_behzad_

فروش دزدگیر ماهواره ای ویژه اعضای انجمنir206

243 ارسال در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

در در 1396/05/13, 16:08:05، 206New گفته است :

با سلام و عرض ادب

روز بخیر جناب ببخشید دستگاه و سیم ها کجا میخوره؟ امکان کندن آن ها توسط فرد دزد محترم هست یا خیر؟

آموزش نصب و استفاده تصویری برای دستگاه تهیه فرمودید؟

با حترام

سلام عزیز

سیمهای دزدگیر عموما برای سادگی نصب زیر فرمان داخل داشبورد نصب میشن ولی اگه نصاب وارد باشه میتونه دستگاه رو پشت پخش مخفی کنه که دزد تا بخواد پخش رو باز کنه و دزدگیر رو در بیاره زمانبر میشه براش.. 206 یه جای خیلی جالب بالای دریچه کولر سمت راننده داره که دقیقا اندازه دزدگیر هست

ضمن اینکه این دستگاه بلافاصله وقتی ضربه بخوره یا دربی باز بشه بهتون زنگ میزنه و پیامک میفرسته.. و شما زودتر مطلع میشین

خود دستگاه هم دارای باطری داخلی هست و میتونید تا چند ساعت بعداز قطع برق و سیمها ماشین رو ردیابی کنید

آموزش نصب برای 206 ترتیب سیمها رو بصورت عکس داریم که توی تلگرام پیام بدین میفرستم براتون

در 56 دقیقه قبل، Kiarash_banagar گفته است :

سلام چند تا سوال داشتم

اول اين كه ميشه اژير وصل نكرد و دزدگير به بوق وصل باشه و مثل ماشين هاي خارجي موقع دزدي يا ضربه يا.... بوق بزنه؟

و اين كه امكانش هست كه از ريموت فابريك ماشين استفاده كنم؟(البته توي تاپيك دزدگير هم بهم جواب داده بوديد اما ميخوام بدونم كه مشكلي پيش نمياد؟ 

لازمه كه كليد لادري نصب بشه براي در ها ؟

من سيم كشي فابريك الارم نبستن صندوق رو انجام دادم ايا با باز شدن صندوق دزدگير اژير ميكشه؟

ميشه كليد لادري براي كاپوت گذاشت كه با باز شدن كاپوت اژير بكشه؟

و اخر اين كه چقدر اين دزدگير گارانتي داره و اين كه اخرين قيمتش چقدره؟ 

ببخشيد طولاني شد

خيلي ممنون

سلام عزیز

آره دستگاه دارای قابلیت اتصال به بوق هم هست

با ریموت فابریکی ماشین هم بخوبی کار میکنه والان خیلی از دوستان دارن استفاده میکنن ازین قابلیت

نه 206 به لادری نیاز نداره و از چراغ سقف میگیریم...

برای صندوق بستگی به مدل ماشین داره اگه مدل فابریک فرانسه دارین باید یه سیم از چراغ صندوق هم بکشید

برای کاپوت هم بسته به مدل ماشین هست... مدل فابریک فرانسه کلید لادری میزاریم و ایرانیها معمولا خودشون کلید دارن

دزدگیر الان فقط طبق آمار سایت بازار بیش از 500 نسخه نصبی داره که آمار ما حدود 700 دستگاه نصب و در حال کار هست

گارانتی دستگاه : دو هفته زمان تست هست که اگر به هر دلیلی (منطقی یا غیر منطقی مهم نیست) راضی نبودید میتونید دستگاه رو مرجوع کنید (البته کرایه ارسال و دریافت در هر شرایطی با خریدار هست)

خدمات هم تا 5 سال تمام لوازماتش رو تضمین میکنیم.. کلا من هدف اصلیم این هست که کسیکه به من اعتماد میکنه و کار دست من رو میخره به هر نحو ممکن راضی باشه و این برام از هر چیزی مهمتر هست

ویرایش شده در توسط _behzad_
پسند شده توسط 3 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در ۱ ساعت قبل، Kiarash_banagar گفته است :

سلام چند تا سوال داشتم

اول اين كه ميشه اژير وصل نكرد و دزدگير به بوق وصل باشه و مثل ماشين هاي خارجي موقع دزدي يا ضربه يا.... بوق بزنه؟

و اين كه امكانش هست كه از ريموت فابريك ماشين استفاده كنم؟(البته توي تاپيك دزدگير هم بهم جواب داده بوديد اما ميخوام بدونم كه مشكلي پيش نمياد؟ 

لازمه كه كليد لادري نصب بشه براي در ها ؟

من سيم كشي فابريك الارم نبستن صندوق رو انجام دادم ايا با باز شدن صندوق دزدگير اژير ميكشه؟

ميشه كليد لادري براي كاپوت گذاشت كه با باز شدن كاپوت اژير بكشه؟

و اخر اين كه چقدر اين دزدگير گارانتي داره و اين كه اخرين قيمتش چقدره؟ 

ببخشيد طولاني شد

خيلي ممنون

سلام

با اجازه مهندس بهزاد

ماشین من وی8 مدل نود اگر ماشین شما هم تا 91 هست فرقی با من نداره

1- میشه به جای آژیر به بوق وصل کرد یه دونه رله میخواد و در دزدگیر نیز بخش مربوط به آژیر منقطع  برا بوق  فعال میشه

2- بدون مشکل با ریموت فابریک کار می کنه فقط پانیک فابریک ماشین باید با پی پی اس غیر فعال بشه. اگر  غیرفعال نشه، وقتی درها رو بستین، اگر مجدد کلید قفل ریموت رو بزنید، ماشین راهنما میزنه و چراغ سقفی روشن میشه در نتیجه دزدگیر فکر می کنه در باز شده و آزیر میزنه. من الان دارم از ریموت فابریک استفاده می کنم واقعا عالیه

3- لادری نمیخواد

4- بله در صورت سیمکشی مربوطه با بازشدن صندوق آزیر میزنه و پیامک باز شدن در میاد

5- بله، من برای کاپوت هم لادری گذاشتم که اگر کاپوت باز بشه یا کامل بسته نشده باشه(فقط مرحله اول قفل شده باشه) چراغ سقفی روشن میشه و آيیر میزنه و پیامک میاد و البته در صورت خاموش بودن درها هم بسته نمیشن مثل درها عمل میکنه

من یک ساله دارم استفاده می کنم واقعا عالیه از هر نظر

قیمت و گارانتی هم خود مهندس جواب میدن بهتون

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، zilamo گفته است :

سلام

با اجازه مهندس بهزاد

ماشین من وی8 مدل نود اگر ماشین شما هم تا 91 هست فرقی با من نداره

1- میشه به جای آژیر به بوق وصل کرد یه دونه رله میخواد و در دزدگیر نیز بخش مربوط به آژیر منقطع  برا بوق  فعال میشه

2- بدون مشکل با ریموت فابریک کار می کنه فقط پانیک فابریک ماشین باید با پی پی اس غیر فعال بشه. اگر  غیرفعال نشه، وقتی درها رو بستین، اگر مجدد کلید قفل ریموت رو بزنید، ماشین راهنما میزنه و چراغ سقفی روشن میشه در نتیجه دزدگیر فکر می کنه در باز شده و آزیر میزنه. من الان دارم از ریموت فابریک استفاده می کنم واقعا عالیه

3- لادری نمیخواد

4- بله در صورت سیمکشی مربوطه با بازشدن صندوق آزیر میزنه و پیامک باز شدن در میاد

5- بله، من برای کاپوت هم لادری گذاشتم که اگر کاپوت باز بشه یا کامل بسته نشده باشه(فقط مرحله اول قفل شده باشه) چراغ سقفی روشن میشه و آيیر میزنه و پیامک میاد و البته در صورت خاموش بودن درها هم بسته نمیشن مثل درها عمل میکنه

من یک ساله دارم استفاده می کنم واقعا عالیه از هر نظر

قیمت و گارانتی هم خود مهندس جواب میدن بهتون

ممنون بابت پاسختون

ماشينم مدل ٩٠ و فرانسويه

ممنون كه خيالم رو راحت كرديد 

در اولين فرصت كه برگشتم تهران ازشون ميخرم 

ممنون

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

سلام خدمت دوستان

یکسری امکانات نرم افزاری به دستگاها اضافه شدن که دوستانیکه از قبل خریدن اگر دوست دارن این آپشنهای جدید رو داشته باشن میتونن دستگاهشون رو ارسال کنن تا به آخرین نسخه بروز رسانی بشه(آپدیت بدون هزینه هست و فقط کرایه پستی با خریدار هست).. امکانات جدید باعث افزایش سرعت دستگاه و یکسری آپشنهای جدید مثل هشدار کم شدن شارژ سیمکارت یا اعلام روشن و خاموش شدن خودرو از طریق پیامک و ...هست. دوستان جهت هماهنگی برای ارسال هم با تلگرام من یا شماره تلفنها تماس بگیرین.

خبر دوم هم اینکه تمام مدلهای سوکتهای 206 و 207 و رانا رو آوردم خصوصا نمونه های سازه پویش رو که بسیار کمیاب هستن

برای 206 ایرانیزه اکومکس دو مدل سوکت هست که یک مدل تک سوکت (اولین سوکت ردیف بالا سمت راست) که لادری رواز چراغ میگیره (تاخیری) و یه مدل دیگه که ردیف پائین آخرین سوکت که جفت سوکت هست و لادری لحظه ای داره

برای سازه پویش هم که البته کمیابتر هست دو مدل موجود هست

1503654418.jpg

ویرایش شده در توسط _behzad_
پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

سلام

با توجه به توضیح شما و تعریف دوستان من میخواهم این دزدگیر سفارش بدم

شما ساکن کدوم شهر هستین؟

تهران  دفتر فروش  دارین، که حضوری بتونم دزد گیر تهیه کنم و همونجا نصب کنم

با تشکر

لینک به ارسال
در 12 ساعت قبل، meeyam گفته است :

سلام

با توجه به توضیح شما و تعریف دوستان من میخواهم این دزدگیر سفارش بدم

شما ساکن کدوم شهر هستین؟

تهران  دفتر فروش  دارین، که حضوری بتونم دزد گیر تهیه کنم و همونجا نصب کنم

با تشکر

سلام خواهش میکنم

من خودم سبزوار هستم تهران هم بله چند تا نصاب داریم اگر تلگرام پیام بدین بر حسب آدرس شما شمارشون رو میفرستم خدمتتون

لینک به ارسال

سلام خدمت دوستان عزیز

اول تشکر میکنم از مهندس بهزاد و خسته نباشید بهشون میگم.

من دزدگیر رو تهیه کردم (پک کامل به همراه سوکت فابریک و رله قطع کن و چشمی)و الان ۳ هفته هست که بدون مشکل داره کار میکنه بدون هیچ گونه خطا.باز هم تشکر میکنم ازشون چون تا حالا کسی رو ندیدم شیراز نصب این دزدگیر رو انجام داده باشه و خودمم تا الان هیچگونه دستکاری سیستم برق ۲۰۶ انجام نداده بودم ولی با راهنمایی تلفنی اقا بهزاد تمام سیم ها رو نصب کردم.ماشین من ۲۰۷ سری جدید هستش و حتی نمایندگی هم مراجعه کردم واسه اپدیت ای سی یو مشکلی از لحاظ گارانتی نداشتم چون هیچ کونه تغییری در سیستم برق انجام ندادم.

خلاصه اینکه خیلی ازش راضی هستم و توصیه میکنم دوستانی که هنوز تهیه نکردن تردید نکنن.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

سلام دوستان عزیز

منم دزدگیر رو مدتی هست تهیه و نصب کردم. ۲ تا هم گرفتم. یکی ماشین خودم و یکی هم ماشین داداشم.

برای خودم بدون مشکل داره کار میکنه. برای داداشم هم بعد از چند ماه استفاده؛ یکبار خطای جدا شدن بست باطری داد که با راهنمایی آقا بهزاد عزیز مشکل حل شد.

در کل رضایت کامل هم از دزدگیر هم از پشتیبانی...

:hello:

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، !Mehdi گفته است :

سلام دوستان عزیز

منم دزدگیر رو مدتی هست تهیه و نصب کردم. ۲ تا هم گرفتم. یکی ماشین خودم و یکی هم ماشین داداشم.

برای خودم بدون مشکل داره کار میکنه. برای داداشم هم بعد از چند ماه استفاده؛ یکبار خطای جدا شدن بست باطری داد که با راهنمایی آقا بهزاد عزیز مشکل حل شد.

در کل رضایت کامل هم از دزدگیر هم از پشتیبانی...

:hello:

سلام. ماشین شما چی هست و مدلش چی هست ؟  دزدگیر ماهواره ای چی هست 

لینک به ارسال
در در 1396/06/22, 17:04:01، Geryeh گفته است :

سلام. ماشین شما چی هست و مدلش چی هست ؟  دزدگیر ماهواره ای چی هست 

سلام

۲۰۶ تیپ ۵ مدل ۹۰ دارم.

دزدگیر هم محصول آقا بهزاد عزیز هست. @_behzad_

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری