5,388 ارسال در این موضوع قرار دارد

مرسی کیوان عزیز

به خوبی نشان دادی که انتخاب رینگ، بیشتر از اینکه یک انتخاب سلیقه ای باشه، انتخابی فنیه

ولی گاهی سلیقه میچربه به بحث فنی :mrgreen: مثلا الان اگه 2 جفت رینگ و لاستیک از همین طرح اتلانتیس جلوت بزارن ، میزاری تو انباری یا زیر ماشین؟؟ :mrgreen:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
مثلا الان اگه 2 جفت رینگ و لاستیک از همین طرح اتلانتیس جلوت بزارن ، میزاری تو انباری یا زیر ماشین؟؟ :mrgreen:

میزارم تو بخش بازار میفروشم با پولش میرم یه سری آپشن اضافه میکنم :lol:

اما خدایی رینگ من از این آتلانتیس قشنگتر نیست؟ :cry:

حالا از شوخی گذشته

شما ببین اون رینگ 17 آتلانتیس یه صورت استاندارد زیر چه ماشینیه؟

بله خودشه 206GTI که موتور 2لیتری (1997 سی سی) با 180 اسب بخار قدرت روشه و میتونه 0تا100 رو توی 7.5 ثانیه سوت کنه!

البته با زیر بندی و سیستم تعلیقی که خودت توضیح بدی خیلی بهتر از منه

حالا من اون رینگ 17 رو که باید لاستیک با فاق 40 (آه... خدای من) بزارم زیرش،بندازم زیر ماشینی که نه اون موتور قوی رو داره و نه اون سیستم تعلیق عالی رو واز همه مهمتر نه اون جاده های رویایی رو،فکرشو بکن که چی از آب در میاد :idea:

اینم عکس از 206Gti180 با رینگ آتلانتیس 17 اینچ

[attachment=0]peugeot206rc2.jpg[/attachment]

راستی تو این لیست لاستیکا تو پست قبلیم 206 آر سی نیستش چرا؟؟؟

لینک به ارسال

كيوان جان GTI 180 همون RC خودمونه ظاهرا تو انگلستان و چند كشور با اين نام بفروش ميرسيده

لینک به ارسال

کیوان همینطوری نگاش کنی کافیه نیاز نیست ببری این ور اون ور :mrgreen:

ولی جدا قبول دارم، خصوصا فاق 40 دیگه چیزی نیست که بشه باهاش رو اسفالت ایران رفت آمد کرد

حداکثر سایزی که بشه تحمل کرد و پدر صاحاب بچه در نیاد ، 16 با فاق 45 به نظر من

البته بازم جلوبندی مورد عنایت قرار میگیره ولی خب... هندلینگ ، چسبندگی و لذت رانندگی هم چندین برابر میشه

به هر حال تو این قضیه هم سلیقه دخلیه هم نوع نگاهمون به ماشین

چون یکی میگه برام مهم نیست ماشین چی میشه، فقط رینگ بزرگ و قشنگ! زیرش باشه و رخ داشته باشه

یکی مثل تو با حساب کتاب میگه ظاهر مهمه، ولی قبل از اون بحث فنی و شرایطی که برای من و ماشین پیش میاد

لینک به ارسال
كيوان جان GTI 180 همون RC خودمونه ظاهرا تو انگلستان و چند كشور با اين نام بفروش ميرسيده

مرسی علی جون

منم تعجب کردم که چرا تمام مشخصات این دو مدل یکیه،گفتم شاید تو آپشنها تفاوت داشته باشن،من که عاشق RC هستم :roll:

راستی شما مگه RC خریدی؟ :lol:

لینک به ارسال

بچه ها سلام

حالا واسه این سایز لاستیک چی پیشنهاد میکنین؟

15*55*195

هم خوشگل باشه (اون شیاراشو میگم.مثلا به یه جهت مثل فلش) هم اقتصادی.

با رینگ سیروکو همخونی داشته باشه دیییییییییییییگه.

لینک به ارسال

میشلن این سایز داره ولی خیلی کمیابه

کومهو هم هست که طرحش هم ساده و قشنگه

لینک به ارسال

با سلام

میشلن با سایز 195 موجود هست فقط باید دنبالش باشید

اگه پیدا نکردین به پی ام بدین من اگه تونستم براتون پیدا میکنم

با احترام

لینک به ارسال

بچه ها این که میگن کیفیت این لاستیک های بارز فابریک در حد فاجعه است، راسته یا که اغراق میکنن؟ :shock: یعنی حتی برای یه رانندگی عادی هم جوابگو نیستند؟؟:-(

لینک به ارسال
بچه ها این که میگن کیفیت این لاستیک های بارز فابریک در حد فاجعه است، راسته یا که اغراق میکنن؟ :shock: یعنی حتی برای یه رانندگی عادی هم جوابگو نیستند؟؟:-(

هم ميشه گفت راسته هم نه ... اگر استفادتون از ماشين محدود به سطح شهر هست و چندان علاقه اي به حركت با سرعت هاي بالا نداريد لاستيك هاي بارز جوابگو هستند اما اگر عادت داريد با سرعت بالا رانندگي كنيد و خواسته يا نا خواسته مجبور هستيد مانورهاي سنگين با ماشين انجام بديد اين لاستيك ها اصلا جوابگو نيستند .البته زير ماشين خودم هم الان بارز هست و تابحال براي در رفتن از تصادف هاي احتمالي چندتا مانور سنگين انجام دادم و خوشبختانه لاستيك هاي بارز برام دردسر ساز نشدن اما اين لاستيك ها براي سرعت هاي بالا و مانورهاي سنگين و حتي نيمه سنگين ساخته نشدن

در هر صورت شخصا استفاده از لاستيك ايراني بخصوص بارز به كسي توصيه نميكنم بخصوص براي 206 مطمئن باشيد اختلاف قيمت بين لاستيك هاي ميشلن و برند هاي سرشناس با لاستيك هاي ايراني بي دليل نيست .

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری