Babak

روشن شدن چراغ باطری و مشکلات مربوط به دینام

541 ارسال در این موضوع قرار دارد

عکس از پمپ جدیدبهینه شده   هم قرار میدم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام ، من یه 206 تیپ 2 دارم که باطریش آخرای عمرش بود حدود 2هفته پیش قبل از تعویض باطری دیدم چراغ ایربک و abs ماشین روشن شد ، البته بعد از مدتی راه رفتن چراغ abs خاموش و آمپر سرعت از حالت off به حالت عادی برگشت ولی چراغ ایربک همچنان روشنه ، البته گاهی خیلی کم پیش میاد که این چراغها اصلا روشن نمیشن ، پیش چندتا مکتنیک بردم ، دستگاه زدن که قطع شده ولی با خاموش روشن کردن دوباره بعد از مدتی راه رفتن دوباره روشن میشن ، خواهشن کمکم کنید ، ممنون

لینک به ارسال

ببخشید چراغ abs نبود ، چراغ بالابودن ترمز دستی هستش ، خواهش میکنم اساتید یکی راهنمائیم  کنید ...

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، hamparvaz_1360 گفته است :

ببخشید چراغ abs نبود ، چراغ بالابودن ترمز دستی هستش ، خواهش میکنم اساتید یکی راهنمائیم  کنید ...

یحتمل اونی که باطری رو عوض کرد دستش به سوکت مخرن پمپ ترمز خورده وجدا شده یا اتصالی کرده یا روغن مخرن به دلایلی مثل شکستن و... تخلیه شدن اونجا دنبال مشکل باشید.

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 2 ساعت قبل، Mehdi.T گفته است :

یحتمل اونی که باطری رو عوض کرد دستش به سوکت مخرن پمپ ترمز خورده وجدا شده یا اتصالی کرده یا روغن مخرن به دلایلی مثل شکستن و... تخلیه شدن اونجا دنبال مشکل باشید.

سلام ، ممنون دوست محترم ، روشن شدن چراغ ایربک چطور ؟ البته این نکته رو خدمتتون بگم که قبل از تعوض باطری این مشکل پیداشد یعنی زمانی که باطری قبل چراغش سیاه شده بود 

ویرایش شده در توسط hamparvaz_1360

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، hamparvaz_1360 گفته است :

سلام ، ممنون دوست محترم ، روشن شدن چراغ ایربک چطور ؟ البته این نکته رو خدمتتون بگم که قبل از تعوض باطری این مشکل پیداشد یعنی زمانی که باطری قبل چراغش سیاه شده بود 

اول دیاگ بزنید ومشکل را برسی کنید خطاهای ایربگ زیاد هستند نظری ندارم

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 10 ساعت قبل، hamparvaz_1360 گفته است :

سلام ، من یه 206 تیپ 2 دارم که باطریش آخرای عمرش بود حدود 2هفته پیش قبل از تعویض باطری دیدم چراغ ایربک و abs ماشین روشن شد ، البته بعد از مدتی راه رفتن چراغ abs خاموش و آمپر سرعت از حالت off به حالت عادی برگشت ولی چراغ ایربک همچنان روشنه ، البته گاهی خیلی کم پیش میاد که این چراغها اصلا روشن نمیشن ، پیش چندتا مکتنیک بردم ، دستگاه زدن که قطع شده ولی با خاموش روشن کردن دوباره بعد از مدتی راه رفتن دوباره روشن میشن ، خواهشن کمکم کنید ، ممنون

اگر دستگاه زدید حتما خطا داده وثبت شده 

چون باطری خراب بود این مسئله رخ داده و خطایی ثبت کرده حالا شاید خطای دائمی شده ودوباره ثبت شده وایرادی داره 

شما میتونید سرباطری را مجدد بردارید وچند دقیقه صبر کنید ودوباره بزنید اگر خطای موقت باشه پاک میشه 

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، hamparvaz_1360 گفته است :

شما جدیدا تسمه دینام تعویض نکردی ؟

یا هرزگرد ؟

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 16 ساعت قبل، a.m.i.n گفته است :

شما جدیدا تسمه دینام تعویض نکردی ؟

یا هرزگرد ؟

سلام ، اره دقیقه بلبرنگ خورد کرده بود و تسمه دینام پاره شده بود ، الانم بعد چند ماه گاهی یه صدایی از همون قسمت تسمه دینام میاد احساس میکنم بازهم بلبرنگ خراب شده ، دفعه قبل تسمه خورده شده بود یعنی نصف شده بود ...

لینک به ارسال

سلام 24 ساعت علائم قطع شد ولی دوباره چراغ ایربک و بالابودن ترمز دستی روشن شد  ، احتمال داره از دینام باشه ؟

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری