7,587 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 11 دقیقه قبل، sateyar گفته است :

من ۱هفته قبل رودستون ۱۸۵ خریدم جفتی ۹۵۰ هنوز ننداختمش زیر ماشین ولی امروز از دیجی کالا نگاه کردم جفتی میداد ۱۴۵۰ همون موقعی که من خریدم تو دیجی بود جفتی ۹۸۰ که چندتا از کامنتهای زیرشو خوندم جالب بود ملت شاکی بودن از افزایش قیمتش و اینکه میگفتن تا جنسی تو ایران طرفدار پیدا میکنه فردا قیمتش افزایش پیدا میکنه بدون هیچ دلیلی که واقعا درسته تو اجناس دیگه مشهوده

زیاد به قیمت های دیجیکلا نمیشه استناد کرد

پاییز یا اوایل زمستون بود برای یکی از دوستان هانکوک 2018 گرفتیم  فکر کنم جفتی 1/075 یا 1/100که همون زمان دیجیکالا 200 الی 300 بالاتر میداد (البته فروشنده دیگه ای بود)

----------------------------------------------------------------

خلاصه دوستان هر خریدی دارین الویت بدین و زودتر بخرین که از فردا معلوم نیست چه اتفاقی قراره بیوفته

پسند شده توسط 5 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوستان كه تجربه دارند بين لاستيك كوير تاير  با يزد تاير  كدوم بهتره و به چه علت 

ممنون

ديجي كالا هم يه جوراي شده مبناي قيمت  مثل سايت باما كه دلال ها با اگهي سوري قيمت ها را بالا ميرند كاسبها هم با قيمت هاي ديجي قيمت ها را افزايش ميدن 

بايد در ديجي بسته بشه چون مبناي افزايش قيمت شده 

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، hrbhrb گفته است :

ممنون

ديجي كالا هم يه جوراي شده مبناي قيمت  مثل سايت باما كه دلال ها با اگهي سوري قيمت ها را بالا ميرند كاسبها هم با قيمت هاي ديجي قيمت ها را افزايش ميدن 

خیلی دزده دیجیکالا . باید درش رو واقعا تخته کنن. من یه جفت پیرلی 14 ازشون خریدم 1200 چند روز پیش بعدش احساس کردم خیلی داره از بازار گرون تر میده با اینکه پیرلی رو قیمتش رو از کره ای ها هم پایین تر زده بود . اصلا لاستیک های کره ای رو جوری گرون می فروشه که نمیشه توجیه اش کرد . خلاصه قبل از تحویل سفارش رو کنسل کردم فردا صبحش دیدم همون لاستیک رو جفتش رو 1360 زده . من موندم چطوری میتونن به سایت هایی مثل باما و شیپور و دیوار بگن قیمت های ماشین ها رو اعلام نکنید ولی نمی تونن جلوی هرج و مرج گیجی کالا رو بگیرن ؟

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در در 1398/02/21, 18:50:57، armanw212 گفته است :

دوستان کسی از لاستیک بریجستون ECOPIA EP150 سایز 185.65.14 ساخت اندونزی تا حالا استفاده کرده که بدونه کیفیت اش چطوری هست ؟

طبق ریویوهایی که ازش خوندم خیلیا از صدای زیادش گله مند بودن

در 3 ساعت قبل، armanw212 گفته است :

خیلی دزده دیجیکالا . باید درش رو واقعا تخته کنن. من یه جفت پیرلی 14 ازشون خریدم 1200 چند روز پیش بعدش احساس کردم خیلی داره از بازار گرون تر میده با اینکه پیرلی رو قیمتش رو از کره ای ها هم پایین تر زده بود . اصلا لاستیک های کره ای رو جوری گرون می فروشه که نمیشه توجیه اش کرد . خلاصه قبل از تحویل سفارش رو کنسل کردم فردا صبحش دیدم همون لاستیک رو جفتش رو 1360 زده . من موندم چطوری میتونن به سایت هایی مثل باما و شیپور و دیوار بگن قیمت های ماشین ها رو اعلام نکنید ولی نمی تونن جلوی هرج و مرج گیجی کالا رو بگیرن ؟

چنده توی بازار ؟

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، hrbhrb گفته است :

ممنون

سری های جدیدش خوبه مثله kb77 kb88

مدل های قدیمی kb27  هم لاستیک نرمی هست ولی سنگ  ریزه زیاد جمع میکنه

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

سلام

مطابق با محاسبات من لاستیک 205 فاقش نسبت به 185 حدودا سه میلیمتر بزرگتر هست آیا میشه نتیجه گیری کرد که این سه میلیمتر در شرایطی که همه چیز لاستیک مثل هم باشه منجر به نرمی ماشبن بشه؟

از دوستان کسی تجربه لاستیک 205 کویر مدلkb77 داره ؟قالبش کوچیکه یا بزرگ منظورم اینه که اگه بندازم رو ماشین از بغلا خیلی میزنه بیرون اگر عکسی هم داشته باشید که رو ماشین نصب شده باشه ممنون میشم برام بزارید

ویرایش شده در توسط movaghar
پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، movaghar گفته است :

مطابق با محاسبات من لاستیک 205 فاقش نسبت به 185 حدودا سه میلیمتر بزرگتر هست آیا میشه نتیجه گیری کرد که این سه میلیمتر در شرایطی که همه چیز لاستیک مثل هم باشه منجر به نرمی ماشبن بشه؟

به شرطی که پهنا یکی باشه بله ولی با 205 یک سانت سطح تماس را بیشتر میکنید. کلا هر چه فاق بیشتر بشه نرمتر هست ولی هندلینگ ضعیف میشه.

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، movaghar گفته است :

سلام

از دوستان کسی تجربه لاستیک 205 کویر مدلkb77 داره ؟قالبش کوچیکه یا بزرگ منظورم اینه که اگه بندازم رو ماشین از بغلا خیلی میزنه بیرون اگر عکسی هم داشته باشید که رو ماشین نصب شده باشه ممنون میشم برام بزارید

فکر نمی کنم ۳ میلی‌متر تاثیر محسوسی داشته باشه. شما لاستیک نو هم بخری بعد از مدتی ۳ میلی متر خودش ساییده میشه.

ویرایش شده در توسط endwaiter
پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در 8 ساعت قبل، Meditator گفته است :

طبق ریویوهایی که ازش خوندم خیلیا از صدای زیادش گله مند بودن

چنده توی بازار ؟

قیمت نگرفتم اما مثلا کومهو یا بریجستون توی سایت های دیگه حدود جفتی 200 ارزون تر بود لاستیک هاشون . راستش اینجوری قیمت ها رو می برن بالا اصلا پشیمون شدم لاستیک نو بخرم دیگه . 

لینک به ارسال
در 11 ساعت قبل، mehrdadghp گفته است :

به شرطی که پهنا یکی باشه بله ولی با 205 یک سانت سطح تماس را بیشتر میکنید. کلا هر چه فاق بیشتر بشه نرمتر هست ولی هندلینگ ضعیف میشه.

ممنون البته پهنا 2 سانتیمتر متفاوت هست. کسی از دوستان تجربه استفاده از کویر تایر kb77داره؟

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری