aidin1384

به نظرتون خرید 206 مدل پایین فرانسوی به صرفه تره یا مدل بالای 91 وصفر ایرانیزه؟

<t></t>  

1. 1. <t></t>

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

143 ارسال در این موضوع قرار دارد

هر کسی هر چقدر پول دارد می تواند خرج کند همه می دانند پراید چیه 206 چیه سانتافه چیه 

مهم پوله وسلام 

به میزان پولمان به ما ماشین می دهند 60 تومان داری 600 تومان داری هر چقدر داریم مهم است

من در شرایط فعلی برای افرادی که محدودیت مالی دارند 206 را بنابر تجربه چندساله ام توصیه نمی کنم این نظر منه 

خودم هم اصلا نیازی نمی بینم بگم دارم ندارم نفهمم دانشمندم می دانم نمی دانم تابوته ارابه مرگه 

همه که ندارند ما باید در مشاوره وضعیت مالی طرف مقابل را ببینیم شاید طرف محدودیت مالی داشته باشد و با خرید 206 قدیمی گرفتاری مالی بیشتری پیدا کند مهم درست هدایت کردن است وگرنه بخر بخر که نشد مشاوره 

اکثر افراد 206 سوار جوان و مجردند بله اینها دید خودشان را دارند ولی یه ادم متاهل دید خودش را دارد از دید من 206 قدیمی یقینا ناسالم است و صلاح نیست بخریم

من می روم ساینا می خرم من می روم تیبا می خرم وضع مالیم هم خوب باشد ال نود صفر می خرم بیشتر داشتم جک اس5 می خرم بیشتر داشتم تیگو7 می خرم بیشتر داشتم سانتافهمی خرم

مهم پوله نه رویا متناسب با پول به ما همه چیز می دهند لطفا متناسب با وضعیت مالی کسی که دنبال خرید یه 206 قدیمی و سال پایین است نظر دهند 

پسند شده توسط 3 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 25 دقیقه قبل، majid924 گفته است :

من در شرایط فعلی برای افرادی که محدودیت مالی دارند 206 را بنابر تجربه چندساله ام توصیه نمی کنم این نظر منه 

سلام اقا مجید

درسته تایید میشه

الان یه کوئل معمولی قیمتش بالاست+تسمه تایم +هرزگرد-پمپ بنزین و...اینا هزینه زیادی برای اون شخص داره --وقتی توان مالی نداره به مشکل برمیخوره 

ویرایش شده در توسط Armin Cadilac
پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

سلام به همگی ،بچه ها تقریبا  اکثر پست ها رو خوندم اما خب بازم به راهنماییتون احتیاج دارم قصدم خرید ماشین 206 تیپ 5 مدل 84  یا پایین تر هست قبلا 206 داشتم اما ایرانیزه حالا با توجه به تمام شرایط موجود تو مملکت خریدن این ماشین رو به صلاح میدونین؟؟

تو دیوار و سایت باما که چک میکنم تر و تمیزش البته تقریبا بدون رنگ اینطور که خودشون تو توضیحات نوشتن تو مایه های 48 تا 52 در میاد

حقیقتش از پراید و تیبا بدم میاد ( البته اینجوریم نیست که بی منطق باشم اگه سرجمع با توجه به راهنمایی  و توصیه های شما پراید و تیبا گزینه های بهترین قطعا تو تصمیم تجدید نظر میکنم )با اینکه میدونم با این پولی که میخوام خرج کنم میتونم صفر جفتشون رو بخرم! از یه طرفم ماشین هاچبک دوست دارم ،تو ایرانم که گزینه دیگه ایی خداروشکر نیست!

واسه همین به غیر 206 گزینه دیگه ایی نمیمونه

الان یه خرج کامل بخوای واسش بکنی (اورهال موتور) چقدر پا ادم درمیاد؟ اینو از اون جهت پرسیدم که  بدونم تو بدترین حالتش چقدر هزینه رو دستم میندازه!

اینم بگم 206 ایرانیزه من تیپ 5 مدل 94 بود که واقعا اشغال بود! واسه همین زیر 8000 تا ردش کردم الان از تولیدات جدید خبر ندارم ظاهرا مدل 96 ها گویا بهتر شدن درکل اصراری رو مدل های فرانسوی ندارم بازم هرچی دوستان صلاح بدونن

بدوجه مم نهایتا تا 60 تا میخوام هزینه کنم البته بیشترم دارم منتها نمی خوام بیشتر از این خرج کنم! 

خیلی خیلی ممنون میشم راهنماییم کنین و منو از این برزخ خارج کنین

پسند شده توسط 4 کاربر

لینک به ارسال

در 29 دقیقه قبل، djmilad2006 گفته است :

سلام به همگی ،بچه ها تقریبا  اکثر پست ها رو خوندم اما خب بازم به راهنماییتون احتیاج دارم قصدم خرید ماشین 206 تیپ 5 مدل 84  یا پایین تر هست قبلا 206 داشتم اما ایرانیزه حالا با توجه به تمام شرایط موجود تو مملکت خریدن این ماشین رو به صلاح میدونین؟؟

تو دیوار و سایت باما که چک میکنم تر و تمیزش البته تقریبا بدون رنگ اینطور که خودشون تو توضیحات نوشتن تو مایه های 48 تا 52 در میاد

حقیقتش از پراید و تیبا بدم میاد ( البته اینجوریم نیست که بی منطق باشم اگه سرجمع با توجه به راهنمایی  و توصیه های شما پراید و تیبا گزینه های بهترین قطعا تو تصمیم تجدید نظر میکنم )با اینکه میدونم با این پولی که میخوام خرج کنم میتونم صفر جفتشون رو بخرم! از یه طرفم ماشین هاچبک دوست دارم ،تو ایرانم که گزینه دیگه ایی خداروشکر نیست!

واسه همین به غیر 206 گزینه دیگه ایی نمیمونه

الان یه خرج کامل بخوای واسش بکنی (اورهال موتور) چقدر پا ادم درمیاد؟ اینو از اون جهت پرسیدم که  بدونم تو بدترین حالتش چقدر هزینه رو دستم میندازه!

اینم بگم 206 ایرانیزه من تیپ 5 مدل 94 بود که واقعا اشغال بود! واسه همین زیر 8000 تا ردش کردم الان از تولیدات جدید خبر ندارم ظاهرا مدل 96 ها گویا بهتر شدن درکل اصراری رو مدل های فرانسوی ندارم بازم هرچی دوستان صلاح بدونن

بدوجه مم نهایتا تا 60 تا میخوام هزینه کنم البته بیشترم دارم منتها نمی خوام بیشتر از این خرج کنم! 

خیلی خیلی ممنون میشم راهنماییم کنین و منو از این برزخ خارج کنین

تولیدات ایران خودرو شانسی وای به اینکه ۱۵ سال از ساخت گذشته باشه و جالبه همه فروشنده ها میگن ماشین سالم و پلمپ و در حد صفره ولی ...

تعمیر موتور اساسی با دیسک و صفحه حداقل ۱۰ ملیون

فقط تعمیر موتور نیست  تمام قطعات لاستیکی مثل لوازم ترمز و اورینگ و کاسه نمدها عمر مفیدشون تموم شده(اگر عوض نشده باشه ) و کمربند ایمنی هم همینطور

وقتی تو اروپا عمر مفید خودرو ۵ ساله پس حتما تولیدات شون ..

هیچوقت ماشینی با عمر بیشتر از ده سال نمیخرم

ویرایش شده در توسط mehran51
پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

در 8 دقیقه قبل، mehran51 گفته است :

تولیدات ایران خودرو شانسی وای به اینکه ۱۵ سال از ساخت گذشته باشه و جالبه همه فروشنده ها میگن ماشین سالم و پلمپ و در حد صفره ولی ...

تعمیر موتور اساسی با دیسک و صفحه حداقل ۱۰ ملیون

فقط تعمیر موتور نیست  تمام قطعات لاستیکی مثل لوازم ترمز و اورینگ و کاسه نمدها عمر مفیدشون تموم شده(اگر عوض نشده باشه ) و کمربند ایمنی هم همینطور

وقتی تو اروپا عمر مفید خودرو ۵ ساله پس حتما تولیدات شون ..

هیچوقت ماشینی با عمر بیشتر از ده سال نمیخرم

سلام اقا مهران

اونم چه دیسک وصفحه ای --معلوم نیست چه لنتی مونتاژشده 

الان منبع اگزوز مدل قدیمی خراب شده +کاتالیزور--واشرها-اورینگها -گیربکس و....همه اینه عمرش کم شده 

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

خب دوست عزیز پیشنهاد تون چیه با این مبلغ

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

من باشم مدل قدیمی با سیستم bsiو..میخرم که فابریکی هست 

هرچند که قطعاتش فرق داره اما به این راحتی خراب نمیشه واگر هم شد میشه پیدا کرد

از لحاظ ایرادات موتور و...هم نیاز به اورهال داره منتهی قیمت فروش هم باید مناسب باشه

حالا چپ کرده نباشه ویا تصادف شدید نداشته باشه بقیه موارد را میشه حل کرد 

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 4 دقیقه قبل، Armin Cadilac گفته است :

سلام اقا مهران

اونم چه دیسک وصفحه ای --معلوم نیست چه لنتی مونتاژشده 

الان منبع اگزوز مدل قدیمی خراب شده +کاتالیزور--واشرها-اورینگها -گیربکس و....همه اینه عمرش کم شده 

سلام آقا آرمین

به شخصه معتقدم بعد از ده سال خودرو هزینه سنگین داره و باید حسابی مراقب بود و وقت تو تعمیرگاه گذروند.

اگر فقط گزینه خرید ۲۰۶  داشتم با ۶۰ ملیون یه ۲۰۶ مدل ۹۰ 

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 10 ساعت قبل، mehran51 گفته است :

با وضعیت اقتصادی برای اکثر افراد همین دوره گارانتی یه مزیته.

۲۰۶ مدل ۹۳ با کارکرد ۱۲۷ هزار تا  دارم  و دو ماه قبل بخاطر ایراد در طراحی و ساخت خودرو گارانتی مجدد شد و دسته سیم اصلی،فن رادیاتور و رادیاتور تعویض شد که اگر قرار بود هزینه بدم بیشتر از دو ملیون میشد.

در ضمن مگه چقدر ۲۰۶ یا قطعات اصلی داریم که بتونه تقاضای بازار جواب بده،مردم مجبور به خرید خودرو صفر کیلومتر هستن حتی با علم به انحصار و کیفیت پائین.

اجبار قدرت انتخاب نمیذاره.

در 9 ساعت قبل، naim گفته است :

منم موافقم تو ایران الان تو این دوره زمونه حالا چه 206 باشه چه بالاترش 207 یا دنا توربو هر چی  هر ماشینی  فقط ماشین صفر باید سوار شد حداقل دو سال گارانتی خیال آدم راحته 

بعضی ماشین ها هم 3 سال و برخی دیگه هم 5 سال واقعا آرامش خیال هست

گارانتی واقعا عالیه تو نمایندگی دیدم  طرف امده بود اکسلش فقط بوشش مشکل داشت گارانتی زد براش تعویض اکسل کامل 

طرف کنارم بود امد حسال کنه خانومه گفت هزینه هیچی  کارت گارانتیش کشید به سلامت  واقعا عالیه ماشین گارانتی دار

اگر ما هم پیه پرداخت این دو میلیون ها رو به تنمون می مالیدیم، الان مجبور نبودیم ماشین ۱۵-۲۰ تومنی رو ۸۰ تومن بخریم.

از ماست که بر ماست.

از بین ۵۰ تا مراجعه کننده به نمایندگی، یکیش راضیه و بقیه ناراضی، بعد ما بریم ماشین صفر بخریم چون ممکنه اون یکی ما باشیم.

بریم ماشین صفر بخریم که خودروساز (لگن ساز) هر آشغالی دوست داره بکنه تو پاچمون.

خیلی ها هستن که ماشین کارکرده رو به قیمت ارزونتر می خرن، و سود همون پول اضافه ای که ندادن هزینه اون گارانتی رو جبران می کنه. یا مثلا تخفیف بیمه. اینا رم حساب کنید بد نیست.

من عاشق ماشین صفرم. تمیز و نو و بدون خط و خش. ولی نه تو این شرایط که ماشین آشغال بهم بدن و روز به روز قیمتشم ببرن بالاتر.

پسند شده توسط 4 کاربر

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، Armin Cadilac گفته است :

من باشم مدل قدیمی با سیستم bsiو..میخرم که فابریکی هست 

هرچند که قطعاتش فرق داره اما به این راحتی خراب نمیشه واگر هم شد میشه پیدا کرد

از لحاط ایرادات موتور و...هم نیاز به اورهال داره منتهی قیمت فروش هم باید مناسب باشه

حالا چپ کرده نباشه ویا تصادف شدید نداشته باشه بقیه موارد را میشه حل کرد 

تو چه مدلایی از bsi استفاده شده بیشتر توضیح میدین؟ 

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری