5,640 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 2 ساعت قبل، amirchamir گفته است :

سلام دوستان عارضم خدمتون كه يه لاستيك ميخوام نرم و أيمن ارتفاع و رينگ ماشين فابريك هست بيشتر استفاده شهري دارم اندك مواقعي جاده ميخوام از شر چاله ها لرزش ها شهري خلاص شم الان لاستيك زير ماشين بارز كارخونه هست كه اصلا از نظر كوبش راضي كننده نيست ممنون ميشم راهنمايي بفرماييد

یه کوموهو یا هانکوک بگیر
سایز 14/65/185 یا 14/60/205
به تاریخ ساخت هم دقت کن

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوستان..بنظرتون اين لاستيك ماشين من مشكل  خاصي نداره؟؟گرفته ب كنار جدول فكر كنم!!!

لاستيك عقب سمت چپ

هانكوك ٢٠٥ 

سه ماهه خريدم.

IMG_0467.JPG

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، amirchamir گفته است :

سلام دوستان عارضم خدمتون كه يه لاستيك ميخوام نرم و أيمن ارتفاع و رينگ ماشين فابريك هست بيشتر استفاده شهري دارم اندك مواقعي جاده ميخوام از شر چاله ها لرزش ها شهري خلاص شم الان لاستيك زير ماشين بارز كارخونه هست كه اصلا از نظر كوبش راضي كننده نيست ممنون ميشم راهنمايي بفرماييد

با سلام  میشیلین و لاستیکهای تابستانه ی کره ای برای مصارف شهری عالیه 

در 2 ساعت قبل، emad0098 گفته است :

سلام دوستان..بنظرتون اين لاستيك ماشين من مشكل  خاصي نداره؟؟گرفته ب كنار جدول فكر كنم!!!

لاستيك عقب سمت چپ

هانكوك ٢٠٥ 

سه ماهه خريدم.

IMG_0467.JPG

سلام به نظر من مشکل نداره . بازم ببرید جای مطمئن مشورت بگیرید چون از نزدیک میبینه لاستیک رو

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، farzad Eghbal گفته است :

فروشنده میگفت هانکوک خراب کرده کوموهو ببر

خیلی از این فروشنده ها ، اطلاعات روی لاستیک را ازشون بپرسی نمیدونن چیه ! بعد اظهار نظر میکنن در این حد که فلان برند خراب کرده !!! اتفاقا در بین لاستیک های برتر چند وقت پیش تو یه سایتی دیدم اگه اشتباه نکنم ،،،به ترتیب اینا بودن :  بریجستون ،میشیلین ، گود یر ،کانتیننتال ، پیرلی ، سومیتومو ، هنکوک ، یوکوهاما ، نکسن و ...  اصلا اسم کوموهو نبود حداقل در ده تای اول .... اگر این اطلاعات درست باشه هنکوک و نکسن فعلا در بین کره ای ها و  خیلی از ژاپنی ها برتری دارن....  

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در هم اکنون، Rouzbeh گفته است :

یه کوموهو یا هانکوک بگیر
سایز 14/65/185 یا 14/60/205
به تاریخ ساخت هم دقت کن

این 205 یا 185 چه فرقی میکنند !؟

یعنی چه مزیتی نسبت به هم دارند

لینک به ارسال
در 17 دقیقه قبل، farzad Eghbal گفته است :

این 205 یا 185 چه فرقی میکنند !؟

یعنی چه مزیتی نسبت به هم دارند

پهنای لاستیک فرق داره

تاپیک زیر رو بخونید

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

سلام دوستان

من امروز رفتم بازار سراغ لاستیک  سایز فابریک دنبال نکسن CP672 بودم که دیدم یک برند جدید اومده به اسم laufenn لافن که میگن زیرمجموعه هانکوک هستش و اسم گلش G Fit as بود که چهارفصل هستش قیمتش هم 10-30 هزار تومنی از هانکوک me02 ارزون تر می گفتن و تاریخ تولیدش هم هفته اول 2017 بود مثل هانکوک هم نرم بود اومدم خونه تو اینترنت مشخصاتش رو خوندم امتیازهای خوبی گرفته noise = 10 , comfort = 10 , braking = 7 ,  handling = 8 , wearlife = 8 و تریدورش هم 500 فقط چونکه جدیده مردد شدم اینو بخرم یا همون نکسن CP672 که هم گرون تر بود هم تاریخ تولیدش چند ماه قدیمی تر از لافن بود ، حالا خواستم نظر دوستان رو بدونم و اینکه احیانا کسی تجربه استفاده داره ؟

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، emperorashkan گفته است :

سلام دوستان

من امروز رفتم بازار سراغ لاستیک  سایز فابریک دنبال نکسن CP672 بودم که دیدم یک برند جدید اومده به اسم laufenn لافن که میگن زیرمجموعه هانکوک هستش و اسم گلش G Fit as بود که چهارفصل هستش قیمتش هم 10-30 هزار تومنی از هانکوک me02 ارزون تر می گفتن و تاریخ تولیدش هم هفته اول 2017 بود مثل هانکوک هم نرم بود اومدم خونه تو اینترنت مشخصاتش رو خوندم امتیازهای خوبی گرفته noise = 10 , comfort = 10 , braking = 7 ,  handling = 8 , wearlife = 8 و تریدورش هم 500 فقط چونکه جدیده مردد شدم اینو بخرم یا همون نکسن CP672 که هم گرون تر بود هم تاریخ تولیدش چند ماه قدیمی تر از لافن بود ، حالا خواستم نظر دوستان رو بدونم و اینکه احیانا کسی تجربه استفاده داره ؟

تجربوشو داشتن طولاني رو نه  ولي يكي از آشنا ها داشت بنظر لاستيك مطمئن و خوبي ميومد و با اين امتياز هايي هم كه گرفته مشخصه

لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، emperorashkan گفته است :

سلام دوستان

من امروز رفتم بازار سراغ لاستیک  سایز فابریک دنبال نکسن CP672 بودم که دیدم یک برند جدید اومده به اسم laufenn لافن ک0ه میگن زیرمجموعه هانکوک هستش و اسم گلش G Fit as بود که چهارفصل هستش قیمتش هم 10-30 هزار تومنی از هانکوک me02 ارزون تر می گفتن و تاریخ تولیدش هم هفته اول 2017 بود مثل هانکوک هم نرم بود اومدم خونه تو اینترنت مشخصاتش رو خوندم امتیازهای خوبی گرفته noise = 10 , comfort = 10 , braking = 7 ,  handling = 8 , wearlife = 8 و تریدورش هم 500 فقط چونکه جدیده مردد شدم اینو بخرم یا همون نکسن CP672 که هم گرون تر بود هم تاریخ تولیدش چند ماه قدیمی تر از لافن بود ، حالا خواستم نظر دوستان رو بدونم و اینکه احیانا کسی تجربه استفاده داره ؟

نکسن 672  لاستیک چهار فصل شناخته شده و خیلی خوبیه .استاندارد استفاده در برف و گل و شل را هم داره .... (mud+snow).... من لاستیک laufenn را نمیشناسم ولی اگه بخوام با میشیلین مقایسه اش کنم، شخصا روی 206 قبلیم میشیلین انرژی بود روی این ماشینم همین 672 نکسن هست ... نرمی و چسبدگی میشیلین در شرایط خشک یه مقدار بیشتره .ضمن اینکه نویز کمتری داره میشیلین .... ولی در برف و باران و جاده های پر دست انداز و کوهستانی خیلی عملکرد و مقاومت بهتری داره نکسن 672 ..... 

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

کسی از دوستان تجربه عملی از زنجیر چرخ روی لاستیک 205 داره اتفاقی واسه کاری  چرخ باز کردم دیدم فاصله خیلی کمه

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری