Ali makulu

ضدیخ زیر پای راننده (نشت اورینگ بخاری)

258 ارسال در این موضوع قرار دارد

البته خود من هم یه مشکلی دارم با این نشتی [helpme]

رفتم اورینگ خریدم و عوض کردم ولی هر کاری کردم لوله ها و رادیاتور جفت نشد.

بعد که اورینگ های نو رو با کهنه هاش مقایسه کردم دیدم اینایی که به من داده خیلی بزرگتر از قدیمی هاشه.

به نظر دوستان مشکل از اورینگه که بزرگه یا باید با فشار بیشتری جا بزنمش.

در ضمن یکی از پایه های سر بخاری رادیاتور که پیچ نداشت رو بر اثر این فشار دادن ها شکستم [gerye]

دیدم نمیشه فعلا ماشین رو ت*** ندادم تا درستش کنم.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام به همگی چند روزیه زیر پایی ( کفی)راننده خیس آب هست به نظرتون این آب از کجا اومده؟ چجوری بررسیش کنم؟

البته بگم فکر کنم بعد تعویض دسته موتور پایین اینجوری شده.ربطی داره؟

لینک به ارسال

237227 با سلام به همگی چند روزیه زیر پایی ( کفی)راننده خیس آب هست به نظرتون این آب از کجا اومده؟ چجوری بررسیش کنم؟

البته بگم فکر کنم بعد تعویض دسته موتور پایین اینجوری شده.ربطی داره؟

چند صفحه ای از همین تاپیک رو مطالعه کنید

هم دلیلش هست هم آموزش تعمیر

اورنگی رادیاتور بخاریی شما احتمالا خراب شده و باید تعویض بشه

لینک به ارسال

سلام به همه دوستان ، من امروز صبح که خیلی سرد بود رفتم سراغ ماشین دیدم کف ماشین زیر پای راننده اب و ضد یخ جمع شده، بررسی کردم دیدم از زیر داشبورد قسمت راننده زیر پانل ضبط، اب داره چکه میکنه، اینم بگم با توجه به سرمای هوا از بخاری استفاده کرده بودم دیشب، تو این تاپیک خوندم که مشکل از بخاریه، ولی دوستان میشه توضیح بیشتری بدین؟ و اینکه هزینه تعمیراتم چقد. میشه؟ و الان بایس چکار کنم؟ ممنون از همه

لینک به ارسال

241489 سلام به همه دوستان ، من امروز صبح که خیلی سرد بود رفتم سراغ ماشین دیدم کف ماشین زیر پای راننده اب و ضد یخ جمع شده، بررسی کردم دیدم از زیر داشبورد قسمت راننده زیر پانل ضبط، اب داره چکه میکنه، اینم بگم با توجه به سرمای هوا از بخاری استفاده کرده بودم دیشب، تو این تاپیک خوندم که مشکل از بخاریه، ولی دوستان میشه توضیح بیشتری بدین؟ و اینکه هزینه تعمیراتم چقد. میشه؟ و الان بایس چکار کنم؟ ممنون از همه

آموزشش هست توی سایت اگه دست به آچار هستین

اگخ نه ببرین پیش باطری ساز

احتمالا واشر رادیات بخاری نشت کرده که خود واشر 5 تومنه ولی هزینه از 20 الی 40 تومن میگیرن

احتمال خیلی کمتر هم سوراخ شدن خود رادیات هست

لینک به ارسال

241489 سلام به همه دوستان ، من امروز صبح که خیلی سرد بود رفتم سراغ ماشین دیدم کف ماشین زیر پای راننده اب و ضد یخ جمع شده، بررسی کردم دیدم از زیر داشبورد قسمت راننده زیر پانل ضبط، اب داره چکه میکنه، اینم بگم با توجه به سرمای هوا از بخاری استفاده کرده بودم دیشب، تو این تاپیک خوندم که مشکل از بخاریه، ولی دوستان میشه توضیح بیشتری بدین؟ و اینکه هزینه تعمیراتم چقد. میشه؟ و الان بایس چکار کنم؟ ممنون از همه

در تایید فرمایشات آقا روزبه من پارسال این مشکل رو داشتم و ترجیح دادم خودم عوضش کنم، چون موکت کفی ماشین بوی ضد یخ میگیره و هر بار با روشن کردن بخاری بوی بدی میپیچه تو ماشین، خودم موکت رو کامل در آوردم و با مواد شوینده شستم، گذاشتم یه روز تو آفتاب موند خشک شد، انداختم سر جاش. نوی نو شد، مثل روز اولش! تا یه ماه هر کس می نسشت تو ماشین باید پاهاش رو بالا میگرفت که موکت کثیف نشه! درآوردن لوله بخاری هم طبق آموزش تو سایت انجام دادم، فقط اون قسمت بیرون کشیدنش داستان داشت! اگر دست به آچار هستید و با دقت پیشنهاد میدم خودتون انجام بدید، چون هیچ تعمیر کاری به اندازه خودتون به ماشین اهمیت نمیده

لینک به ارسال

سلام دوستان

باز فصل سرما و ضد یخ زیر پای راننده!

تقریبا 3 سال پیش بود که نشتی شدیدی از ضد یخ زیر پای راننده داشتم و با مراجعه به یک تعمیرگاه و تعویض اورینگ بخاری مشکل به طور کامل رفع شد تا امروز...

دیدم چند قطره آب رادیات (همراه با ضد یخ) روی کفی ماشین ریخته کاور رو باز کردم این صحنه رو دیدم:

http://s9.picofile.com/file/8276053076/IMG_20161125_171027.jpg

از سه نقطه نشان داده شده نشتی وجود داره

فایل آموزشی رو نتونستم دانلود کنم، آیا خودم میتونم درستش کنم؟ راهی هست که نخواد ضد یخ رو کامل خالی کنی؟(تازه ضد یخ عوض کردم)

لینک به ارسال

241688 سلام دوستان

باز فصل سرما و ضد یخ زیر پای راننده!

تقریبا 3 سال پیش بود که نشتی شدیدی از ضد یخ زیر پای راننده داشتم و با مراجعه به یک تعمیرگاه و تعویض اورینگ بخاری مشکل به طور کامل رفع شد تا امروز...

دیدم چند قطره آب رادیات (همراه با ضد یخ) روی کفی ماشین ریخته کاور رو باز کردم این صحنه رو دیدم:

http://s9.picofile.com/file/8276053076/IMG_20161125_171027.jpg

از سه نقطه نشان داده شده نشتی وجود داره

فایل آموزشی رو نتونستم دانلود کنم، آیا خودم میتونم درستش کنم؟ راهی هست که نخواد ضد یخ رو کامل خالی کنی؟(تازه ضد یخ عوض کردم)

دوست عزیز میشه بگید از چه ضد یخ و آبی استفاده کردید؟ دوم اینکه این چیزی که من میبینم فقط اورینگ نیست و امیدوارم اشتباه کرده باشم ولی فکر میکنم رادیات بخاری هم ایراد کرده که از زیر نشتی داده.

لینک به ارسال

دوست عزیز میشه بگید از چه ضد یخ و آبی استفاده کردید؟ دوم اینکه این چیزی که من میبینم فقط اورینگ نیست و امیدوارم اشتباه کرده باشم ولی فکر میکنم رادیات بخاری هم ایراد کرده که از زیر نشتی داده.

سلام

ضد یخ توتال

یعنی باید رادیات بخاری کامل تعویض شه؟

لینک به ارسال

241692

سلام

ضد یخ توتال

یعنی باید رادیات بخاری کامل تعویض شه؟

فعلا برای تعویض اورینگ مراجعه کنید اگر ایراد از رادیات بخاری باشه اونجا خود تعمیرکار متوجه میشه. امیدوارم فقط اورینگها باشه .

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری