_behzad_

فروش دزدگیر ماهواره ای ویژه اعضای انجمنir206

256 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 22 دقیقه قبل، Ham!D گفته است :

این دزد گیر به صورت سوکت فابریک نصب میشه یا نیاز به سیم کشی جدا و لِنت کردن و ... اینا داره ؟

ویبره برای ریموت داره ؟ زمانی که یکی میزنی به ماشین یا تو حالت قفل یکی میاد درشو باز میکنه .

برای ماشینهای ایرانی سوکت فابریکش رو هم دارم که صفحات قبل رو ببینین برای 206 رو تمام مدلهاشو داریم

ویبره داره و ویبره روی موبایلتون میاد... اینطوری دیگه محدودیت مسافت نداره وهر جا باشین موبایل ویبره میکنه و علامت ضربه نشون میده

صفحات قبل رو اگر مطالعه کنید تمامی اینها مفصل توضیح داده شده

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 8 ساعت قبل، _behzad_ گفته است :

برای ماشینهای ایرانی سوکت فابریکش رو هم دارم که صفحات قبل رو ببینین برای 206 رو تمام مدلهاشو داریم

ویبره داره و ویبره روی موبایلتون میاد... اینطوری دیگه محدودیت مسافت نداره وهر جا باشین موبایل ویبره میکنه و علامت ضربه نشون میده

صفحات قبل رو اگر مطالعه کنید تمامی اینها مفصل توضیح داده شده

مدل  83 منظورم بود .

لینک به ارسال

سلام به دوستان 

تا چند روز دیگه قراره ماشینو تحویل بگیرم  دنبال یه دزدگیر بودم که با این سایت آشنا شدم میخواستم بدونم هزینه فول پکیج و نصب با سوکت فابریک ( گارانتی نپره) برای تهران چنده؟

و اینکه یه عامل رقابتی بحث قیمت هست که اوایله پروژه فوق العاده بوده اما الان با نرخ جدید رقیبای خارجی هستن ( مثلا tk103+ که قیمتش حدود 320 )

و یک سوال تفاوت پروژه شما با زیتونیکس ( به گفته خودشون تولید داخله ) چیه ؟

ممنون

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

در در 1396/11/03, 05:28:25، res12 گفته است :

سلام به دوستان 

تا چند روز دیگه قراره ماشینو تحویل بگیرم  دنبال یه دزدگیر بودم که با این سایت آشنا شدم میخواستم بدونم هزینه فول پکیج و نصب با سوکت فابریک ( گارانتی نپره) برای تهران چنده؟

و اینکه یه عامل رقابتی بحث قیمت هست که اوایله پروژه فوق العاده بوده اما الان با نرخ جدید رقیبای خارجی هستن ( مثلا tk103+ که قیمتش حدود 320 )

و یک سوال تفاوت پروژه شما با زیتونیکس ( به گفته خودشون تولید داخله ) چیه ؟

ممنون

سلام ایشالا ماشین جدید مبارکتون باشه..

قیمت خود پکیج 320 هست.. سوکت فابریک هم برای 206 از 30 تومان تا 75 هزار تومان بسته به مدل ماشین موجود هست که باید عکس از bsi ماشین بفرستین تا ببینیم کدوم بهش میخوره.

بابت قیمت قیمت بسته به کیفیت قطعات و ساپورت بعدی داره... کلا آینده محصولات امنیتی دست محصولات ایرانیه.. چینیها کیفیت کمتر و ساپورت و آینده نامشخصی داشتن تا به امروز.

دزدگیر سیمکارتی ایرانی چندین مدل داریم که جای خوشحالی هست.. من این مدل که شما گفتین رو ندیدم و نمیخوام راجب محصول ایرانی حرفی بزنم که خودشون اینجا حظور ندارن..

صرفا جهت راهنمائی عرض کنم خدمتتون که نمونه ای بخرین که آنتن gps اون حتما اکسترنالی باشه(این نمونه که اسم بردین آنتن داخلی هست).. اکثرا برای راحت شدن نصاب و اینکه جنسشون رو نصاب رد نکنه آنتن داخلی میزارن که وقتی توی ماشین نصب میشه خیلی مواقع آنتن دهی gps درستی نداره. متاسفانه خصوصا در شهر مشهد نمونه های فوق العاده بی کیفیت در حال تولید هست که اگر مایل بودین توی تلگرام پیام بدین تا عکسهاش رو براتون بفرستم..حتی برخیشون دزدگیر هوتای چینی 45 تومنی رو اوراق میکنن و از قطعات اون استفاده میکنن.

ویرایش شده در توسط _behzad_

لینک به ارسال

سلام اقا بهزاد

شرمنده اگه سوالم تکراریه چون فرصت خوندن تمام صفحات نیست

شما فقط برای 206 طراحی کردید یا بقیه ماشینها رو هم ساپورت میکنه؟

مثلا سورن elx‌ توربوشارژ؟!!

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

در 4 دقیقه قبل، moriss گفته است :

سلام اقا بهزاد

شرمنده اگه سوالم تکراریه چون فرصت خوندن تمام صفحات نیست

شما فقط برای 206 طراحی کردید یا بقیه ماشینها رو هم ساپورت میکنه؟

مثلا سورن elx‌ توربوشارژ؟!!

سلام عزیز

دزدگیر عمومی(جنرال) هست.. روی هر ماشینی نصب میشه.. روی اکثر ماشینها نصب کردیم و دستگاهی شده که طی چند سال گذشته روش کار شده و به حالت پایدار رسیده. از نظر تجربی هم روی خیلی ماشینهای گران قیمت مثلا اسپورتیج و نیسان جوک و سانتافه و بی ام دابلیو و تویتا کمری نصب کردیم و در حال استفاده هستن.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

در 2 دقیقه قبل، _behzad_ گفته است :

سلام عزیز

دزدگیر جنرال هست.. روی هر ماشینی نصب میشه.. روی اکثر ماشینها نصب کردیم و دستگاهی شده که طی چند سال گذشته روش کار شده و به حالت پایدار رسیده. از نظر تجربی هم روی خیلی ماشینهای گران قیمت مثلا اسپورتیج و نیسان جوک و سانتافه و بی ام دابلیو و تویتا کمری نصب کردیم و در حال استفاده هستن.

ممنون

مشهد جایی هست که نصب کنه؟

امکانات ذکر شده در  پست اول به روز هست؟

میشه روی ریموت خود ماشین فعال بشه و نیاز به ریموت جداگانه نباشه؟

البته ماشینهایی که مثال زدید همه سیستم برقی درست درمونی دارن نه مث سورن یا محصولات ایرانخودرو که متاسفانه خود ایرانخودرو هم ازش سر درنمیاره و هر سری یه چیزی میبنده رو محصولاتش

ویرایش شده در توسط moriss

لینک به ارسال

در 7 دقیقه قبل، moriss گفته است :

ممنون

مشهد جایی هست که نصب کنه؟

میشه روی ریموت خود ماشین فعال بشه و نیاز به ریموت جداگانه نباشه؟

البته ماشینهایی که مثال زدید همه سیستم برقی درست درمونی دارن نه مث سورن یا محصولات ایرانخودرو که متاسفانه خود ایرانخودرو هم ازش سر درنمیاره و هر سری یه چیزی میبنده رو محصولاتش

هر نصابی میتونه نصبش کنه.. مشهد هم اختصاصا که گفتین آره چند تا نصاب داریم و خیلی از بچه های مشهد نصب کردن.. اگر توی تلگرام پیام بدین میگم خدمتت.

بله با ریموت فابریک خود ماشین هم کار میکنه.. کار با ریموت فابریک رو من ابداع کردم.. شاید تنها دزدگیری هم باشه که در عمل این ویژگیش کار میکنه..

رو خودروهای این رنج قیمتی و عمومی مردم که خیلی فراوون نصب شده..

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، _behzad_ گفته است :

هر نصابی میتونه نصبش کنه.. مشهد هم اختصاصا که گفتین آره چند تا نصاب داریم و خیلی از بچه های مشهد نصب کردن.. اگر توی تلگرام پیام بدین میگم خدمتت.

پستم رو ویرایش کردم و سوالات اضافه شد 

ممنون میشم توضیح بفرمایید

لینک به ارسال

سلام بهزاد جان!

واسه اندروید ۸ کاری نکردی؟؟

فکر کنم جز یکی دو نفری که من میشناسم تو انجمن؛ کس دیگه ای با اندروید ۸ کار نمیکنه! به فکر ما مستضعفین هم باش... :grin:

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری