5,480 ارسال در این موضوع قرار دارد

پس پیشنهاد شما هم همون میشلن انرژی هستش، تفاوت قیمت این لاستیک با بارز چقدره؟ یعنی 4 حلقه لاستیک فابریک رو چند بر میدارن و چقدر باید سر بدیم برای میشلن؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
پس پیشنهاد شما هم همون میشلن انرژی هستش، تفاوت قیمت این لاستیک با بارز چقدره؟ یعنی 4 حلقه لاستیک فابریک رو چند بر میدارن و چقدر باید سر بدیم برای میشلن؟

تشکر از علی عزیز، کاملا باهاشون موافقم، با توجه به استفاده از ماشین باید برای خرید تصمیم بگیرین

اختلاف قیمت هم در حد 2 برابر!

میشلن جفت 195 حدودا و بارز جفت 105

من از میشلن استفاده میکنیم و اختلاف عملکردش رو فقط در همون قضیه مانور های سنگین و کمی در ترمز دیدم ولی از نظر سر و صدا تفاوتی احساس نکردم و به نظرم از این نظر کیفیتش خوبه

ضمنا عمر لاستیک های میشلن خیلی بالاست و عموما لاستیک های عقب میشلن تا 100 هزار کیلومتر کار میکنن(نمونه لاستیک های مال خودم با وجود فرسایش شدید)

لینک به ارسال

تشکر از علی عزیز، کاملا باهاشون موافقم، با توجه به استفاده از ماشین باید برای خرید تصمیم بگیرین

اختلاف قیمت هم در حد 2 برابر!

میشلن جفت 195 حدودا و بارز جفت 105

من از میشلن استفاده میکنیم و اختلاف عملکردش رو فقط در همون قضیه مانور های سنگین و کمی در ترمز دیدم ولی از نظر سر و صدا تفاوتی احساس نکردم و به نظرم از این نظر کیفیتش خوبه

ضمنا عمر لاستیک های میشلن خیلی بالاست و عموما لاستیک های عقب میشلن تا 100 هزار کیلومتر کار میکنن(نمونه لاستیک های مال خودم با وجود فرسایش شدید)

پس برای رانندگی عادی ( 60-70 Km/h ) در شهر و 100-110 Km/h در جاده، بارز هم جواب میده، درسته؟

لینک به ارسال

بله جواب میده

لینک به ارسال

با عرض سلام و تبریک سال نو به تمامی دوستان

من به تازگی یه206 تیپ5 گرفتم میخواستم رینگ و لاستیک واسش بندازم

اگه میشه منو راهنمایی کنید که چه سایزی و چه مارکی خوبه که بگیرم

لینک به ارسال

با سلام

پیشنهاد من به شما

اگه برای زیبایی و راحتی میخواهین

1- لاستیک میشلین (هر مدلی باشه فقط 2009 به بالا)

2- رینگ سیروکو یا تورنادو

اگه برای هندلینگ میخواین

1- لاستیک میشلن اسپرت

2- رینگ ار سی

لینک به ارسال

سلام دوستان.

در حال حاضر لاستیکی که روی ماشینم هست یوکوهاما 205/60/14 با رینگ فابریک خود ماشین هست.تقریبا عمر لاستیکا داره تموم میشه(انصافا" ازش راضی بودم) میخواستم ببینم اگه بخوام دوباره لاستیک بندازم همینو پیشنهاد میکنید یا مارک بهتری پیشنهاد میکنید؟

لطفا" سایزش رو هم بگید.در ضمن نمی خوام به ماشینم فشار بیاد

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

لینک به ارسال
سلام دوستان.

در حال حاضر لاستیکی که روی ماشینم هست یوکوهاما 205/60/14 با رینگ فابریک خود ماشین هست.تقریبا عمر لاستیکا داره تموم میشه(انصافا" ازش راضی بودم) میخواستم ببینم اگه بخوام دوباره لاستیک بندازم همینو پیشنهاد میکنید یا مارک بهتری پیشنهاد میکنید؟

لطفا" سایزش رو هم بگید.در ضمن نمی خوام به ماشینم فشار بیاد

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

چون رینگ سایز فابریک دارید به نظرم لاستیک هم سلیز فابریک بندازید.

یوکوهاما که خیلی خوبه. کدوم مدل دارید؟ میشلن میتونه بهتر باشه البته خیلی بستگی به مدلهاشون داره. کانتیننتال کیفیت عالی داره اما گرون! فکر میکنم کمهو کره ای نسبت به قیمتش کارآیی خیلی خوبی دارند مخصوصا مدلی مثل ku31.

لینک به ارسال

سلام دوستان.چند وقت ديگه 206 تيپ 3 تحويل مي گيرم.فعلا نمي خوام رينگ اسپرت بندازم.مي خوام اگه امكانش باشه يه مقدار ارتفاع بزنم و لاستيكاي نو رو بدم و لاستيك پهنتر بردارم.چه لاستيكي با چه سايزي توصيه مي كنيد؟؟ و آيا اين كار رو اصولا توصيه مي كنيد؟؟ممنون راهنمايي كنيد

لینک به ارسال
سلام دوستان.چند وقت ديگه 206 تيپ 3 تحويل مي گيرم.فعلا نمي خوام رينگ اسپرت بندازم.مي خوام اگه امكانش باشه يه مقدار ارتفاع بزنم و لاستيكاي نو رو بدم و لاستيك پهنتر بردارم.چه لاستيكي با چه سايزي توصيه مي كنيد؟؟ و آيا اين كار رو اصولا توصيه مي كنيد؟؟ممنون راهنمايي كنيد

سلام آقا مبارکه

اگه ارتفاع بزنی ممکنه که گارانتی ماشین از بین بره و حیفه. بذار گارانتیش تموم بشه بعد.

لاستیک پهنتر از 195 با فاق 55 و قطر 15 کاملا مناسبه. هم خطای کیلومتر شمار کمترین مقداره و هم جلوبندیت کمتر خرج میذاره رو دستت.

شاید با لاستیک پهنتر چسبندگی ماشینت کمی بهتر بشه ولی جلوبندیت زودتر جیبتو خالی میکنه

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری