aidin1384

به نظرتون خرید 206 مدل پایین فرانسوی به صرفه تره یا مدل بالای 91 وصفر ایرانیزه؟

<t></t>  

1. 1. <t></t>

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

143 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 4 ساعت قبل، alizadeeh گفته است :

دوستان ارزش داره ماشینم بفروشم مدل 96 وی هشت با کار کرد 34 هزار  به جاش یه 206 اتومات مدل 90 تا 91 پیدا کنم

آیا اینقدر تفاوت داره از لحاظ کیفیت قطعات بلخره 206 مدل 90 هر جور هم حساب کنی قطعاتش عمرش در حال تمام شدنه

منم با نظر آقا امین موافقم به اضافه این نکته که الان تو این وضعیت مملکت قطعات خوب کمیاب و گرون شده، اگه ماشین ۷ ۸ سال پیش چیزیش خراب بشه (که احتمالش زیاده) ممکنه اصلا قطعه خوب گیر نیاد براش.

پسند شده توسط 1 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

کسی تجربه استفاده ۲۰۷ مدل ۹۶ دنده ای داره ؟ 

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 20 دقیقه قبل، enriqueamin گفته است :

کسی تجربه استفاده ۲۰۷ مدل ۹۶ دنده ای داره ؟ 

سلام یکی از اشناهای ما داشت و خیلی راضی بود سال 96 چون روابط خوب بود با غرب و پژو مجدد با ایرانخودرو همکاری میکرد ایرانخودرو روی 207 مانرو میداد و حتی مجدد گیربکسهای اتومات AL4 به روز شده روی 207 نصب کردو اپشنهای خوبی مثل کروز و مانیتور روشون بود البته اون که ایشون داشت اتومات بود ولی خیلی نرمو بی صدا بودماشین و سواریش عالی بود توی اون سال رقیب قدرتمندی بود برای ساندرا و با اینکه ساندرا کلا فرانسه بود ولی خیلیا 207 رو به خاطر اپشنهاش ترجیح میدادن هر دو خودرو ام نوع دنده ای و اتومات داشتن و ساندرا نسخه استپ وی هم داشت ولی بازم امکاناتش به 207 نمیرسید

پسند شده توسط 4 کاربر

لینک به ارسال

بنظرم عمر مفید خودرو حداکثر ده ساله و دیگه ۲۰۶ فرانسوی عمر مفیدش تمام شده.

تو منطقه آزاد اروند پژو ۳۰۷ مدل ۲۰۰۸  خیلی  تمیز و سالم رو میشه ۴۵ ملیون خرید آنوقت ۲۰۶مدل ۸۸ از این گرون تره.

انحصار خودرو فقط به ضرر مصرف کننده س.

پسند شده توسط 5 کاربر

لینک به ارسال

206 با کارکرد بالای 50 تا خریدش در هر حالتی بدرد بخور نیست 

پراید صفر شرف دارد به 206 کارکرده 

من در شرایط فعلی برای افرادی که پول کمی دارند فقط پراید صفر را توصیه می کنم چون حداقل چند سالی از تعمیرگاه بدور هستید

پسند شده توسط 4 کاربر

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، majid924 گفته است :

من در شرایط فعلی برای افرادی که پول کمی دارند فقط پراید صفر را توصیه می کنم چون حداقل چند سالی از تعمیرگاه بدور هستید

حتما خاطره بدی با 206 داری وگرن تیپ 5 ترتمیز مدل 90 تحت هرشرایطی از پراید ک دیگه بهتره

اره تیپ 5 هست یارو می ره ریمپ می کنه فکر می کنه بوگاتی داره شب تا صبح رو کاتاف باهاش رانندگی می کنه دیگه عمرش تمام شده ولی ماشینم هست ن تنبل بار اومده ن گازخورده و ازهم پاشیده

درکل سلیقه ای من خودم کلا با ماشین صفر مخصوصا محصولات ایرانی مخالفم [dastbesine]

پسند شده توسط 9 کاربر

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 3 ساعت قبل، majid924 گفته است :

لطفا نسخه هایی که جز برای خودتون کاربردی نداره رو برای بقیه نپیچید.

یا چنانچه همچین باوری دارید لطف کنید با دلیل و منطق بقیه رو قانع کنید

مثلا ۲۰۶ تو ۵۰۰۰۰ تا چه اتفاقی قراره براش بیفته؟

یا اینکه مثلا پراید صفر با مثلا ۲۰۶ تیپ ۵ با صد هزار تا کارکرد از لحاظ ترمز و امنیت و اینا چه تشابهی دارند؟ به عبارتی پراید چه برتری ای داره؟

در 35 دقیقه قبل، amir56hb گفته است :

حتما خاطره بدی با 206 داری وگرن تیپ 5 ترتمیز مدل 90 تحت هرشرایطی از پراید ک دیگه بهتره

اره تیپ 5 هست یارو می ره ریمپ می کنه فکر می کنه بوگاتی داره شب تا صبح رو کاتاف باهاش رانندگی می کنه دیگه عمرش تمام شده ولی ماشینم هست ن تنبل بار اومده ن گازخورده و ازهم پاشیده

درکل سلیقه ای من خودم کلا با ماشین صفر مخصوصا محصولات ایرانی مخالفم [dastbesine]

شما با هر ماشینی یک‌سره تخته گاز رانندگی‌کنید معلومه به سرعت مستهلک میشه

ولی برای مثال ماشین من که تا الان فقط تو جاده رفته و اومده و تعداد نیم کلاچ‌گیری ها و درجا کارکردناش ۱/۱۰۰۰ مابقی ماشین های دیگه است چه جوری میشه پراید صفر از این بهتر باشه؟

من‌نمی فهمم واقعا بعضی وقتا دوستان به جای اینکه مغزشون کار کنه معده شون کار میکنه

این واقعا جک سال بود

حالا اگر‌ میگفتن ۴۰۵ یا سمند یک چیزی

ولی پراید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ویرایش شده در توسط ravenheart
پسند شده توسط 8 کاربر

لینک به ارسال
در 37 دقیقه قبل، ravenheart گفته است :

لطفا نسخه هایی که جز برای خودتون کاربردی نداره رو برای بقیه نپیچید.

یا چنانچه همچین باوری دارید لطف کنید با دلیل و منطق بقیه رو قانع کنید

مثلا ۲۰۶ تو ۵۰۰۰۰ تا چه اتفاقی قراره براش بیفته؟

یا اینکه مثلا پراید صفر با مثلا ۲۰۶ تیپ ۵ با صد هزار تا کارکرد از لحاظ ترمز و امنیت و اینا چه تشابهی دارند؟ به عبارتی پراید چه برتری ای داره؟

شما با هر ماشینی یک‌سره تخته گاز رانندگی‌کنید معلومه به سرعت مستهلک میشه

ولی برای مثال ماشین من که تا الان فقط تو جاده رفته و اومده و تعداد نیم کلاچ‌گیری ها و درجا کارکردناش ۱/۱۰۰۰ مابقی ماشین های دیگه است چه جوری میشه پراید صفر از این بهتر باشه؟

من‌نمی فهمم واقعا بعضی وقتا دوستان به جای اینکه مغزشون کار کنه معده شون کار میکنه

این واقعا جک سال بود

حالا اگر‌ میگفتن ۴۰۵ یا سمند یک چیزی

ولی پراید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

هیچ ماشین ایرانی مثل تیپ 5 زیر90 تمیز توبازار کارکرده الان به صرفه نیست به نظر من 

حالا شاید یکی دوس داشته باشه بره بجای تیپ 5 برا خودش 111 بگیره دیگه مال خودش من نظری ندارم:grin:

پسند شده توسط 7 کاربر

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، majid924 گفته است :

سلام

نمیشه کلی کفت. یکی از دوستای نزدیکم وی 8 مدل 89 داره و 230 هزار کیلومتر کار کرده و جز لوازم مصرفی مثل لاستیک لنت تسمه دیسک و صفحه چیزی عوض نکرده و ماشینش کاملا سرحاله. شما شاید خاطره بدی از 206 دارید. بعد پراید صفر هم تا بخواهد راه بیفته چند میلیونی خرجهای عجیب قریب داره و بی مشکل نیست  نه پراید بلکه بقیه خودروهای تولیدی داخل کنونی.

پسند شده توسط 6 کاربر

لینک به ارسال

هر کسی شرایط خودش را دارد لطفا متعصبانه دیگران را راهنمایی نکنیم 

اگر کسی پولدار هست برود بنز بخرد مبارکش 

ولی برای کسانیکه محدودیت مالی دارند 206 فقط سرطان هست خودم 4ساله 206 مدل 89 دارم از روی هوا که نظر نمی دهم 

پراید صفر در شرایط فعلی برای خیلی ها مقرون به صرفه هست حالا هر کی پولدارتر هست متناسب با جیبش تصمیم بگیرد 

پسند شده توسط 6 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری