46 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 19 ساعت قبل، zilamo گفته است :

سلام

آیا امکان پذیر هست که دیلایت به جایی وصل بشه که فقط زمانی که ماشین روشنه، روشن بشه، مثلا به دینام میتونه وصل بشه؟ اگر میشه کدوم سیم؟ جای دیگه ای هست که فقط وقتی موتور روشنه برق دائم داشته باشه؟ بعضی اوقات که ماشین خاموشه و سوئیچ رو پله روشن هست ولی ماشین خاموشه لازم نیست روشن بشه

دوست گرام بهترین جا برای گرفتن دیلایت  ( برق سویچ هست تا زمانی که سویچ تا درجه اخر باز نشه دیلایت روشن نمیشه ) روی دیلایت 207 های جدید هم به همین صورت هست

سیمش را خیلی شیک نوکش تیز میکنی کنار سیم سویچ فرو میبری

پسند شده توسط 2 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در در 1396/10/29, 11:23:18، zilamo گفته است :

سلام

الان وصلش کردم و به این صورته که با برق فندکی تحریک میشه و با یه رله دیگه با نور پایین خاموش میشه

عرض بنده اینه که به جای فندکی از کجا تحریک بشه که فقط وقتی ماشین روشنه، رله تحریک بشه و دیلایت روشن؟

سلام

نمیدونم ولی شاید بشه از برق کوئل گرفت!

چون اکثر قطعات با باز شدن سوئیچ روی پله آخر؛ برق دار میشن و فرقی نمیکنه که ماشین روشن باشه یا نه!

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در در 1396/10/29, 21:04:31، a.m.i.n گفته است :

دوست گرام بهترین جا برای گرفتن دیلایت  ( برق سویچ هست تا زمانی که سویچ تا درجه اخر باز نشه دیلایت روشن نمیشه ) روی دیلایت 207 های جدید هم به همین صورت هست

سیمش را خیلی شیک نوکش تیز میکنی کنار سیم سویچ فرو میبری

به نظرم اینکه برق دیلایت رو از پله On سوییچ بگیریم و قبل از استارت زدن روشن بشن، در دراز مدت باعث خرابی دیلایت میشه🤔
چون لحظه استارت جریان زیادی از باتری گرفته میشه تا ماشین رو روشن کنه، این افت شدید روی طول عمر LED های DayLight تاثیر نمیذاره؟؟؟؟؟؟

دیلایت هایی که روی ماشینم نصب کردم این شکلیه:
u9905_IMG_8774_thumb.jpg e92219_IMG_8775_thumb.jpg 41751_IMG_8776_thumb.jpg g080448_IMG_8777_thumb.jpg

i826550_IMG_8773_thumb.jpg e87726_IMG_8794_thumb.jpg

فعلا برقشون رو مستقیم از پله On سوییچ گرفتم و یه فیوز 10A سر راهش گذاشتم ولی دنبال یه راهی ام که بعد از استارت روشن بشن و زمانی که چراغ کوچیکا رو روشن میکنم کم نور بشن(مثل ماشینای خارجی😁)
واسه این کار Trigger هایی که برای فعال سازی این حالت ها در نظر گرفتم اینجوریه: برای روشن شدنشون از پمپ بنزین سیگنال بگیرم و برای کم نور شدن هم از سوکت چراغ کوچیکا!
واسه روشن شدنشون همراه پمپ بنزین همونطور که دوستان راهنمایی کردن میتونم از رله استفاده کنم(البته یه راهنمایی بکنید، توی جعبه فیوز داخل موتور کدوم پایه از سوکت واسه پمپ بنزین هست؟ ماشین مدل 95)
و مشکل اصلی اینکه واسه کم نور شدنشون با Trigger چراغ کوچیک ها از چه چیزی استفاده کنم؟

لینک به ارسال
در 42 دقیقه قبل، Emad Zare Nazari گفته است :

به نظرم اینکه برق دیلایت رو از پله On سوییچ بگیریم و قبل از استارت زدن روشن بشن، در دراز مدت باعث خرابی دیلایت میشه🤔
چون لحظه استارت جریان زیادی از باتری گرفته میشه تا ماشین رو روشن کنه، این افت شدید روی طول عمر LED های DayLight تاثیر نمیذاره؟؟؟؟؟؟

u9905_IMG_8774_thumb.jpg e92219_IMG_8775_thumb.jpg 41751_IMG_8776_thumb.jpg g080448_IMG_8777_thumb.jpg

فعلا برقشون رو مستقیم از پله On سوییچ گرفتم و یه فیوز 10A سر راهش گذاشتم ولی دنبال یه راهی ام که بعد از استارت روشن بشن و زمانی که چراغ کوچیکا رو روشن میکنم کم نور بشن(مثل ماشینای خارجی😁)
واسه این کار Trigger هایی که برای فعال سازی این حالت ها در نظر گرفتم اینجوریه: برای روشن شدنشون از پمپ بنزین سیگنال بگیرم و برای کم نور شدن هم از سوکت چراغ کوچیکا!
واسه روشن شدنشون همراه پمپ بنزین همونطور که دوستان راهنمایی کردن میتونم از رله استفاده کنم(البته یه راهنمایی بکنید، توی جعبه فیوز داخل موتور کدوم پایه از سوکت واسه پمپ بنزین هست؟ ماشین مدل 95)
و مشکل اصلی اینکه واسه کم نور شدنشون با Trigger چراغ کوچیک ها از چه چیزی استفاده کنم؟

باسلام

دوست عزیز نیازی به تغییرات این جوری نیست.

در صورتی که سیستم برقتون اکوماکس کروز هست میتونید فابریک وصلش کنید همانند چراغ دیلایت 207.

چون توی کانفیگ FCM خودم دیدم که گزینه دیلایت داشت و کاردان فنی بهم گفت میشه فعالش کرد اما الان چون دیلایت نداری ارور میده.

خودمم تازه از امروز به فکرش افتادم و حتما واسش یه پست اموزشی میزارم که به صورت فابریکش نصبش کنیم.

:razz:

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، Emad Zare Nazari گفته است :

متاسفانه اصلا نور خوب جالبی ندارن دیلایت های شما 

بهتر بود با یه چیز خیلی قوی خوب جایگزین میکردی  دیلایت باید نورش خیلی قوی تر از این باشه

شما 207 های نیو ببین چقدر نور زیاد خوبی دارن

به جز نور کم شما فاصله دیلایت ها باهم خیلی زیاده باید نزدیک بهم چسبیده خطی باشه نه اینجوری ! اینگار الان مثله چراغ کوچیک سمند سورن هست

--

از همون برق پمپ بنزین منطقی تر هست

چراغ های شرکت سونار هم تو بازار هست  بهتر بود از اونا تهیه میکردی

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، a.m.i.n گفته است :

متاسفانه اصلا نور خوب جالبی ندارن دیلایت های شما 

بهتر بود با یه چیز خیلی قوی خوب جایگزین میکردی  دیلایت باید نورش خیلی قوی تر از این باشه

شما 207 های نیو ببین چقدر نور زیاد خوبی دارن

به جز نور کم شما فاصله دیلایت ها باهم خیلی زیاده باید نزدیک بهم چسبیده خطی باشه نه اینجوری ! اینگار الان مثله چراغ کوچیک سمند سورن هست

--

از همون برق پمپ بنزین منطقی تر هست

شدت نورشون کم نیست! در حد همون 207 های جدید نور دارن؛ توی عکس چون روی لنز چراغ فوکوس کردم به نظر کم نور میاد!

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری