5,480 ارسال در این موضوع قرار دارد

کیوان جان خیلی ممنون ;)

این لیست قابل تعریف سایز رینگ و لاستیک رو اکثر 206 هایی که من دیدم تو قسمت abs 3 گزینه بیشتر نیست، هر 3 تا هم برای رینگ 14 و 15 اینچه

ولی تست نکردم وقتی از قسمت fitting tyre سایز فرضا 16 تعریف بشه برای abs هم اون سایز رو میاره یا نه

حالا تست میکنم نتیجه رو میگم :roll:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام به دوستان خسته نباشيد ميخواستم بدونم من اگر زير 206 لاستيك با سايز 205 بندازم اگ 3 نفر بشينن عقب گير ميكنه به گلگير يا نه؟ و اينكه چه لاستيكي براي 206 بهتر جواب ميده؟

لینک به ارسال

با سلام خدمت شما دوست عزیز

راستش چند روزی هست که به فکر اسپورت کردن ماشینم هستم

میخواستم از شما و دوستان عزیز بازدید کننده سایت راهنمایی کنم چه نوع رینگی به ماشینم میاد و چه مارکی خوبه ؟

ایا محل مناسبی که جنس خوب داشته باشه جایی سراغ دارید دوستان عزیز؟

راستی لاستیک پهن چه مارکی خوبه؟

اگه راهنماییم کنید واقها ازتون ممنون میشم ;)

لینک به ارسال

سلام,

راجب سوالات چیزی نمی دونم ولی دیاگ و تازه های خودرو رو بگیر و صفحه 10 رو یک نگاه بکن باید حتما لاستیک هات سایز خاصی داشته باشه.

لینک به ارسال
با سلام خدمت شما دوست عزیز

راستش چند روزی هست که به فکر اسپورت کردن ماشینم هستم

میخواستم از شما و دوستان عزیز بازدید کننده سایت راهنمایی کنم چه نوع رینگی به ماشینم میاد و چه مارکی خوبه ؟

ایا محل مناسبی که جنس خوب داشته باشه جایی سراغ دارید دوستان عزیز؟

راستی لاستیک پهن چه مارکی خوبه؟

اگه راهنماییم کنید واقها ازتون ممنون میشم ;)

طرح رينگ يه امر سليقه اي هست اما در مورد مارك در حال حاضر رينگ هاي چيني و تايواني عرف بازار هستن كه شناخته شده ترين مارك LENSO هست

http://www.lensowheel.com

براي ديدن طرح هاي مختلف و پرو و قيمت گرفتن ميتونيد تشريف ببرين كوچه ذغاليها كه حوالي ميدان بهارستان و چهار راه سرچشمه هست .

لینک به ارسال
salam bar baro baks

kesi list gheimate lastik komho ie lastik haie moshabeho dare

سلام دوست عزیز خوش آمدید

لطفا از زبان فارسی برای نوشتار استفاده نمائید

من فقط قیمت لاستیک میشلن سایز 185*65*14 رو داریم

جفتی 190 با 5-6 تومن بالا پایین در شهر های مختلف

لینک به ارسال

طرح رينگ يه امر سليقه اي هست اما در مورد مارك در حال حاضر رينگ هاي چيني و تايواني عرف بازار هستن كه شناخته شده ترين مارك LENSO هست

http://www.lensowheel.com

براي ديدن طرح هاي مختلف و پرو و قيمت گرفتن ميتونيد تشريف ببرين كوچه ذغاليها كه حوالي ميدان بهارستان و چهار راه سرچشمه هست .

واقعا ازتون ممنونم اونجا سر زدم از یک مدل خوشم اومد ولی سایزش خیلی بزرگ بود ترسیدم هم ماشینم خیلی خشک شه و از اون مهم تر گفتم شاید رینگ توی ضربه شدید بشکنه :roll:

لینک به ارسال

انتخاب رینگ واقعا یه مسیله ای بود که خیلی خیلی فکر خود منو مشغول کرده بود

میدونید که رینگ و و مخصوصا لاستیک شوخی بردار نیست و ارتباط مستقیمی با ایمنی خودمون داره

زمانی که میخواستم رینگ بگیرم همه پیشنهاد سایز 16 رو میدادن با لاستیک 45/205 که این سایز رینگ تو بازار به دلیل وجود 405-سمند-پرشیا و... فراوونه و امکان نداره برید رینگ بگیرید بهتون نگن چرا 16 ور نمیداری!خوشگلتره،متنوعتره،راحت فروش میره بعداً و...

حتی جلوبندی ساز من هم میگفت 16 بنداز!

سرهمین قضیه خیلی تو اینترنت اینور اونور کردم و رسیدم به سایز 55/195 که خیلیا پیشنهاد داده بودن و تضمین به نکوبیدن ماشین میکردن که انتخاب منم شد همین 15/55/195 اما به صورت کاملا اتفاقی که رفته بودم رینگ ببینم از یه رینگ 14 خوشم اومد که همونجا انداختم زیر ماشین!

باور کنید بدون اغراق میگم اگه بازم بخوام رینگ بگیرم 14 میگیرم!

همون اول کاملا نرم شدن فرمون حس میشد و همچنین نرمتر شدن ماشین موقعی که از روی سرعتگیر رد میشدم هرچند الان دیگه عادی شده اما عادت کردم تو شهر بیشتر با 1 انگشت فرمون رو نگه دارم!

این به دلیل سبک بودن رینگ از رینگهای فابریک فولادی و همچنین تغییر نکردن فاق لاستیک بود،حالا شما فاق 65 رو با فاق 45 مقایسه کنید اونم تو این خیابونهای که ما داریم آیا بازم همین نرمی رو خواهیم داشت؟

تعویض رینگ با سایز بزرگتر مطمینا تغییر تو سیستم تعلیق رو حتماً لازم داره که هم ماشین به نما بیاد و هم اینکه از کوبش اون کمتر بشه

حالا این تغییر میتونه با لوازمی کردن و رگلاژ کمکها برای کم کردن ارتفاع و کوبش ماشین باشه یا استفاده از کیتهای شهری که قیمت بالایی دارن

الته نباید از برند رینگ و لاستیک هم چشمپوشی کرد که تاثیر زیادی داره و متاسفانه کمتر کسی حاضره 800تومن فقط پول رینگ بده(مثل خودم)

این تجربه هارو گفتم که تو انتخاب رینگ همه جوانب رو بسنجید،اگه مثل من ماشین نمایشگاهی نمیخواین و دوست دارید همه جا با ماشینتون برید ودم به دم پیش جلو بندی ساز نباشید که ماشینو پایین بالا کنید همین سایز 14 با کمی کم کردن ارتفاع (که من هنوز جراتشو نکردم) بهترین انتخاب میتونه باشه

چیزیم که الان خودم تو فکرشم تعویض لاستیک با سایز 14/60/205 هستش که مطمیناً تا خودم تست نکنم رو یه ماشین دیگه و مطمین بشم از اینکه گیر مکینه به گلگیر یا نه طرفش نمیرم :lol:

------

ضمناً قیمت لاستیک کومهو 14/65/185 حدوداً 130 تا 140 هستش

بقیه برندها هم به غیر از میشلین همین دور و ورا میچرخن

موفق باشید

لینک به ارسال

امروز یه عکسی تو نت پیدا کردم که گفتم بد نباشه اینجا هم بذارم

لیست رینگهایی که خود پژو فرانسه به صورت استاندارد و یا آپشن برای مدلهای مختلف 206 استفاده میکنه

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری