6,851 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 16 ساعت قبل، mehrdadghp گفته است :

قطعا hs51 بهتره.

آقا مجید ببینید بازار ما تحت تاثیر خواست لحظه ای تجار و وارد کننده  بی سوادی هست که هر زمان یک جنسی را بدون کارشناسی و صرفا جهت سود وارد میکنند. در بخش لاستیک یک مدل و برند و  با یک گل با حجم وسیع  وارد کشور میشه و تا یکسال فراوان هست!!! بعد یک مرتبه یک چیز دیگه را وارد میکنند!!!! اون kh17 , و هانکوک optimo 02  و ....ماحصل کاراین افراد 2 یا 3 سال پیش بود که با حجم زیاد وارد شده بود والان کمتر پیدا میشه. این hs  ها اون زمان کم پیدا میشد. تجربه ای که در 20 سال گذشته کردم هر چند سال دوره یکی از این  لاستیکها بوده اون هم با گل های بسیار محدود!!! بریجستون، گودیر، میشلن، دانلوپ، فالکن، هانکوک، کومهو، رودستون؟، و الان چینی ها و .......

درود
واقعا حرف حقو زدی این اکستا خودمو من از رو گلش همون موقع گفتم چسبندگی خوبی نداره ولی چاره چی بود...

الانم ک برکت الله به لاستیکای چینی مخصوصا جینیو...
جالبه که همه هم میخرن طرف چنلجر داره با جینیو

OZ اورج داره با جینیو
یکی نیست بگه اقا 90% سواری و لذت رینگو با اون لاستیک از بین میبری نه نرمی خوبی داره نه چسبندگی درست و درمون...

این کوهمو HS51 سایز 195/60/14 داره؟

در 12 ساعت قبل، endwaiter گفته است :

ttja_wp_20180628_16_02_20_rich.jpg

آقا همین تورنادو خیلی هم قشنگه. به نظرم اگه کسی بخواد یه کم رینگش بزرگتر باشه همون سیراکو خوبه. کلا من خودم اگه الان بخوام رینگ بگیرم، ۱۵ می گیرم. البته بدم نمی اومد اینارو عوض کنم، منتها چون سایز ۱۵ میشلن گیر نمی اومد، بیخیالش شدم.

یه مدل رینگ دیدم یه نفر انداخته بود، سایزش ۱۵ و پنج پر بود. پره هاش دو تایی شبیه رینگ های فابریک بعضی بنزها بود. قیمتش هم بالا نبود. خیلی قشنگ بودن. رو اونم میشه فکر کرد.

i3aekpwuth.jpg

یه همچین چیزی بود.

SL-2013_20152.jpg

من خودم عاشق اینم.

422-17_b5fa0ebf_o.png

درود
تورنادو خوبه ولی دقیقا با همون ارتی ک تو عکس هست یکم بیاد پایین ظایع میشه
رینگ دومی که گذاشتین و البته فکر کنم خودتون بهتر بشناسیدش استرامبولی هست که شرکت ووسن چین طرحشو از سایز 15 تا 17 داره و اصلا اون زیبایی و ظرافت استرامبولیو نداره
رینگ اخریم بیشتر دیدم زیر پراید میندازن اکثرا فیکه و 13 هست مثل همین عکسی که دادین و 8 پیچه

بنظرم اگه رینگ فیکم میندازی چیزی بنداز که انگشت نما نباشه مثل استرامبولی فیک یا انواع سایزای چلنجر و اون یکی سراکوهای چین که جالبه بهش میگن سیراکو نیو :/

ویرایش شده در توسط Majidw980
پسند شده توسط 1 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری