7 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام

دوستان ممنون میشم کمکم کنید

من لنت های عقب رو میخوام عوض کنم الان رسیدم به جایی که باید پیستون رو با چرخش ببریم عقب . اما هرچی میچرخونم احساس می کنم نمیره عقب و نمیتونم لنت رو جا بزنم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 10 دقیقه قبل، argroup.iran گفته است :

سلام

دوستان ممنون میشم کمکم کنید

من لنت های عقب رو میخوام عوض کنم الان رسیدم به جایی که باید پیستون رو با چرخش ببریم عقب . اما هرچی میچرخونم احساس می کنم نمیره عقب و نمیتونم لنت رو جا بزنم

سلام

همزمان هم باید فشار بدین و هم بچرخونین تا بره عقب

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در هم اکنون، kavah63 گفته است :

سلام

همزمان هم باید فشار بدین و هم بچرخونین تا بره عقب

چقدر باید فشار وارد کنم چون یکم این کارو کردم احساس کردم بازم تاثیری نداشت. دیگه خسته شدم [gerye]

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 5 دقیقه قبل، argroup.iran گفته است :

چقدر باید فشار وارد کنم چون یکم این کارو کردم احساس کردم بازم تاثیری نداشت. دیگه خسته شدم [gerye]

با یه پیچ کوشتی تخت، روی اون خاهای روی پیستون، اهرم کنید و همزمان با چرخوندن، تا می تونید با دست فشار بدین، البته خیلی آهسته عقب میره، روغن هم بر می گرده به مخزن مراقب باشید

ویرایش شده در توسط kavah63
پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 30 دقیقه قبل، argroup.iran گفته است :

باسلام و عرض ادب حضور دوستان گرامی

دوست عزیز، به نظر من، شاید ترمز دستی را کشیده اید. وگرنه نیاز به این همه فشار ندارد.

من از سال ۸۸ تا الان لنت ترمز تعویض نکرده ام، اما هر سال یک بار روغن ترمز را تعویض می کنم. تا حالا با این مشکل مواجه نشده ام. اگر پیچ روغن ترمز پشت لنت ترمزها را کمی باز کنید، شاید کار راحت تر انجام شود. برای این کار آچار رینگ نمره ۸ لازم دارید.

باتشکر بادبادک

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در در 1395/11/22, 18:53:48، بادبادک گفته است :

باسلام و عرض ادب حضور دوستان گرامی

دوست عزیز، به نظر من، شاید ترمز دستی را کشیده اید. وگرنه نیاز به این همه فشار ندارد.

من از سال ۸۸ تا الان لنت ترمز تعویض نکرده ام، اما هر سال یک بار روغن ترمز را تعویض می کنم. تا حالا با این مشکل مواجه نشده ام. اگر پیچ روغن ترمز پشت لنت ترمزها را کمی باز کنید، شاید کار راحت تر انجام شود. برای این کار آچار رینگ نمره ۸ لازم دارید.

باتشکر بادبادک

دقیقا

لوله روغن رو جدا کنید و پیچ رو باز بگذارید.

این کار با اینکه تاثیرش کمه، ولی ارزشش رو داره.

ضمنا من شخصا ترجیح میدم طبق های جلو رو باز و بست کنم ولی لنت عقب رو خودم تعویض نکنم!

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

با سلم 206 مدل 93 من مشکل ترمز داره بخدا همه جا بردم این همه هزینه کردم خوب نشد سرعت بالا 100 ترمز میزنم ماشین سمت چپ میره و چرخش داره عقبش . جفت سلندر عقب عوض کردم اما خوب نشد تورو خدا کمک کنین خستم کرد الان 6 ماه که خوب نشد 09113276402

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری