aidin1384

به نظرتون خرید 206 مدل پایین فرانسوی به صرفه تره یا مدل بالای 91 وصفر ایرانیزه؟

<t></t>  

1. 1. <t></t>

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

143 ارسال در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

این آقا کلا کارش خزعبل گویی و عشق پراید داره و تحقیر مردم

"206 مدل 86 اتومات یقینا شرایط خوبی ندارد از دید من بفروش همون پراید صفر را بخر 

هر چند بعید است پولت به پراید صفر برسد"

این یکی از پست های ایشونه

خوانندگان خودشون بخونن و قضاوت کنن که چه اشخاصی وجود دارند و جمعیت ۸۰ میلیونی ما شامل چه کسانی میشود

دوستان پراید بخرید تا جون خودتون و زنتون و بچه (ها) تون و عزیزاتون رو باهاش یک قل دو قول بازی کنید.

ویرایش شده در توسط ravenheart
پسند شده توسط 4 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

بنظر میاد اولویت برای این دوست پراید سوار مخارج نگهداری و سرویس باشه که اگه اینجوری باشه هر جوری حساب کنی حق با خودشه

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در هم اکنون، GM.1 گفته است :

سلام

بنظر میاد اولویت برای این دوست پراید سوار مخارج نگهداری و سرویس باشه که اگه اینجوری باشه هر جوری حساب کنی حق با خودشه

گیرم حرف ایشون درست

شما حاضرید به خاطر مخارج جون خودتون و عزیزانتون رو بازیچه قرار بدید؟

لینک به ارسال
در 12 دقیقه قبل، ravenheart گفته است :

گیرم حرف ایشون درست

شما حاضرید به خاطر مخارج جون خودتون و عزیزانتون رو بازیچه قرار بدید؟

سلام

هر کسی بقدر وسعش باید زندگی کنه

خیر بنده هرگز همچین کاری نمیکنم بیش از یک دهه پژو ۴۰۵ دوهزار دارم و حتی نیم ملیون هم بدن پراید سوار نمیشم تو نت جستجو کنی تصاویر تصادف پراید میاره اصلا قابل تشخیص نیست نوع خودرو چه برسه به راننده و مسافر یه کارمند ساده اگه تا پارسال ماهی ۳تومن درآمد داشت بعد گرونی ها فوقش شد ۴تومن ولی لوازم یدکی شده ۴برابر واسه همین قید روغن خوب ولنت و تسمه تایم خوب رو میزنه ماشین لگن میشه و سرطان:grin:

اینجور اشخاص با تاکسی برن بیان بهتره

پسند شده توسط 4 کاربر

لینک به ارسال

هر کسی بقدر وسعش باید زندگی کنه---طرف نمیتونه 206 بخره --اگر هم بخره باید هزینه کنه --تسمه تایم -کوئل و...این هزینه ها برای اون شخص زیاده 

کسایی هستن اصلا با پراید یا 206 تصادف نکردن --یه سری هم هستن این اتفاق براشون افتاده

اینطور هم نیست بگیم 206 جون همه را نجات داده --همون سانتافه هم من دیدم چپ کرده کشته هم داده --این مسائل بستگی به تجربه --سرعت زیاد ---کار طبیعت دنیا و...داره 

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، majid924 گفته است :

هر کسی شرایط خودش را دارد لطفا متعصبانه دیگران را راهنمایی نکنیم 

اگر کسی پولدار هست برود بنز بخرد مبارکش 

ولی برای کسانیکه محدودیت مالی دارند 206 فقط سرطان هست خودم 4ساله 206 مدل 89 دارم از روی هوا که نظر نمی دهم 

پراید صفر در شرایط فعلی برای خیلی ها مقرون به صرفه هست حالا هر کی پولدارتر هست متناسب با جیبش تصمیم بگیرد 

من یه زمانی پراید داشتم. با اینکه صفر بود و البته به نسبت الان خیلی با کیفیت تر، اما فروختمش حدود ۷ تومن و یه تیپ پنج ۸۳ خریدم ۹۴۰۰. با اینکه بی تجربگی کردم و ۲۰۶ سرطان بود، ولی یه لحظه سواریش می ارزید به کل اون پراید آشغال. حداقل توش احساس امنیت می کردم و می دونستم اگه چپ کنم، به احتمال زیاد خودم و خانوادم سالم می مونیم.

اگر ماشینی اصولی نگهداری بشه حداقل ۳۰۰-۴۰۰ هزار تا کارکرد مفید داره. ۵۰ هزار تا چیه؟ یه زمانی طرف پیکان داشت، ۲ بار کیلومترش رو صفر می کرد. الانم مکانیک بی سواد طول عمر ماشبنو آورده پایین، وگرنه خیلی بیشتر از این حرفا کارکرد مفید داره.

ماشین صفر یه زمانی ماشین بود. من تیپ شش ۹۱ با کارکرد صفر رو دو سال پیش خریدم، با اینکه قطعات فنی و موتوریش اصلیه، ولی خرده ریزاش حالمو به هم می زنه و بیشترش رو عوض کردم. حالا ببین ماشینای الان دیگه چی ان که موتور و گیربکس و فنی شونم ایرانی و چینی ان. تازه اونم نه ۲۰۶، پراید. ارابه مرگ. من حاضرم در سال ۱۰ برابر هزینه نگهداری ماشینم رو بدم، ولی به جاش از یه حداقل امنیتی برخوردار باشم.

جان عزیزتون خرید پراید رو به ملت توصیه نکنید.

پسند شده توسط 5 کاربر

لینک به ارسال
در 9 دقیقه قبل، Armin Cadilac گفته است :

هر کسی بقدر وسعش باید زندگی کنه---طرف نمیتونه 206 بخره --اگر هم بخره باید هزینه کنه --تسمه تایم -کوئل و...این هزینه ها برای اون شخص زیاده 

کسایی هستن اصلا با پراید یا 206 تصادف نکردن --یه سری هم هستن این اتفاق براشون افتاده

اینطور هم نیست بگیم 206 جون همه را نجات داده --همون سانتافه هم من دیدم چپ کرده کشته هم داده --این مسائل بستگی به تجربه --سرعت زیاد ---کار طبیعت دنیا و...داره 

بسیار عالی

پس بودجه euro ncap و iihs رو باید این کفار خدا نشناش قطع کنن که این همه زحمت میکشن و ماشین امن تولید می کنن.

پس همه با هم پراید سوار شیم و بگیم تجربه، سرعت مطمئنه و طبیعت دنیا حافظ جان ما و خانواده ماست و گور پدر ایمنی و اینا

حکایت این نوشته هاست

حادثه‌شرم کن بیمه یکی از دوازده امامم

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 35 دقیقه قبل، GM.1 گفته است :

سلام

بعضی ها فقط دو قدمی شون رو می بینن. شما مثلا لنت پرایددمی خری ۸۰ تومن، لنت پژو ۲۰۰ تومن. غافل از اینکه اون ۲۰۰ تومنیه حداقل ۲ برابر اون پرایدیه کار می کنه. با توجه به کمتر باز شدن و استهلاک کمتر لوازم ترمز و پرداخت اجرت کمتر، تقریبا هزینه ها یکی می افته.

یا مثلا یه دینام خوب واسه پژو می گیری، رفت تا ۱۰-۱۵ سال دیگه. اما پراید چی؟

از همه اینا گذشته، حتی اگه یه مبلغی هم بیشتر هزینه نگهداریش بشه، باز هم کیفیت سواری و امنیت این دو تا اصلا قابل مقایسه نیستن. پراید با تیپ دو هم قابل مقایسه نیست.

در 6 دقیقه قبل، ravenheart گفته است :

بسیار عالی

پس بودجه euro ncap و iihs رو باید این کفار خدا نشناش قطع کنن که این همه زحمت میکشن و ماشین امن تولید می کنن.

پس همه با هم پراید سوار شیم و بگیم تجربه، سرعت مطمئنه و طبیعت دنیا حافظ جان ما و خانواده ماست و گور پدر ایمنی و اینا

حکایت این نوشته هاست

حادثه‌شرم کن بیمه یکی از دوازده امامم

دقیقا اینجا سبک زندگی همینه. طرف فکر می کنه یه لگن بخره و روش بنویسه بیمه ابوالفضل، دیگه هیچ وقت تصادف نمی کنه و آسیب نمی بینه.

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، endwaiter گفته است :

بعضی ها فقط دو قدمی شون رو می بینن. شما مثلا لنت پرایددمی خری ۸۰ تومن، لنت پژو ۲۰۰ تومن. غافل از اینکه اون ۲۰۰ تومنیه حداقل ۲ برابر اون پرایدیه کار می کنه. با توجه به کمتر باز شدن و استهلاک کمتر لوازم ترمز و پرداخت اجرت کمتر، تقریبا هزینه ها یکی می افته.

یا مثلا یه دینام خوب واسه پژو می گیری، رفت تا ۱۰-۱۵ سال دیگه. اما پراید چی؟

از همه اینا گذشته، حتی اگه یه مبلغی هم بیشتر هزینه نگهداریش بشه، باز هم کیفیت سواری و امنیت این دو تا اصلا قابل مقایسه نیستن. پراید با تیپ دو هم قابل مقایسه نیست.

دقیقا اینجا سبک زندگی همینه. طرف فکر می کنه یه لگن بخره و روش بنویسه بیمه ابوالفضل، دیگه هیچ وقت تصادف نمی کنه و آسیب نمی بینه.

سبک زندگی برای همه این نیست

این اشخاص معلوم الحالی هستند که سعی میکنند عقاید بی مصرف خودشون رو به بقیه تحمیل کنند.

و اینکه فقط فکر میکنن ماشین یعنی خرج و مخارج

راحتی و امنیت کشک

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، majid924 گفته است :

هر کسی شرایط خودش را دارد لطفا متعصبانه دیگران را راهنمایی نکنیم 

اگر کسی پولدار هست برود بنز بخرد مبارکش 

ولی برای کسانیکه محدودیت مالی دارند 206 فقط سرطان هست خودم 4ساله 206 مدل 89 دارم از روی هوا که نظر نمی دهم 

پراید صفر در شرایط فعلی برای خیلی ها مقرون به صرفه هست حالا هر کی پولدارتر هست متناسب با جیبش تصمیم بگیرد 

سلام مجید جان 

حرفتون تا حدودی درسته ولی همونطور که خودتون و دوستان به درستی اشارهکردن محمترین چیز شرایطه خریداره 

من خودمتجربه شخصیمو میگم یه بار یه تیپ 1 خریدم حدود 200 هزار به بالاکار کرده بود تقریبا سال 88 این ماشین گریه منو در اورد به شکلی که داشتم از هر چی ماشینه بیزار میشدم هم ماشین لگن بود هم خودم تجربه نداشتم و اولین سواریم بود  ولی باز هم به پراید صفر ترجیحش میدادم خلاصه فروختمو یه تیپ 2 84 با 160 هزار کارکرد خریدم چند سالی که دستم بود عالی بود و راضی بودم ازش بعد اون همیشه دلم میخواست یه تیپ 2 89-90- فرانسه کم کار بخرم حالا چرا سمت تیپ 5 نمیرفتم فکر میکردم تیپ 5 پر خرجه و من خودم چون چند سال TU3 داشتمفکر میکردم موتورشو کامل میشناسم خلاصه یه تیپ 2 89 خریدم با 90 هزارتا کارکرد   و دو سه لکه رنگ داشت ولی فنی عالی بود سال 95 بود به قیمت 19 ملیون حتی ارزونتر از یه پراید صفر یه چند ملیونی ام خرجش کردم تا شد اونچیزی که میخوام و تو این 2.5 سال عالی بود و خیلی ازش راضیم الان علاقه شدیدی به تیپ 5-89یا 90 فرانسوی دارم ولی به حدی به این تیپ 2 دو علاقه دارم دلم نمیاد بفروشمش همش میترسم یه تیپ 5 بخرم و مثل این بی دردسر نباشه و اذیت کنه و تو خرج بندازدتم

خلاصه بسته به شرایط مثلا یکی میخواد برهتو یه شرکتی یا اسنپ با ماشین کار کنه و اشنایی زیادی با خودرونداره و همش تو شهره و تجربه اولین سواریشه خوب پراید صفر ممکنه براش بهتره ولی یکی هست عاشق ماشین بازیه دوست داره ماشین بازی کنه ماشینو ارتقاع بده خرجش کنه اپنشن ببنده خوب معلومه برای این 206 بهتره یا شخصی هست ممسافرتهای طولانی زیاد میره اصلا خرید پراید حالا چه صفر چه کارکرده یه جورایی اشتباهه و مخصوصا به دلیل ایمنی پایینش ممکنه اسیبهای جبران ناپذیر ببینه

همچنین باید اینم در نظر گرفت خریدن یه خودرو صفر مخصوصاپراید معنیش این نیست که دیگه تعمیرگاه نمیره و با کیفیت این خودروهای صفر و قطعات چینی گاها میبینی یه خودرو صفر از یه خودرو 100 هزارتا کار کرد بیشتر ادیت میکنه حالا ممکنه تا یه مدت گارانتی داشته باشه ولی همین از کارو زندگی زدن تو صفنمایندگی رفتن ماشینو هی گداشتن و از زیر مسولیت در رفتن نمایندگیها و ایرادهارو نادیده گرفتن گاها خیلی بدتره تازه به هر بهونه ای میخوان خودرو رو از شرایط گارانتی بیرون کنن

داداش من پراید صفر خرید چند روز نگذشته بود سیمکشیش اتیش گرفت بعد یه SD ایرانیزه خرید انقدر مشکلات برقی داشت و یکی دوروز تو خیابون گذاشتش فروختش و سمند موتور 1800 پژو قدیمی گرفت گوش شیطون کر از اونراضیه ولی خوب سواری و مصرف و اینهاش ...

در اخر بازم میگم شرایط و سلایق گوناگونه و ما باید شرایط کشور و بازار خودرو ام در نظر بگیریم 

ولی من به شخصه اگه 30 ملیون داشته باشم برای هزینه خرید ماشین یهخ تیپ 2 مدل پایین 84-85 میخرم اگه 50 ملیون داشته باشم یه 89-90 تیپ 2 فرانسوی میخرم اگه 70-80- داشته باشم یه تیپ 5 سالمو تمیز میخرم 

و اگه 200 تا 300 ملیون داشته باشم یه تیپ 5 89-90 اکازیون کم کارکرد پیدا میکنم میخرم و کل لوازمشو RC  میبندم و تمام اپشنهای موجود از ESB تا چراغ شور اینه تاشو دزدگیر تکستون اینه الکنتروکنیک ... تمام اپشنارو میبندم

کلا یکی از فانتزیامه یه تیپ 5 اکازیون مدل 90 با تمام لوازم ارسی و تمام اپشنهای موجود یه روز داشته باشم و به غیر از موتور تمام لوازم ارسی و اورجینال باشه خداییش 206 هم همه چیش اورجینالش هست چند روز پیش یه جفت چراغ جلو 206 ساخت ایتالیا دیدم تو یه کانالبا روح وروان ادم بازی میکرد

پسند شده توسط 5 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری