Ali makulu

ضدیخ زیر پای راننده (نشت اورینگ بخاری)

258 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 19 ساعت قبل، Rouzbeh گفته است :

ضد یخ + آب بدون رسوب برای همه 12 ماه سال لازم هست

ضد یخ ....ضد جوش هم هست...

در 19 ساعت قبل، !Mehdi گفته است :

در تکمیل جمله روزبه جان عرض کنم که

ضد یخ؛ ضد جوش... ضد رسوب هم هست...

ممنون از آقا مهدی و آقا روزبه عزیز

امروز میرم ضد یخ میریزم توش حتما که مشکلی پیش نیاد

پسند شده توسط 1 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 20 ساعت قبل، nestle گفته است :

از کنار یه روکش نرم پلاستیکی داره اونو باز کرد یکم دست مالید اطرافشو دید خشکه بعد اورینگو دادم عوض کرد. آخه مطمین نبودم از رادیات باشه.صدا شرشرم میده. چقدر زمان میبره اجرتش چقدره رادیاتو عوض کنه؟

باید در میاورد و بازدیدش میکرد ، مسیرش همونه ، من دوسه هفته پیش نشت کرد درآوردم چکش کردم و بعد با اورینگ جدید بستمش 

قیمت بسته به شهر و انصاف متفاوته ، من با اورینگ 30 دادم البته تهران نبودم 

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال

دوستان سلام.

من مشکل نشتی داشتم که حل شد. (اورینگ بخاری خراب بود که تعویض کردم). الان حدود 3ماهی میگذره از درست کردنش.

توی ایام عید، یهکم آب، بخاطر نشتی که داشت، زیر کفپوش جمع شده بود که با یه تیکه پارچه جمع کردم. چند روزی درهای ماشین رو باز گذاشتم. کفپوش زیر پای راننده رو هم تا یه حدی بالا آوردم و زیرش یچیزی قراردادم تا هوا زیرش بره. گذاشتم هوا بخوره تا خشک شد.

اما گاهی توی ماشین که میشینم بوی نم میاد. نمیدونم واسه چی هست. بنظرتون اون بو از چی میتونه باشه؟

لینک به ارسال

سلام خدمت دوستان گرامی.

دیروز داشتم کف ماشین و زیر اندازهارو در میاوردم و تمیز میکردم چون مسافتی رو خارج از شهر رفته بودم. متوجه شدم سمت راننده یه نشتی سبز رنگ داشت و نسبتا زیاد بود. با جست و جو تو اینترنت فهمیدم که مشکل در درجه اول از o رینگ هست و  بعد تعویض رادیاتور. از بحث مکانیکی و دست به آچار ماشین تقریبا چیزی نمیدونم بر خلاف اینکه علاقه بهش دارم.

این اموزش رو دیدم که متاسفانه عکس نداشت. 

یه اموزش دیگه دیدم (لینک دوم)که بهتر بود.

میشه از این اموزش برای فرد مبتدی مثل من استفاده کرد ؟ و آیا نیازی به چسب  در حین انجام عملیات هست ؟

لینک به ارسال

دوستان من با توجه به این که ضد یخ توتال گرفتم و ماشینم مدل ۸۵ هستش یه رادیاتور ماشین و رادیاتور بخاری کوشش گرفتم می خواستم بدم عوضش کنن، سوالم اینکه آیا اورینگ ها با هم فرق می کنن؟ جنس خوب و بد داریم؟از کجا ها میشه اورینگ خرید؟و چیکار بگم طرف انجام بده تا خدایی نکرده به مشکل بر نخوره ماشین

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، vahidiazar گفته است :

دوستان من با توجه به این که ضد یخ توتال گرفتم و ماشینم مدل ۸۵ هستش یه رادیاتور ماشین و رادیاتور بخاری کوشش گرفتم می خواستم بدم عوضش کنن، سوالم اینکه آیا اورینگ ها با هم فرق می کنن؟ جنس خوب و بد داریم؟از کجا ها میشه اورینگ خرید؟و چیکار بگم طرف انجام بده تا خدایی نکرده به مشکل بر نخوره ماشین

اورینگ جنس شرکتی نداریم هر چی هست متفرقه هست دیگه باید باطری سازی خوبی ببری که کارش درست باشه اگه خودش اورینگ خوب داشته که تضمین کنه برات بندازه نشت نده

وگرنه اکثر لوازم یدکی ها همه جا اورینگ را دارن 

راجب قسمت سوال آخرت : شما نیازی نیست چیزی بگی چون چیز خاصی نداره بخوای بگی اگه باطری ساز ماهر باشه خیلی راحت تمیز کارتو انجام میده ( فقط بستن پیچ اورینگ ها خیلی مهمه که نه زیاد سفت بشه نه زیاد شل بسته بشه )

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 17 ساعت قبل، vahidiazar گفته است :

فقط کیفیت اورینک مهم نیست جایی که پایه اورینگها به هم متصل میشه باید سه تا پیچ ومهره محکم بشه که فابریک به دلیل بد بودن جای پیچها

فقط یکشون رو میبنده سعی کنید هر سه پیچ ومهره رو ببندید

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 19 ساعت قبل، vahidiazar گفته است :

اورینگ جنس خوب و بد داره.. معمولا نمونه هائی که به صورت پک شده و تمام ابعاد اورینگ رو دارن کیفیت بهتری از اورینگ فله ای داره.

برای اورینگ بخاری هم نمونه های به قول معروف نسوز بگیرین که جنس نرم تری دارن و معمولا نارنجی یا زرد رنگ هستن... ضمن اینکه موقع بستن حتما قسمت نصب رو کاملا تمیز کنین پیچ ها رو هم به اندازه  معمول سفت کنید.. اگه خیلی خیلی زیاد سفت بشه اورینگ زود خراب میشه..

ویرایش شده در توسط _behzad_
پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری