Ali makulu

ضدیخ زیر پای راننده (نشت اورینگ بخاری)

259 ارسال در این موضوع قرار دارد

نه تو بسته بندی مقوایی به صورت یک ورق مقوا که بهش چسبیده هستند

از فروشگاه های معتبر ایساکو تهیه کنید

سلام رییس شماره ای دقیق ازاین اورینگ نداری من میخوام نمونه خارجی روتهیه کنم ولی شمارش رومیخوام

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خیر متاسفانه!

تنها راهی که به ذهن من میرسه خرید اورینگ ایساکویی به عنوان نمونه برای خرید اورینگ اصلیه!

لینک به ارسال
خیر متاسفانه!

تنها راهی که به ذهن من میرسه خرید اورینگ ایساکویی به عنوان نمونه برای خرید اورینگ اصلیه!

salam.gifممنون دربسته بازهست یا بسته میخوام باخودم کلیس ببرم اندازه گیری کنم

لینک به ارسال

دوستان هزینه تعویض اورینگی چقده و داشپورد باید باز شه یا نه

راستی اگه از رادیات بخادی باشه هزینه چقدر می شه در اون جهت چی داشپورت باز می کند

لینک به ارسال

سلام بچه ها

من حدود دو هفته پيش همين مشكلو داشتم.. به توصيه بچه ها بردم پيش يكي از آشناهامون كه تو كار برق ماشينه.. از قضا اونروز حوصله نداشت و منم عجله داشتم كه شبش ميخواستم برم جايي و نميشد بدون بخاري سر كرد

خلاصه دردسرتون ندم بهم يه پيشنهاد داد اساسي... گفت يه ماده اومده كه بايد با ضد يخ ماشين قاطي بشه اون خودش تمام منفذاي رادياتور و رادياتور بخاري و واشربندي رو ميگيره(حتي روش نوشته بود براي رادياتور كولر هم)... قيمتش هم 5 تومن بود.

به صرفه ديدم و خريدم... ازش كاملا راضي هستم چون از اونروز حدود 1300 كيلومتر راه رفتم ولي ديگه هيچ اثري از ضديخ تو كف ماشين نديدم

البته قبل از مصرف اون بايد به چند نكته اشاره كنم كه خب روي خود قوطي هم نوشته شده بود:

اول اينكه ترموستات ماشين بايد فعال شده باشه يعني دماي آب بالاي 89 - 90 درجه باشه

دوم اينكه حداقل تا يه ساعت بعد از ريختن مايع بايد دماي آب رو بالا نگه دارين... يعني اينكه آب در جربان باشه

من خودم تو اون يه ساعت بخاري رو تا ته باز كردم و چون تو جاده داشتم ميرفتم با اينكه هواي بيرون سرد بود دماي آمپر از 90 تكون نخورد (البته ديگه 120 تا 160 رو شاخش بود!!!)

ميگم تا الان هم كه شكر خدا راضيم و ديگه نشتي نديدم

با توجه به دردسرايي كه تعويض اون اورينگ داره بهتره دوستان اول اين راه رو امتحان كنن كه اون موقع اگه نتيجه نداشت برن سراغ راههاي ديگه... البته كارشناسا بهتر ميتونن نظر بدن.

اصل مايع تحت ليسانس آمريكا تو چين ساخته ميشه و به سفارش يه شركت ايراني كه اسمشو فراموش كردم بسته بندي و وارد ايران ميشه.

لینک به ارسال

به تاپیک topic-t1952.html مراجعه کنید

لینک به ارسال
سلام بچه ها

من حدود دو هفته پيش همين مشكلو داشتم.. به توصيه بچه ها بردم پيش يكي از آشناهامون كه تو كار برق ماشينه.. از قضا اونروز حوصله نداشت و منم عجله داشتم كه شبش ميخواستم برم جايي و نميشد بدون بخاري سر كرد

خلاصه دردسرتون ندم بهم يه پيشنهاد داد اساسي... گفت يه ماده اومده كه بايد با ضد يخ ماشين قاطي بشه اون خودش تمام منفذاي رادياتور و رادياتور بخاري و واشربندي رو ميگيره(حتي روش نوشته بود براي رادياتور كولر هم)... قيمتش هم 5 تومن بود.

به صرفه ديدم و خريدم... ازش كاملا راضي هستم چون از اونروز حدود 1300 كيلومتر راه رفتم ولي ديگه هيچ اثري از ضديخ تو كف ماشين نديدم

البته قبل از مصرف اون بايد به چند نكته اشاره كنم كه خب روي خود قوطي هم نوشته شده بود:

اول اينكه ترموستات ماشين بايد فعال شده باشه يعني دماي آب بالاي 89 - 90 درجه باشه

دوم اينكه حداقل تا يه ساعت بعد از ريختن مايع بايد دماي آب رو بالا نگه دارين... يعني اينكه آب در جربان باشه

من خودم تو اون يه ساعت بخاري رو تا ته باز كردم و چون تو جاده داشتم ميرفتم با اينكه هواي بيرون سرد بود دماي آمپر از 90 تكون نخورد (البته ديگه 120 تا 160 رو شاخش بود!!!)

ميگم تا الان هم كه شكر خدا راضيم و ديگه نشتي نديدم

با توجه به دردسرايي كه تعويض اون اورينگ داره بهتره دوستان اول اين راه رو امتحان كنن كه اون موقع اگه نتيجه نداشت برن سراغ راههاي ديگه... البته كارشناسا بهتر ميتونن نظر بدن.

اصل مايع تحت ليسانس آمريكا تو چين ساخته ميشه و به سفارش يه شركت ايراني كه اسمشو فراموش كردم بسته بندي و وارد ايران ميشه.

اسمش یادت اومد؟

لینک به ارسال

سلام دوستان

من هنوز مشكل اين مايع زير پاي راننده دارم خرجش كردم درست نشد، اون ديواره خشك پس احتمالا اورينگ نيست مكانيك ميگه ديگت سوراخه به نظرتون چي كار كنم؟

لینک به ارسال
سلام دوستان

من هنوز مشكل اين مايع زير پاي راننده دارم خرجش كردم درست نشد، اون ديواره خشك پس احتمالا اورينگ نيست مكانيك ميگه ديگت سوراخه به نظرتون چي كار كنم؟

آبی که میفرمائید رنگیه؟ یعنی آب رادیاتور هست یا نه؟

لینک به ارسال
سلام دوستان

آبی که میفرمائید رنگیه؟ یعنی آب رادیاتور هست یا نه؟

با سلام و تشكر خدمت Admin عزيز

بله رنگيه چون روزنامه اي كه گذاشتم زير زير پايي كاملا خيسه و رنگشم بيشتر به ضديخ ميخوره نميدونم چيز ديگه هست ولي مطمئنم آب خالي نيست

من باز بردم پيش مكانيك دست به ديواره ش زد گفت خشكه كه راستم ميگفت از اونجا نبود از كفه يعني دقيقا زير پا اون لاستيكي كه رو موكته و خود موكت، آخه من نميدونم اونجا چي داره مگه؟!!!

البته يه احتمال هم هست اون نشتي كه قبلا بوده به خورد موكت رفته و خشك نشده اين نظر مكانيك بود

نميدونم والا صبحا بد روشن ميشه(اكثرا بدون گاز روشن نميشه)

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری