Ali makulu

ضدیخ زیر پای راننده (نشت اورینگ بخاری)

258 ارسال در این موضوع قرار دارد

228018 سلام

من چند روز پیش کولر رو گاز زدم و دیروز نزدیک یه ساعتی کولر روشن بود

وقتی ماشین رو خاموش کردم یه دفعه دیدم زیر پای شاگرد آب هست . کفی رو که بالا زدم یه دیدم کامل خیسه

از رادیات بخاریه ؟ یا از کولر ؟

سلام

اگر زرد رنگه آب رادیاتور هست و نشانه خرابی اورینگ. با باز کردن کاور کناری میتونید مطمئن بشید.

اگر بیرنگ باشه مربوط به کولر میشه و باید مسیر تخلیه چک بشه.

موفق باشید.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

228125
228018 سلام

وقتی ماشین رو خاموش کردم یه دفعه دیدم زیر پای شاگرد آب هست . کفی رو که بالا زدم یه دیدم کامل خیسه

سلام

اگر زرد رنگه آب رادیاتور هست و نشانه خرابی اورینگ. با باز کردن کاور کناری میتونید مطمئن بشید.

موفق باشید.

اخه سمت شاگرده

اورینگ مگه سمت راننده نیست ؟

لینک به ارسال

1246 بچه ها مثل اینکه مشکلات من تمومی نداره

مشکل جدیدم اینه که وقتی از بخاری استفاده میکنم.بعد از مدتی متوجه میشم که زیر زیر پایی خیس شده.دقت که کردم دیدم ابی که اونجا هست به رنگ سبزه!!!!!!!!

دو تا اورینگ لاستیکی خراب شدن بایستی ببینی پیش باتری ساز بدون باز کردن داشبورد قابل تعویض هست حدود 40 تومن اجرتش هست. اصلا زیر بار باز کردن داشبورد نرید.

لینک به ارسال

228156
228125
228018 سلام

سلام

موفق باشید.

اخه سمت شاگرده

اورینگ مگه سمت راننده نیست ؟

هم سمت شاگرد خیس میشه ولی بیشتر زیر پای راننده زودتر درست کنید سیستم رادیاتور هوا میگیره و بعد واشر سرسیلندر میسوزه

لینک به ارسال

سلام.

من چند روز پیش اورینگ ها رو عوض کردم. باید یک پیچ گوشتی دو سوی بزرگ رو اون وسط اهرم کنید و با دست چپ لوله ها رو به سمت بالا بکشید و کمی خمشون کنیدتا آزاد بشن. لوله ها نسبتا" انعطاف پذیر هستن و اگر کمی انحنا پیدا کنند هم چیزیشون نمیشه.

موفق باشید

تعویض اورینگ لوله های بخاری بدون باز کردن داشبورد توسط باتری ساز انجام میشه اجرت حدود 40 در تاریخ 95.02 بهتره از اورینگ های ضد حرارت قرمز رنگ استفاده بشه جنس nbr

لینک به ارسال

1246 بچه ها مثل اینکه مشکلات من تمومی نداره

مشکل جدیدم اینه که وقتی از بخاری استفاده میکنم.بعد از مدتی متوجه میشم که زیر زیر پایی خیس شده.دقت که کردم دیدم ابی که اونجا هست به رنگ سبزه!!!!!!!!

دو تا اورینگ لاستیکی خراب شدن بایستی ببینی پیش باتری ساز بدون باز کردن داشبورد قابل تعویض هست حدود 40 تومن اجرتش هست. اصلا زیر بار باز کردن داشبورد نرید.

از لوازم یدکی دو تا اورینگ بخاری بخرید 5 تومن بعد برید پیش باتری ساز حرفه ای بدون باز کردن داشبورد عوض میشه اگه داشبورد باز شه اتاق به صدا میوفته

لینک به ارسال

228018 سلام

از واشر لوله های بخاریه با 40 تومن پیش باتری ساز میری از لوازم یدکی دو تا اورینگ میگیری 5 تومن بدون باز کردن داشبورد قابل تعویض هستش اصلا زیر بار باز کردن داشبورد نرید میشه فاجعه

لینک به ارسال

تعویض اورینگ کار راحتیه ولی با کمی دقت

سعی کنید بیشتر کارهای ماشینتون رو خودتون انجام بدین

لینک به ارسال

سلام خدمت تمام اساتيد من اين تايپک رو دنبال کردم و موردي مشابه رو دارم

اما چون تازه 206 خريدم و ماشين قبلي بنده 206 نبوده اطلاعاتم ضعيف هست ضمن اينکه آدم خيلي فني نيستم در اين ضعيفه مدتي قبل ضد يخ درون ماشين ريختم و هواگيري کردم و....

چند روز پيش مشاهده کردم زير پاي سمت راننده مقداري آب جمع شده بود و در واقع ضد يخ مقدارش خيلي نبود شايد نصف کف دست و بيشتر هم روطوبت بود خلاصه تميز کردم اونجا رو امروز بررسي کردم ديدم به اندازه 2 قطر آب جم شده يعني فک ميکنم روزانه 2 قطره ضد يخ جمع ميشه خلاصه محل نشتي رو بررسي کردم و به زير پاي راننده سمت راست رسيدم

با توجه به اينکه ماشين روشن نبود از ديروز ظهر تا امروز ظهر و با توجه به اين فصل که از بخاري استفاده نشده و اينکه کولر هم زياد استفاده نشده ميخواستم بدونم مشکل از اورينگ بخاري يا رادياتش ميتونه باشه

توي اين فصل که بنده اصلا بخاري نزدم اخه.

عکس محل نشتي رو هم قرار ميدم

يکي از دوستان گفت 3تا پيچ داره که بايد صفت بشه محل اون پيچ ها کجاس ميشه با عکس نشونم بديد و اينکه چند ماه قبل رادياتور بخاري رو عوض کرديم

206 مدل 84 تيپ 2

ممنون ميشم راهنمايي بفرماييد با تشکر از تک تک شما دوستان

عکس

توي عکس محل نشتي مشخصه ولي بنده آدم فني نيستم ممنونم کمک کنيد

لینک به ارسال

233876 سلام خدمت تمام اساتيد من اين تايپک رو دنبال کردم و موردي مشابه رو دارم

اما چون تازه 206 خريدم و ماشين قبلي بنده 206 نبوده اطلاعاتم ضعيف هست ضمن اينکه آدم خيلي فني نيستم در اين ضعيفه مدتي قبل ضد يخ درون ماشين ريختم و هواگيري کردم و....

چند روز پيش مشاهده کردم زير پاي سمت راننده مقداري آب جمع شده بود و در واقع ضد يخ مقدارش خيلي نبود شايد نصف کف دست و بيشتر هم روطوبت بود خلاصه تميز کردم اونجا رو امروز بررسي کردم ديدم به اندازه 2 قطر آب جم شده يعني فک ميکنم روزانه 2 قطره ضد يخ جمع ميشه خلاصه محل نشتي رو بررسي کردم و به زير پاي راننده سمت راست رسيدم

با توجه به اينکه ماشين روشن نبود از ديروز ظهر تا امروز ظهر و با توجه به اين فصل که از بخاري استفاده نشده و اينکه کولر هم زياد استفاده نشده ميخواستم بدونم مشکل از اورينگ بخاري يا رادياتش ميتونه باشه

توي اين فصل که بنده اصلا بخاري نزدم اخه.

عکس محل نشتي رو هم قرار ميدم

يکي از دوستان گفت 3تا پيچ داره که بايد صفت بشه محل اون پيچ ها کجاس ميشه با عکس نشونم بديد و اينکه چند ماه قبل رادياتور بخاري رو عوض کرديم

206 مدل 84 تيپ 2

ممنون ميشم راهنمايي بفرماييد با تشکر از تک تک شما دوستان

عکس

توي عکس محل نشتي مشخصه ولي بنده آدم فني نيستم ممنونم کمک کنيد

سلام

اساتید جواب ندادن بنده عرض میکنم البته اگه قابل بدونین

به احتمال زیاد از اورینگ هست با توجه به اینکه نشتی کم هست

در ضمن عقل هم حکم میکنه اول از قسمن کم هزینه تر شروع کنین

اورینگ نهایتا 5 تومن میشه البته اگه خودتون تعویض کنید

ولی رادیاتور رو اگه بخواین عوض کنین خیلی بیشتر از این قیمت ها میشه .

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری