Ali207

معاینه فنی

<t></t>  

1. 1. <t></t>

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

25 ارسال در این موضوع قرار دارد

دوستان حتما قضیه معاینه فنی رو شنیدید....از اول مهر ...

اینجا خیلی از دوستان ارتفاع دارن یا منبع دارن....میخوام ببینم چیکار میخوان بکنن؟؟

الان وضعیت ارتفاع ماشین من اینه :

2jps_img_20151105_100748_thumb.jpgLINK_TEXT><e>

کف خواب نیست ولی به هر حال کمی ارتفاع داره...به نظرتون به این گیر میدن؟؟

چون نمیتونم بیارم بالا برم معاینه! چون کمک های فابریک زیرش نیست کمک ریس داره جلو. ( عقب فابریکه ) و کمک ها رو اگه به خاطر معاینه فنی بخوام دربیارم باید کلا در بیارم کمک فابریک بندازم! ماشینو ببرم بالا ببرم معاینه!!! که ارزش نداره باید حداقل 200-300 هزینه کنم!

یه مشکل دیگه سوپر اسپرینت هست که زیر ماشینه....البته هدرز دارم یکی گفت هدرز داری گیر نمیدن ولی خب بعیده...چون به هر حال کاتالیست خذف شده....حالا اینم میشه یه کاریش کرد...یه جا رفتم طرف گفت ما یه منبع اضافه میکنیم کار کاتالیست رو میکنه...برو معاینه رو باهاش بگیر بعد بیا برش میداریم....

ولی ارتفاع رو چیکار کنم؟ :sad:

داستانی داریما....

کسی راه حلی نداره؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام.

طرف های ما خیلی راحت میری یه مبلغ ناچیز در حد 20-30 تومن میدی به یه بنده خدا با کارت ماشین. فرداش معاینه فنی رو تحویلت میده بدون اینکه اصلا ماشین رو جایی برده باشی! به نظرم توی دوست و آشنا از شهر های کوچیک دنبال اینجور افراد بگردید تا بدون تغییری توی ماشین مشکل حل بشه. توی این مملکت همه کاری با بند پ (پول و پارتی) به راحتی حل میشه :grin:

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

233526 سلام.

طرف های ما خیلی راحت میری یه مبلغ ناچیز در حد 20-30 تومن میدی به یه بنده خدا با کارت ماشین. فرداش معاینه فنی رو تحویلت میده بدون اینکه اصلا ماشین رو جایی برده باشی! به نظرم توی دوست و آشنا از شهر های کوچیک دنبال اینجور افراد بگردید تا بدون تغییری توی ماشین مشکل حل بشه. توی این مملکت همه کاری با بند پ (پول و پارتی) به راحتی حل میشه :grin:

اینکارو کردم! 99% جعلیه!

الان کارت و برچسبش دستمه! ولی جعلیه.

چون وقتی توی سامانه سایتش وارد کنی میگه سوابقی وجود نداره.

لینک به ارسال

233527
233526 سلام.

اینکارو کردم! 99% جعلیه!

الان کارت و برچسبش دستمه! ولی جعلیه.

چون وقتی توی سامانه سایتش وارد کنی میگه سوابقی وجود نداره.

من خودم این کار رو نکردم. دوست نزدیکی انجام داده و جعلی نیست. سیستم کار هم دقیق مثل اینه که ماشین رو برده باشی معاینه. همون مرکز صادر کرده با روابطی که دارن. معاینه اونقدرا هم چیز مهمی نیست.

لینک به ارسال

مشکلی نداره.

من کلا دنبال اینم یه جوری معاینه رو بگیرم....

اگر دوستان کسی رو میشناسن که میتونه معاینه غیر فیک بگیره من هزینه ش و شیرینی واسطه ش رو میدم

اگر هم داخل یه مرکز آشنایی دارن که من برم اونجا فقط باعث بشه گیرشون کم بشه باز من هزینه ش و شیرینی ش رو میدم

لینک به ارسال

یعنی هیچ کس اینجا ارتفاع نداره؟؟؟؟

هیچ کس منبع نذاشته؟؟؟

همه ماشینا فابریکه!!!!؟؟؟؟؟

مارو بگو اومدیم کجا راهنمایی بگیریم!!! اینهمه 206 سوار اسپرت کجا هستن نمیدونم!

لینک به ارسال

همچنان منتظر...پیشنهادات شما.

لینک به ارسال

من برا 405 پدر که خودم بردمش معاينه فني تو سايت چک کردم گفت سوابق موجود نيست گمونم اون سامانه مشکل داره

Sent from my HUAWEI U8950-1 using Tapatalk

لینک به ارسال

233593 یعنی هیچ کس اینجا ارتفاع نداره؟؟؟؟

هیچ کس منبع نذاشته؟؟؟

همه ماشینا فابریکه!!!!؟؟؟؟؟

مارو بگو اومدیم کجا راهنمایی بگیریم!!! اینهمه 206 سوار اسپرت کجا هستن نمیدونم!

سلام علی جان خوبی؟

ارومیه بودی معرفیت میکردم میرفتی یجایی ردیف میشد.

این معاینه فنی هم یه مدل پول گرفتنه وقتی ماشینی که آلایندگیش بیشتر از حد مجاز و هزارتا درد بی درمون داره و پدر ریه های منو شما رو درمیاره بازم اجازه تردد میگیره گیر دادن به ارتفاع یه نوع مریضیه.

به قول اون آقا کاهش ارتفاع باعث افزایش تصادفات میشه! [:-''] جاده غیر اصولی و آسفالت نامرغوب و لاستیک ایرانیو ماشین بی کیفیت داخلی در حد پنچر شدن خطرناک.

لینک به ارسال

سلام..

من رو ماشینم کاتالیزور مودیفای و فنر لول تیپ چهاری دارم که ارتفاعش از حالت فابریکه کارخونه قاعدتا پایین تره.دیروز رفتم مرکز معاینه فنی ابوذر(کیلومتر13 جاده قدیم کرج)...نگران بودم که بگن ماشین آلایندس ولی هیچ ایرادی نگرفتن به اون موارد نگرانیه من ولی خب ماشینم لنت عقبش اخراشه که دستگاهشونم خطا گرفت(زد قدرت ترمز 47% که حداقل باید 50% میبود) و میزون فرمونشم گیر داد گفت سر چرخ ها به سمت بیرونه ...برو اینارو درست کن بیا..منظور اینکه اصن متوجه بی کاتالیزوریه ماشین نشدن..

به هر حال پیشنهاد میکنم اگه میتونید به شهرهای اطراف تهران مراجعه کنید(رباط کریم-شهریار قدس و .....) هم خیییییییییییییلی خلوت ترن و هم اگه گیری گوری بدن راحت تر قابل حله [:-''][:-''] ...

یه نکته هم راجع به اینا که پول میدن معاینه فنی میگیرن بگم که در سیستم جدید در هنگام ورود به مرکز از پلاک شما عکس میگیرن و به سیستم راهور ارسال میکنن که وقتی دوربین زوج و فرد شما رو رصد میکنه یکی از عوامل جریمه نشدن شما همون اطلاعات ثبت شده پلاک هستش...پس عملا بجز مراجعه به مراکز مجاز راهی باقی نمیمونه...

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری