arsalan_s

تجربیات تلخ از خریدهای فضای مجازی (خارج از سایت)

<t></t>  

1. 1. <t></t>

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

53 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام.

با توجه به افزایش کلاه برداریها در خرید و فروش های اینترنتی و پای مال شدن و ضایع شدن حق دوستان و اینکه در پیغام های خصوصی دریافتی از شما در پیج اینستا و کانال تلگرامی در رابطه با معرفی فروشندگان کلاه بردار از طرف عزیزان ضرر دیده،بعد از گفتگوی بسیار در تیم مدیریت انجمن تخصصی ایران 206 بر آن شدیم که تاپیکی با این عنوان ایجاد کنیم تا شاید با همکاری شما عزیزان و معرفی این سود جوها جلو ادامه فعالیت اینگونه کلاه بردارها گرفته بشه و شاید ازین طریق و معرفی نام و مکان این افراد کمکی بشه برای پیگیری شکایات در پلیس فتا.

پسند شده توسط 1 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام به همه دوستان گل انجمن

امیدوارم حالتون خوب باشه :hello:

تاپیک خوبی ایجاد شد که حداقل کاربران عزیز دوستان محترم برادران بزرگوار بتونن بیان اینجا وحداقل بدونن دارن کسی که میخواهند ازاون خرید میکنن جز این لیست سیاه نیست

وحداقل با اطمینان 20 درصدی بیشتر خرید خودشون رو انجام بدن

از تورنادو که 200 هزارتومن به من ضرر زد شروع میکنم دیگه کلاهبرداری در چه حد ؟

برای خرید یک بال چهار پیچ برای دوستم به این کانال پیغام دادم گفتند داریم پول را واریز کنید وارسال خواهم کرد مبلغ واریز شد و بعد از تماسهای مکرر وپیگیریهای چند روزه ایشون به ما مرسله پستی تقلبی دادن وبعد از پیگیریها گفتند که دوباره ارسال خواهم کرد باز هم مرسله پستی تقلبی والی ......

با صحبتهایی که شد گفتن نتونستن بال رو تهیه کنند وبیاید جای اون قطعات بردارید من هم برای زنده کردن مبلغ 360 هزارتومنی قطعات اصلی چراغ مه شکن عقب چراغ سوم ترمز جک درب موتور چراغ سقفی عقب وقاب اصلی درخواست دادم که طبق عکسی که در کانال خودش گذاشته بود قرار شد ارسال کند بعد از تحویل در تیپاکس متوجه شدم تمام قطعات به جز جک درب موتور کاملا ایرانی است ویک سوم کل مبلغ نخواهد شد تا اینکه ایشون فهمیدند مدیر انجمن ir206 هستم که قطعات بنجل200 هزار تومان حساب کردند ومابقی پول را کارت به کارت کردند.

متاسفانه این موضوع تمامی نداشت وکاربران دیگری که دیده بودند پیچ این کلاه بردار را در تلگرام به دید عموم گذاشته بودم تماس گرفتند ومبلغهای بالایی را کلاه برداری کرده بود.

این کلاه بردار هنوزه که هنوزه با با تغییر آیدیهای مکرر داره کار خودش رو انجام میده

تجربه تلخی بود. مواظب شماره تلفنها واطلاعاتی که در پست بعد قرار میدهم باشید.حداقل آنها را ذخیره کنید تا مرتکب اشتباه وکلاه برداری چنین انسانهایی نشوید .

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

سلام به همه دوستان گل انجمن

امیدوارم حالتون خوب باشه :hello:

تاپیک خوبی ایجاد شد که حداقل کاربران عزیز دوستان محترم برادران بزرگوار بتونن بیان اینجا وحداقل بدونن دارن کسی که دران ازاون خرید میکنن جز این لیست سیاه نیست

وحداقل با اطمینان 20 درصدی بیشتر خرید خودشون رو انجام بدن

از تورنادو که 200 هزارتومن به من ضرر زد شروع میکنم دیگه کلاهبرداری در چه حد ؟

برای خرید یک بال چهار پیچ برای دوستم به این کانال پیغام دادم گفتند داریم پول را واریز کنید وارسال خواهم کرد مبلغ واریز شد و بعد از تماسهای مکرر وپیگیریهای چند روزه ایشون به ما مرسله پستی تقلبی دادن وبعد از پیگیریها گفتند که دوباره ارسال خواهم کرد باز هم مرسله پستی تقلبی والی ......

با صحبتهایی که شد گفتن نتونستن بال رو تهیه کنند وبیاید جای اون قطعات بردارید من هم برای زنده کردن مبلغ 360 هزارتومنی قطعات اصلی چراغ مه شکن عقب چراغ سوم ترمز جک درب موتور چراغ سقفی عقب وقاب اصلی درخواست دادم که طبق عکسی که در کانال خودش گذاشته بود قرار شد ارسال کند بعد از تحویل در تیپاکس متوجه شدم تمام قطعات به جز جک درب موتور کاملا ایرانی است ویک سوم کل مبلغ نخواهد شد تا اینکه ایشون فهمیدند مدیر انجمن ir206 هستم که قطعات بنجل200 هزار تومان حساب کردند ومابقی پول را کارت به کارت کردند.

متاسفانه این موضوع تمامی نداشت وکاربران دیگری که دیده بودند پیچ این کلاه بردار را در تلگرام به دید عموم گذاشته بودم تماس گرفتند ومبلغهای بالایی را کلاه برداری کرده بود.

این کلاه بردار هنوزه که هنوزه با با تغییر آیدیهای مکرر داره کار خودش رو انجام میده

تجربه تلخی بود. مواظب شماره تلفنها واطلاعاتی که در پست بعد قرار میدهم باشید.حداقل آنها را ذخیره کنید تا مرتکب اشتباه وکلاه برداری چنین انسانهایی نشوید .

1882931fcc9cb95a1e7611a4c92e2043.jpg2016072 ... 2e2043.jpg"><a href=http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160726/1882931fcc9cb95a1e7611a4c92e2043.jpg' alt='URL>'>

e7a97f56375a523c4c1379dbfa868fe4.jpg2016072 ... 868fe4.jpg"><a href=http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160726/e7a97f56375a523c4c1379dbfa868fe4.jpg' alt='URL>'>

622d61b4d39e422002e9c6b71c2bb8a8.jpg2016072 ... 2bb8a8.jpg"><a href=http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160726/622d61b4d39e422002e9c6b71c2bb8a8.jpg' alt='URL>'>

0d1142fa094c0b993042b4202c22e3cb.jpg2016072 ... 22e3cb.jpg"><a href=http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160726/0d1142fa094c0b993042b4202c22e3cb.jpg' alt='URL>'>

Sent from my HTC Butterfly 2 using Tapatalk

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

با یه نفر در اینستاگرام آشنا شدم که در کار تیونینگ و.....بود

خودشو به اسم پیام به من معرفی کرده ولی شاید اسمش سعید رنج طلب هم باشه! نمیدونم..چون یه بار یه شماره کارت به من داد گفت پولو به این حساب و اسم بریز.آدرس منزلش هم بلوار فردوس روبه روی هایپر هست.

ایشون اوایل رفتار خوبی داشت و با وعده های فراوان که بیا این کارو برای ماشینت بکنیم و اونکار و بکنیم...اعتماد منو جلب کرد

روز اول گفت بیاد 100 تومن میگیرم صدا گیری میکنم برات...صداگیری هم کامل کامل...شامل بازکردن کامل صندلی ها و نصب نمد داخل درب ها و هر صدای دیگه ای که بیاد.

ایشون روز اول 100 از من گرفت 4 تا نمد داخل درب ها گذاشت و یه نمد همداخل قاب صندوق عقب! صد تومن گرفت!

بعد ما رفتیم دیدیم از عقب صدای تق و توق صندوق ....خلاصه صدا گیری انجام نشد .

2 ماه تمام ما دنبال این آقا دویدیم که بیا کارتو کامل کن...هی میگفت وقت ندارم دارم موتور جمع میکنم و فلان!

به زور و التماس یکی دو دفعه رفتم پیشش کلی با قفل صندوق و...ور رفت! و آخرش هم نتونست درست کنه و قول داد که من شده یک هفته سر این وقت بذارم اینو درست میکنم ولی زد منو بلاک کرد.

البته یه زیر سپر هم برای ما درست کرد و 70 هم ازمن گرفت که مشکلی نیست! چون گفته بود قیمتشو از قبل...

به من گفت بیا برات برچسب میزنم به چراغ هات برچسب مشکی..بهترین جنس بازار!!! دیگه نیاز نیست بری از داخل مشکی کنی!!

60تومن فقط پول برچسب ها رو از من گرفت و ده تومن هم فکرکنم گرفت که زد...

وقتی زد برچسب رو خیلی بد زد و اکثر جاهاش هوا گرفته بود...

گفتم این چرا اینجوریه..گفت صبرکن یه روز بگذره فندک میگیرم روش همه اینا درست میشه!

یه روز گذشت اومد فندک زد و رفت! فرداش دیدم بدتر شده...یه قسمت هایی اصلا از برچسب آب شده بود و از روی چراغ عقب نشینی کرده بود!!!

هی بهش میگفتم میگفت صبر کن خودش درست میشه!!!

مارومیگی!! میگفتم مگه میشه پیام درست بشه خودش؟؟؟!!!! این برچسب عقب نشینی کرده ...چروک خورده داره هی بدتر میشه!مگه میشه یهوصبح پا شم ببینم درست شده !!!

خلاصه اینقدر بد شده بود که برداشتم کندم از روی چراغ...

ایشونم هیچ خسارتی بهم نداد و گفت نباید میکندی!! یه هفته صبر میکردی درست میشد!در حالی که زر میزد....هر روز داشت بدتر میشد وچیزی که هر روز بدتره بشه یهو اوکی نخواهد شد!

هی گفت جبران میکنم ..آنتن اسپورت بهت مجانی میدم...ولی اینقدر طولش داد ونداد تا سر قضیه صدا گیری زد بلاک کرد ما رو...

چون اینجا یوزر داره همینجا بهش بگم...

برات متاسفم....واقعا آدم گدایی هستی که به خاطر 70 هزار تومن اینکارها رو کردی...در حالی که میتونستی با انجام درست کارها و کارهایی که قرار بود انجام بدیم پول بیشتری کسب کنی ولی تومحتاج این دو قرون ها بودی و یه مشت دروغ گفتی.

از همینجا بگم تمام کسایی که سرت شیره مالیدن..مثل اونی که گفتی کاور ترمز هاتو بلند کرد یا اونایی که گفتی اومدن صدا گیری کردن و فرار کردن بهت پول ندادن..همشون حقت بود...منتظر باش بیشتر از اینم سرت میاد.

واینکه خودم اون صدای صندوق عقب رو اوکی کردم آقا پیام!

هیچ ربطی به قفل صندوق نداشت .

و تو اصلا اینکاره نیستی و 100 تومن هم حرومت باشه.

شما همون به قول میلاد باید دیاگ بزنی فقط. البته همون دیاگم بلد نیستی بزنی.

لینک به ارسال

سلام دوستان بنده هم یه تجربه نسبتا بدی دارم

دنبال یه دستگاه پخش تصویری بودم که از سایت دیوار پیدا کردم تماس گرفتم چون شهرمون با دور بود گفت با اتوبوس می فرستم با تماس تلفنی مبلغ رو طی کردیم قرار شد دستگاه رو کامل بفرسته زمانیکه دستگاه رسید رفتیم برای نصب دیدیم ای دل غافل کارت چی پی اس فابریک نیس که مجبور شدم یه کارت بگیرم 75 ت و نکته دوم دوربین هم همراهش نبود تا اون هم 95 ت خیلی ناراحت شدم و باهاش تماس گرفتم گفت با همدیگه طی کردیم و هرچی باهاش صحبت کردم نتیجه بخش نبود

لینک به ارسال

درود

ای دل غافل ؛هر دم از این باغ بری میرسد....

دوستان گلم وقتی شما میری مغازه ته قیمت ی جنسیو در میاری بعد سر نصب و خرید میشه هزارجور بامبول سرت در میارن چه توقعی هست اخه که تو تلگرام و دیوار و .... بشه اعتماد کرد اونم قطعات ماشین که هر کدومش ی داستان عجیب و غریبی برا خودش داره!

من خودم ماشینو از تو دیوار خریدم اینقدر مسخره و سخت بود که اصلا باورم نمیشد زنگ میزدی هماهنگ میرفتی طرف نمیومد جواب گوشیو نمیداد؛ چندین مورد دیدم که ماشین با قیمت چند میلیون پایین تر از فی قیمت اگهی کرده بودن وقتی زنگ میزدی طرف جوری صحبت میکرد که مجاب شی با واریز مبلغ ۱۰۰ الی ۱۵۰ تومن ماشینو نگهداری و اون بابا دیگه بکسی قول فروش نده و یا اگهیو حذف کنه که البته چنتاشونو من مچشون گرفتم و دستشون رو شده بود برام دیگه اگهی های اینچنینی خیلی دقت میکردم و خدارو شکر با دقت و احتیاط عمل تو دام نیوفتادم

برای خریدهای اینچنینی واقعا باید با دقت و محتاط عمل کرد که در غیر این صورت جز ضرر مالی چیزی نصیبت نمیشه

موفق باشید

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

228908 با یه نفر در اینستاگرام آشنا شدم که در کار تیونینگ و.....بود

خودشو به اسم پیام به.

.

.

سلام علی جان.

متاسفانه با این آقای نامحترم بنده هم آشنا شدم،دروغ های شاخدار از جمله بابام رییس راهور نمیدونم من فوق لیسانس نفتم و خونمون شهرک غرب و...

تا اینکه با میلاد آشنا شدم و تمام قضیه رو گفت خودشو امین معرفی کرده بود بعدا فهمیدیم پرهام،موقع ارسال بار براش میگفت به اسم خواهرم بفرست،پیج 206 wrcتو اینستا مال این آقا بود و هروقت میپرسیدیم چرا شاکی داری میگفت مال صاحب قبلیه پیج :khande: میگفت با میلاد شریک بودیم بعدا فهمیدیم کمک دستش بوده ::ns

اون زیر سپر هارو هم اول گفت فروشش 100 بعد گفت به تو 50 میدم بعد گفت همینجوری میدمت خلاصه گفت فرستادم اومد با کلی هزینه باربری که کرایه شهریم خورده بود گفتم این شهری چیه مگه دادی پیک شروع کرد به پیچوندن که نه آقا من دادم رفیقم الان زنگ میزنم و...آخر سر به حساب کتاب رسیدیم گفت اون زیر سپر 100تومن 2تا دیگه پایه بفرست بی حساب شیم منم که فروش پایه هام 40 تومن 3تاش میشد 120 که از 20 تومنم گذشتم اونم صدقه سر جاسم.خلاصه چندتا فهش رکیک داد با یه شماره دیگه فکر کنم همون شماره خواهرشه :lol2: خیلی مرد بودی اسم و شماره ناموستو پخش نمیکردی :-o

یکیو معرفی کردم بهش تهران به من گفت ازش 50 گرفتم سر صحبت با طرف باز شد فهمیدیم 150 گرفته واقعا اینجور آدما اعتبار آدمم خراب میکنن.

چند نفر شاکی داره خوشبختانه هم عکس خودش و هم اون 206 ی که سوارش میشه پلاکش در دسترس هست و شکایات دوستان قابل پیگیریه.

لینک به ارسال

ماجرا مال 3 ساله پیشه

در سایت تی.تی یه تاپیک بود بنام کالاهای درخواستی برای خرید، بنده یک جفت کمک عقب 206 رو نوشتم با یک کاتالیزور، یکی بهم پیام داد که من جفتش رو دارم عکس هم گذاشت البته خیلی بد کیفیت...فرداش بهش مسیج دادم که میخام گفت اوکی برات ارسال میکنم شما پول رو بریز!! شماره کارت داد گفت دارم میرم اداره پست برات ارسال کنم توهم هر وقت وقت کردی واریز کن، ماهم کشته این مرام و مثلا معرفت طرف شدیم، سرکار بودم و دستم بند بود زنگ زدم یکی از دوستام گفتم سریع پول این بنده خدارو بریز زشته و واریز کردیم...طرف مسیج داد چقدر صف این بسته بندی پست شلوغه، یه زنی اومده گوشی آیفون پست کنه کلی معطل کرده همه رو، خلاصه گفت برات ارسال کردم منم گفتم واریز کردم(120 هزار تومن) گفت اهل رشت هستم هروقت اومدی اینجا در خدمتت باشیم داداش ، مخلص و نوکرو هزارتا تعارف دیگه ماهم ساده دل کلی تشکر...3-4روز گذشت خبری نشد بهش مسیج دادم جواب نداد توی سایت بهش مسیج دادم مسیج رو میخوند اما جواب نمیداد پستهاشو چک کردم دیدم طرف توی بخش سوناتا پست داره و ظاهر هم سوناتا داره!

هیچی دیگه بعد از یک هفته مسیج و پیام و جواب ندادن توی بخش شکایت قضیه رو نوشتم دیدم سر دو نفر دیگه هم هم زمان کلاه گذاشته! یکی از اونها براش لنت مگان فرستاده بود پولش رو نداده بود، باهمون مالباخته(مگان) هماهنگ شدم گفت من دارم میرم مسافرت رشت (برای تفریح) آدرس دقیقش رو هم دارم میرم ببینم کیه و دهنش رو صاف میکنم مورد تو رو هم پیگیری میکنم. بعد یک هفته پیام داد رفتم در خونه یارو توی رشت، اول اینکه توی محل سراغش رو که گرفتم به همه بدهکار بود رسیدم دم خونش رفتم داخل دیدم یه دختر کوچولو داره و ظاهرا خودش هم مریضه تا ماجرا رو گفتم زنش شروع کرد کلی فحش و بد و بیراه بهش گفت آخرش هم فهمیدم طرف سرطان داره و شدیدا بی پوله برای همین بی خیال پولم شدم و برگشتم ، گفت آدرس دقیقش رو دارم اگه خواستی بهت بدم ، گفتم نه نمیخواد دیگه منم از خیر پولم گذشتم فکر میکنم صدقه دادم. و این ماجرا تمام شد. خلاصه اینم تجربه من بود از یکی از خرید های اینترنتی...

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

228908 با یه نفر در اینستاگرام آشنا شدم که در کار تیونینگ و.....بود

خودشو به اسم پیام به.

.

.

سلام علی جان.

متاسفانه با این آقای نامحترم بنده هم آشنا شدم،دروغ های شاخدار از جمله بابام رییس راهور نمیدونم من فوق لیسانس نفتم و خونمون شهرک غرب و...

تا اینکه با میلاد آشنا شدم و تمام قضیه رو گفت خودشو امین معرفی کرده بود بعدا فهمیدیم پرهام،موقع ارسال بار براش میگفت به اسم خواهرم بفرست،پیج 206 wrcتو اینستا مال این آقا بود و هروقت میپرسیدیم چرا شاکی داری میگفت مال صاحب قبلیه پیج :khande: میگفت با میلاد شریک بودیم بعدا فهمیدیم کمک دستش بوده ::ns

اون زیر سپر هارو هم اول گفت فروشش 100 بعد گفت به تو 50 میدم بعد گفت همینجوری میدمت خلاصه گفت فرستادم اومد با کلی هزینه باربری که کرایه شهریم خورده بود گفتم این شهری چیه مگه دادی پیک شروع کرد به پیچوندن که نه آقا من دادم رفیقم الان زنگ میزنم و...آخر سر به حساب کتاب رسیدیم گفت اون زیر سپر 100تومن 2تا دیگه پایه بفرست بی حساب شیم منم که فروش پایه هام 40 تومن 3تاش میشد 120 که از 20 تومنم گذشتم اونم صدقه سر جاسم.خلاصه چندتا فهش رکیک داد با یه شماره دیگه فکر کنم همون شماره خواهرشه :lol2: خیلی مرد بودی اسم و شماره ناموستو پخش نمیکردی :-o

یکیو معرفی کردم بهش تهران به من گفت ازش 50 گرفتم سر صحبت با طرف باز شد فهمیدیم 150 گرفته واقعا اینجور آدما اعتبار آدمم خراب میکنن.

چند نفر شاکی داره خوشبختانه هم عکس خودش و هم اون 206 ی که سوارش میشه پلاکش در دسترس هست و شکایات دوستان قابل پیگیریه.

دادا اون میلاده که شهرک غرب میشینه...

بعد اینکه میلاد به من گفت اسم این بشر پیامه!! بعد که من به این پیغام دادم گفتم آقا پیام...چیزی نگفت...

بعد ظاهرا بینشون هم شکراب شده بود و هر کدوم اون یکی رو متهم میکردن به اینکه هیچی حالیش نیست...پیام میگفت این میلاد هیچی بلد نیست من یادش دادم همه چیزو...میلاد میگفت پیام زیر دست من بوده.

بله به من گفت پدرم پلیس شاخیه.و هر وقت منومیگیرن دو سوته درم میاره و...کلی داستان و خاطره گفته برام!!!

یه آر سی جمع کرده.من داخلش هم نشستم...چون کلی خونه شون رفتم! من خونه ش رو بلدم! مسئله اینه که این ادم کوچیکتر از اونیه که بخوام برم دم خونه شون آبروش رو ببرم...

قضیه اینه که اون میلاد هم همچین ادم درستی نیست!!!بدتر از اینه!

کاور های پلاستیکی کالیبر ترمز هست بامبو قرمز؟؟ که ملت میدن 30 تومن؟ 80 تومن کرد تو پاچه من که این پیام که اون اوایل داشت اعتماد منو جلب میکرد بهم گفت بهت گرون داده و رفتم پسش دادم و فهمیدم بعدا که واقعا گرون داده...تازه از این بیخود ها بود.

شمع پلاتینیوم NGK یا NKG الان درست یادم نیست ترتیب حرفو رو...جلوی چشمام برچسب قیمت 50 تومنیش رو کند و گفت 80 تومن! کرد تو پاچه ما!!!

دو تا فیلتر تقلبی K&N که توی ملت دونه ای 5 تومنه و هیچ کارایی نداره فقط برای قشنگیه ( از این آبی کوچولوها ) دونه ای 30 تومن کرد تو پاچه من...گفت بیا اینا رومیزنیم سر راه لوله هوا به موتور..که روغن که میاد بخار روغن رو نفرسته سمت دریچه گاز!!!!

اصال همچین فیلتری نداره K&N ...و ملت دونه ای 5 میفروشن برای قشنگیه...

برش داشتم!

تنها خوبیه میلاد این بود که وقتی بهش گفتم میخوام کاورها رو پسبدم گفت بردار بیار...و پس گرفت و پولمو داد...

مشکل اینه که این آقا میلاد هم خالی بنده...میگه جنسام از ترکیه میارم..درحالی که همه جنساشو میره ملت میخره..از پژو برادران و.....از رضازاده و ...

بعد گرون تر میکنه توی پاچه ملت!

یه جورایی نمایندگی سورنا در شهرک غربه!!!

یه خرابکاری دیگه این پیام رو فردا با عکس نشون میدم تا ببینید این ادم چقدر پست ه!!!

نمیشه توضیح داد...باید عکس بگیرم.

لینک به ارسال

خوب و بد همه جا هست... بستگی به شانس آدمم داره...

یه بار دو سری وسیله سفارش داده بودم با باربری برام بیاد که جدا از معطلی که باربری داشت وسیله هم ناقص بود و هر کاری کردم زیر بار نرفت و توبه کردم که دیگه گول قیمت ارزون و حرف رو نخورم

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری