206

تصاویر پژو 208 ایران

20 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 3 ساعت قبل، hamid-fateh گفته است :

پژو با آبروی خودش بازی نمیکنه و اجازه وارد شدن قطعات بی کیفیت به خط تولید رو نمیده. 

سلام و ارادتمند

متاسفانه با این بخش از فرمایش شما مخالفم

چون پژو در طی این سال ها هیــــــــــــــــــــــــــچ احساس مسئولیتی نسبت به مردم ایران نداشته و هنوز هم نداره. پژو 206 ایرانیزه یک شاهکار غیر قانونی و خطرناک از ایرانخودرو بود که پژو در زمان بازگشت بعد از برجام به راحتی از اون چشم پوشی کرد و ده ها مورد دیگه از پژو RD تا 405 هایی که در اوج روابط حسنه بین ایرانخودرو و شرکت فرانسوی آتش می گرفتند و پژو خم به ابرو نیاورد.

اینجا منافع است که همه چیز رو تغییر میده.

کشور ما متاسفانه جاییست که کسی حاضر به پاسخگویی نبود و نیست و نخواهد بود. حتی شرکت هایی که در خاک خودشون (فرانسه/اروپا) برای یک نقص فنی نبستا خطر ناک به صلیب کشیده می شوند.

پسند شده توسط 4 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 1 ساعت قبل، 206 گفته است :

سلام و ارادتمند

متاسفانه با این بخش از فرمایش شما مخالفم

چون پژو در طی این سال ها هیــــــــــــــــــــــــــچ احساس مسئولیتی نسبت به مردم ایران نداشته و هنوز هم نداره. پژو 206 ایرانیزه یک شاهکار غیر قانونی و خطرناک از ایرانخودرو بود که پژو در زمان بازگشت بعد از برجام به راحتی از اون چشم پوشی کرد و ده ها مورد دیگه از پژو RD تا 405 هایی که در اوج روابط حسنه بین ایرانخودرو و شرکت فرانسوی آتش می گرفتند و پژو خم به ابرو نیاورد.

اینجا منافع است که همه چیز رو تغییر میده.

کشور ما متاسفانه جاییست که کسی حاضر به پاسخگویی نبود و نیست و نخواهد بود. حتی شرکت هایی که در خاک خودشون (فرانسه/اروپا) برای یک نقص فنی نبستا خطر ناک به صلیب کشیده می شوند.

با درود

بله صحبت شما کاملا درسته ولی عرض من اینه که چون پای صادرات محصول در میان هست و کشورهای مقصد مطمئنا مثل ایران انحصاری وجود نداره و باید خودروی با کیفیت و قیمت مناسب ارائه بشه وگرنه بجایی نمیرسند. در مورد خودروهایی که گفتید اینها خارج از رده شرکت پژو بودند و خوب بقول شما این شرکت احساس مسئولیتی هم نکرد ولی برای خودرویی که محصول نسبتا جدید و بروزی هست من فکر کنم قضیه کمی متفاوته.من خودم امیدوارم اتفاق خوبی بیفته و دوباره شاهد خودروی با کیفیتی باشیم هر چند به پای کیفیت برندهای معتبر نمیرسه ولی خوب از وضعیت فاجعه بار الان بهتره.

لینک به ارسال
در 22 ساعت قبل، otika2000 گفته است :

بله درست میفرمایید ولی 208 که در سال 2012 وارد بازار جهانی شده تا چه سالی در خط تولیید فرانسه قراره بمونه ؟؟ ما نهایتش سال بعد میلادی 2018 این خودرو را با سهم ساخت چند درصدی ، عرضه کنیم در کشور و تا به مرحله بومی کردن قطعات برسه احتمالا اخرای عمر 208 در خط تولیید فرانسه خواهد بود .چرا این همه سرمایه گذاری روی این ماشین بشه . فقط مونتاژ کنن و صادر هم کنن. مردم ما هم مطمئنا استقبال بیشتری میکنن چون قطعا افت کیفیت کمتری بوجود میاد اگر صرفا مونتاژباشه .ایران خودرو سرمایه گذاری را روی ماشینهای بروز دنیا انجام بده حداقل تا ما همیشه از اونا عقب تر نباشیم...
در ضمن ما در سال 80-81 ، 206 را وارد کردیم و شروع کردم به داخلی سازی سازی تدریجی !!! ایا واقعا باعث پیشرفت خط تولیید ایران خودرو شد ؟؟ آیا واقعا بومی سازی شد؟؟ سال 91 که فرانسه ول کرد رفت ما عاجز شدیم از ساخت 206 ، در این 10 سال چه چیزی در این ماشین بومی سازی شد؟؟ در ده سال باید 80 تکنولوژی ساخت این ماشین در ایران ایجاد میشد و ما به صادراتش هم ادامه میدادیم الان ولی متاسفانه شاهد این هستیم که یه سیستم من دراوردی را به اسم 206 میندازن به مردم بیچاره .... 208 هم دقیقا همینه .

نگرانی شما کاملاً درسته اما اگر مفاد قرارداد و نحوه همکاری طبق گفته مقامات مسئول باشه ، پژو و ایران خودرو از نظر میزان سرمایه گذاری در شرکت مشترک شرایط برابری دارند و پژو قطعاً با این حجم سرمایه گذاری نیم نگاهی هم به صادرات خودروهای تولیدی این شرکت خواهد داشت و این مسئله تاحدودی بروز بودن نسبی خط تولید تضمین خواهد کرد . بنظرم میزان درآمد متوسط و وضعیت معیشت افراد جامعه در پیشرفت صنایع تاثیر مستقیم داره و تا زمانیکه این بخش تقویت نشه یا با مشوق هایی برای تولید کننده قیمت به حد توان مالی قشر متوسط نرسه حضور و تولید برند A یا B دردی از جامعه دوا نخواهد کرد.البته روی دیگه سکه ، کاهش هزینه ایجاد زیر ساخت تولید خودرو و هزینه های تولید برای تشویق برند های مختلف به سرمایه گذاری در ایران هست و قطعاً تمرکز زدایی از تهران و توجه بیشتر به مناطق آزاد و استان های مرزی یکی از مواردی میتونه باشه که در این مورد کارساز خواهد بود چون اشتغال زایی و رشد صنایع به نفع تک تک اعضای جامعه هست

در مورد داخلی سازی 206 تامین قطعات اصلی و حساس این خودرو تا پیش از قطع همکاری توسط پژو انجام میشد و قطعات کم اهمیت تر نظیر صندلی،داشبورد و... در ایران تولید میشد ، شخصاً قصد دفاع از پژو ندارم اما باید قبول کنیم در تنظیم قرارداد ها و الزام پژو به سرمایه گذاری و انتقال دانش تولید برخی قطعات ضعیف عمل شد که ضعف ساختاری سیستم مالکیت،مدیریت و تحقیق و توسعه صنایع خودروسازی هم مزید بر علت شدند تا این وضع پیش بیاد.باید قبول کنیم ارتباط صنایع و دانشگاه ها ضعیف بوده و علیرغم شعارهایی که داده میشه ما در زمینه مهندسی معکوس،مدیریت پروژه ها و برخی فاکتورهای مهم ضعیف هستیم

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 7 ساعت قبل، hamid-fateh گفته است :

با درود

بله صحبت شما کاملا درسته ولی عرض من اینه که چون پای صادرات محصول در میان هست و کشورهای مقصد مطمئنا مثل ایران انحصاری وجود نداره و باید خودروی با کیفیت و قیمت مناسب ارائه بشه وگرنه بجایی نمیرسند. در مورد خودروهایی که گفتید اینها خارج از رده شرکت پژو بودند و خوب بقول شما این شرکت احساس مسئولیتی هم نکرد ولی برای خودرویی که محصول نسبتا جدید و بروزی هست من فکر کنم قضیه کمی متفاوته.من خودم امیدوارم اتفاق خوبی بیفته و دوباره شاهد خودروی با کیفیتی باشیم هر چند به پای کیفیت برندهای معتبر نمیرسه ولی خوب از وضعیت فاجعه بار الان بهتره.

سلام 
بله مطمئنا نمونه های صادراتی این ماشین از کیفیت مطلوب تری برخورداره  .ولی تجربه گذشته همکاری با پژو نشون داده همیشه اختلاف کیفیت بین نمونه صادراتی و داخلی محصولات پژو در ایران بوده .در مورد 208 هم صادقه . از نظر قیمت گذاری هم قطعا اختلاف قابل توجهی وجود داره ...پژو هم هیچ اعتراضی نخواهد کرد... چون دقیقا با وضعیت ایران اشنایی دارن و فهمیدن هر چی بدن دست مردم ما با هر قیمتی ، به فروش میره و اعتراضی هم نمیشه ....دقیقا روش مدیران ایران خودرو را پیش گرفتن در ایران...به نظر شما اگر در کشور دیگری این بلا سر 206 میومد آیا پژو سکوت میکرد ؟؟؟ مسلما جواب منفیه چون در سایر کشور ها به راحتی مردم نمیخرن و میرن سراغ سایر محصولات ولی در اینجا شما اگر 40 میلیون داشته باشی و 206 ایرانیزه نخواین بخرین گزینه بهتری وجود نداره واقعا.... البته با همه این صحبت ها بازم یک قدم مثبته حداقل دیگه محکوم به سوار شدن به 206 ایرانیزه نیستیم....[dastbesine]

ویرایش شده در توسط otika2000
پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در در 2/15/2017 در 18:27، otika2000 گفته است :

ولی در اینجا شما اگر 40 میلیون داشته باشی و 206 ایرانیزه نخواین بخرین گزینه بهتری وجود نداره واقعا....

ال ۹۰.... Just_Cuz_06.gif

من در برم که الان ترور میشم.... :khande::khande:

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در هم اکنون، !Mehdi گفته است :

ال ۹۰.... Just_Cuz_06.gif

من در برم که الان ترور میشم.... :khande::khande:

منم از ترس ترور شدن ترسیدم و نگفتم :-)
 ولی حق با شماست آقا مهدی، حداقل بی درد سر تره نسبت به این موجود ناشناخته که فقط ظاهر زیبای 206 ، بهش به ارث رسیده....

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

در در 1395/11/24, 09:00:52، 206 گفته است :

سلام

نباید امیدوار به عرضه با موتور ۱۱۸ اسب یا مدل ۲۰۰ اسبی باشیم ، بلکه باید دعا کنیم با موتور TU3 و اپشن TU5 عرضه نشه!

انحصار و ایرانخودرو رو دست کم نگییرید...

سلام

از اونجایی که بنده به کاتالوگ ایساکو  دسترسی دارم گفتم اطلاعات دقیق رو تقدیمتون کنم

ایکاپ با وارد کردن 4 خودرو پژو 208 301 2008 508 دو نمونه موتور هم به موتورهای قبلیش اضافه کرده

Ec5F  که از شمایل و قطعات مشترکش این برداشتو میشه کرد که نسخه بهینه همون TU5 خودمونه البته خیلی بهتر شده و تمامی ضعفاش گرفته شده   برای پژو 301 و 208  تعریف شدن

این موتور 118 اسب بخار قدرت داره

گیرباکسی که رو این موتور  نصب شده AT6 III که 6 سرعته اتومات هستش 

قراره رو پژو 208 و 301 نصب بشه

EP6FDTM  توربو موتور جدید که ایرانخودرو وارد کرده 163 اسب قدرت داره و روی خودرو پژو 508 با گیرباکس AT6 III  نصب هستش

نسخه مشابه این موتور روی 208 که د رنمایشگاه پارسال به نمایش گذاشته شده بود نصب بود البته نسخه قویترش 

پژو 2008 هم اول قرار بور موتور EC5F داشته باشه ولی در نهایت موتور EP6FDTM روش نصب شد

منظورم از این اطلاعات اینبود که ایرانخودرو طبق ادوار گذشتهخ باز دو تا موتور وارد کرده و یمخواد اینا رو روی 60 تا خودرو مختلف نصب کنه

مثل بلایی که سر TU5 اورد 

خودوروهایی که موتور TU5 دارن

206-207-405-405ELX-سمند-سمند سورن-رانا و ...

ویرایش شده در توسط reza_shahangi

لینک به ارسال

عکسهایی از دو موتور جدید ایرانخودرو:

موتور کامل ec5  که تشابهاتشو با tu5 میتونین ببینین

1_jpg_4e9b32a62f3cfd1cf13857d214942774.j

عکس بعدیقالپاق سوپاپ 

gn0r_2.jpg

عکس بعدی  تسمه تایم

7wt1_3.jpg

عکس بعدی نسخه بهسنه اویل پمپ  در این موتور رو میتونین ببینین

5bl_4.jpg

اینم تصویری از بلوک کامل موتور EP6fdtm

q024_123.jpg

پسند شده توسط 4 کاربر

لینک به ارسال

سلام این نرم افزار چیه؟

لینک به ارسال

در 3 ساعت قبل، javad119 گفته است :

سلام این نرم افزار چیه؟

کارتابل ایران فرغون  هستش یا همون سیستم نرم افزاری داخلی ایران فرغون 

ویرایش شده در توسط armanw212

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری