45 ارسال در این موضوع قرار دارد

در ۱ ساعت قبل، mjav گفته است :

سلام

دو موقعيت پيشنهادي براي نصب مونيتور (GPS)

http://mjava.persiangig.com/image/206/20170719_191312.JPG

خودم از سمت چپي استفاده مي‎كنم كه به دليل قرارداشتن در كنار ستون، در روز نور كمتري به صفحه اش مي‎تابه و تصوير واضحتره

سلام
با احترام ... من این سبک مکان مانیتور رو اصلا نمیپسندم
چه توی زیبایی چه امنیت

:razz:

پسند شده توسط 1 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 1 دقیقه قبل، Rouzbeh گفته است :

سلام
با احترام ... من این سبک مکان مانیتور رو اصلا نمیپسندم
چه توی زیبایی چه امنیت

:razz:

100 درصد موافقم

بنظرم اگه يه چيز مث فابريكي در بياد قشنگ تره

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 13 ساعت قبل، SorooshSarani گفته است :

100 درصد موافقم

بنظرم اگه يه چيز مث فابريكي در بياد قشنگ تره

مشكل اصلي اينه كه اگر بخواهيم مونيتور فابريكي نصب و راه‎اندازي كنيم، يك سري قابليتهاي فعلي ماشين از دست ميره (مدل 94). مثلاً اين 7 اينچيهايي كه به جاي MFD قرار مي‎گيره قابليت نمايش اطلاعات كامپيوتر سفري را نداره و مدلهايي كه به جاي ضبط ماشين قرار مي‎گيره، قابليت اتصال به MFD را نداره. مدلهاي روي آينه هم ديد عقب از طريق آينه را محدود مي‎كنه.

البته مدلهاي زير 91 داستانش فرق مي‎كنه و فكر كنم بشه فابريكي و ترو تميز كار كرد.

ویرایش شده در توسط mjav
پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

کسی موفق شده ازین فلاپ‌های بالای پلاک ۲۰۷جدید گیر بیاره؟

دوس دارم دوربین نصب میکنم دقیقا مثله ۲۰۷جدید دربیاد خیلی شیک و تمیز و فابریکی! کسی این کاره کرده؟

لینک به ارسال

سلام

با استفاده از گردبر، چراغ سمت چپ پلاک رو سوراخ کردم و دوربین رو اونجا نصب کردم و با چسپ موم، عایق کردم. تو تصویر مانیتور سپر و عقب با زاویه مناسب دیده میشه. خیلی راضیم خودم البته لامپ رو فعلا خارج کردم به خاطر گرما، می خوام ال ای دی کوچیک جایگزین کنم

20170905_213816.jpg

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

سلام .

هر کدام از دوستان نظر خاص خودشون رو دارن و پیشنهاد های خوبی رو هم ارائه دادن

با اجازه اساتید برای جای دوربین نظر من روی فلاپ سپر عقب هست ،‌ در حال حاضر ؛ البته به نوع دوربین هم برمیگرده .

برای مانیتور هم مانیتورهایی با اندازه کوچک هستند که میتونید استفاده کنید و برای قرارگیری هم میتونید در مرکز داشبورد - پشت جا لیوانی یا جاسیگاری - قرارش بدید .

دیدن لینک زیر هم خالی از لطف نیست

https://www.aliexpress.com/store/product/Auto-video-Visible-Parking-Sensor-monitor-camera-alarm-Assistance-system-Car-Reverse-camera-3-5-MONITOR/712807_32817515193.html

*** سواستفاده و یا قصور به شخص استفاده کننده برمیگردد .

لینک به ارسال

دو سوال لطفا دوستان راهنمایی کنید ممنون

1- خطوط نمایش دوربین دنده عقب 207 جدید چه مقدار با خود ماشین کالیبره هستن؟ نصبت به دوربین افتر مارکت کیفیت خوبی در نمایش و دید در شب دارن؟ 

2- روی ماشین وارداتی و بعضا چینی دور بین دنده عقب علاوه بر خطوط اصلی ابعاد دو زوج خط هم هستن که با گردش فرمان محیط گذرنده ماشین نمایش میده 

البته تا بحال تست نکرد ببنینم این خطوط دقیق هست یا خیر اما سوالم این جاست این نوع نمایش ارتباط به دوربین داره تا نمایش دهنده این خطوط نشون نیده؟

لینک به ارسال

دوستان سلام

من این آیینه هایی که ال سی دی هست و روی آینه فابریک سوار میشه رو یه مشکلی باهاش دارم ! او اینکه آینه فابریک که هست توی دست انداز ها تکون نمیخوره ولی وقتی یه آینه سنگینی مثل آینه دوربین دار میاد روش ...توی دست انداز ها و چاله چوله ها  سنگینی میکنه وسرش میفته پایین! مشکل هم از اون گوی کوچیکی هست که آینه فابریک رو نگه داشته و باعث میشه بتونه حرکت کنه به بالا پایین و چپ و راست! ولی وقتی یه آینه میاد روش اون گوی دیگه توانایی وزن دو آینه رو نداره و خیلی شل میشه ......

دیروز اینقدر اعصابم خورد شد زدم با دست ال سی دی آینه رو شکوندم...و 100 تومن حداقل پول اون آینه ال سی دار بود! ال سی دیش هم که گیر نمیاد عوض کنم!

حالا موندم چیکار کنم! اصال کلا بیخیال دوربین و آیینه بشم! اگرم یکی دیگه برم بخرم دوباره همین مشکل شل شدن و بالا پایین افتادنش رو دارم!

پارکنیگ هم ندارم..نمیتونم چیز خفن بذارم...

این مشکل شل بودن موقع نصب روی آینه فابریکی رو همه دارن؟؟ نمیشه که آخه! اونو برمیدارم آینه فابریک خیلی خوبه..اصلا خودش تکون نمیخوره..ولی وقتی این آینه روش سوار میشه شل میشه!

دیروز اعصابم خورد شد

لینک به ارسال
در 37 دقیقه قبل، Ali207 گفته است :

حالا موندم چیکار کنم! اصال کلا بیخیال دوربین و آیینه بشم! اگرم یکی دیگه برم بخرم دوباره همین مشکل شل شدن و بالا پایین افتادنش رو دارم!

پارکنیگ هم ندارم..نمیتونم چیز خفن بذارم...

دیروز اعصابم خورد شد

photo_۲۰۱۶-۰۹-۱۴_۰۰-۳۰-۳۱.jpg

لینک به ارسال
در 55 دقیقه قبل، Rouzbeh گفته است :

photo_۲۰۱۶-۰۹-۱۴_۰۰-۳۰-۳۱.jpg

چه جالب! قیمت این مانیتور چنده؟؟ چطوری اینجا نصب شده؟ اون سیم رو از عقب ماشین چطوری رد کردید این پایین؟ از زیر صندلی و زیرپایی باید رد بشه؟

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری