید دوستان تجربه عینی شون رو در اختیار بگذارند . پیشاپیش از راهنمایی هاتون ممنونم 

با سپاس از همه بزرگوارانی که جواب دادن . پس طبق نظر دوستان رینگ سیرکو زیباتر و یه جورایی تک هستش , فقط این طور که دوستان گفتن سایزش 15 هست , حالا چند تا سوال , یکی اینکه طبق اطلاع دوستان برای این رینگ 15 لاستیک میشلن تو بازار نیست , در این صورت چه نوع لاستیکی بهترین انتخاب میتونه باشه و استاندارد بودنش برام خیلی مهمه و زیبایی . ینی به این رینگ دقیقا چه نوع لاستیکی با ذکر شماره مناسبت تر هست که خطای کیلومتر و این مسائل نداشته باشه .  و اینکه رینگ سیرکو استاندارد هست . و اینکه چطور تشخیص بدم که رینگ سیرکوی که می خرم فرانسوی هست . و اصل سوالم که باید اول میپرسیدم این هست که با تعویض رینگ و لاستیک که می خوام بخرم چه بهبود کیفیتی تو ظاهر و حرکت ماشین ایجاد می شه منظور اینکه اصلا ارزش داره که الان رینگ فولادی و لاستیک بارز رو عوض کن یا نه !!!بازم ممنونم 

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، mahan127 گفته است :

با سپاس از همه بزرگوارانی که جواب دادن . پس طبق نظر دوستان رینگ سیرکو زیباتر و یه جورایی تک هستش , فقط این طور که دوستان گفتن سایزش 15 هست , حالا چند تا سوال , یکی اینکه طبق اطلاع دوستان برای این رینگ 15 لاستیک میشلن تو بازار نیست , در این صورت چه نوع لاستیکی بهترین انتخاب میتونه باشه و استاندارد بودنش برام خیلی مهمه و زیبایی . ینی به این رینگ دقیقا چه نوع لاستیکی با ذکر شماره مناسبت تر هست که خطای کیلومتر و این مسائل نداشته باشه .  و اینکه رینگ سیرکو استاندارد هست . و اینکه چطور تشخیص بدم که رینگ سیرکوی که می خرم فرانسوی هست . و اصل سوالم که باید اول میپرسیدم این هست که با تعویض رینگ و لاستیک که می خوام بخرم چه بهبود کیفیتی تو ظاهر و حرکت ماشین ایجاد می شه منظور اینکه اصلا ارزش داره که الان رینگ فولادی و لاستیک بارز رو عوض کن یا نه !!!بازم ممنونم 

با بزرگ کردن رینگ آلیاژی، ماشین زیباتر میشه هندلینگ بهتر و انتقال حرارت سیستم  ترمز و کالیپر بهتر به بیرون منتقل میشه ولی هر سایز بزرگ کنید کوبش کمی زیاد میشه. سیروکو اگه گرفتید چون تحدب به بیرون داره خیلی دقت کنید به لبه جدول گیر نکنه و خش نیفته. سایز لاستیک 195/55 بگیرید هانکوک یا کومهو. برای خرید حتما از افراد مطمئن خرید کنید با اینکه تقلبیش مثل بقیه رینگ ها کمتر هست. 

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 12 ساعت قبل، mahan127 گفته است :

سیروکو رو که آقا ارسلان آگهی کردن ظاهرا. 

لاستیک هم هانکوک انتخاب خوبیه. ولی باید ببینی چی تو بازار برای این سایز هست. هانکوک کومهو نکسن اینا همه خوبن و تو یه رنج کیفیت هستن حالا یکم بالا پایین. سخت نگیرید. من خودمو خفه کردم واسه میشلن الان بارز زیر ماشینمه [:-'']

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، mehdi2634 گفته است :

سیروکو رو که آقا ارسلان آگهی کردن ظاهرا. 

لاستیک هم هانکوک انتخاب خوبیه. ولی باید ببینی چی تو بازار برای این سایز هست. هانکوک کومهو نکسن اینا همه خوبن و تو یه رنج کیفیت هستن حالا یکم بالا پایین. سخت نگیرید. من خودمو خفه کردم واسه میشلن الان بارز زیر ماشینمه [:-'']

هم هانکوک و هم کومهو سایز 195/55 رینگ 15 تو بازار فعلا گیر میاد.

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

سلام دوستان

الان کویر 185 زیر ماشینمه که بسیار خشک کرده ماشینو
تازه امروز جلوبندی و زیروبند رو تعمیر اساسی کردم
لاستیکام مال 4 سال پیش کمی ترک ترک شده 
حالا میخوام جفتی تا حدود 400 خرج کنم واسه لاستیکا
میشلن رو که بیخیال مال پولداراست
یزد 205 نرمیش چطوره؟تو خارجیا نرمیش خوب باشه کلا بهتر باشه غیر از میشلن چی خوبه 205
ممنونم

لینک به ارسال
در در 1396/03/02, 21:33:49، mehdi2634 گفته است :

من خودمو خفه کردم واسه میشلن الان بارز زیر ماشینمه 

حرفت کمر شکن بود :minzdr:

در 1 ساعت قبل، Ali Maleknia گفته است :

میشلن رو که بیخیال مال پولداراست
یزد 205 نرمیش چطوره؟تو خارجیا نرمیش خوب باشه کلا بهتر باشه غیر از میشلن چی خوبه 205
ممنونم

شما که تجربه لاستیک ایرانی را دارید و میفرمایید خوب نیست باز چرا ایرانی ؟؟؟ اگر بودجه 400 هست برای هر جفت میتونید سایز 185 کره ای بخرید . هنکوک و نکسن در بین کره ای ها یه سر و گردن از بقیه بالاترن . بر حسب نوع استفاده گل تابستانه یا چهار فصل را انتخاب کنید....

پسند شده توسط 4 کاربر

لینک به ارسال

سلام . من میخوام رینگ oz 16 بگیرم.آفست و پهنای رینگ باید چند باشه که به لبه های گلگیر عقب گیر نکنه؟

لاستیک 195/45/16 خطا برای abs  نداره؟

2 سال پیش این رینگ رو استفاده کردم با لاستیک 205/50/16 گیر میکرد. پهنای رینگ هم 7 بود.

لطفا کمک کنید.ممنون

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری