car64

تاپیک تجربیات مراجعه به تعویض روغنی

<t></t>  

1. 1. <t></t>

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

17 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام خدمت همه دوستان عزیز

میخوام راجع به موضوعی صحبت کنم که شاید در ابتدا ساده به نظر بیاد ولی به نظر من یه امر مهم و تأثیر گذار در بحث نگهداری از خودور و هزینه ی اضافه ای که در هر بار مراجعه برای تعویض روغن و ....... پرداخت میکنیم .

من قصد زیر سوال بردن همه آدم هایی که توی صنف تعویض روغنی هستند رو ندارم ولی خیلی ها در حق مشتری اجحاف میکنند و سود خودشون به صلاح مشتری ترجیح میدن و اون برندی رو تبلیغ میکنند که براشون سود بیشتری داره نه اون روغنی که مناسب خودور مصرف کننده است. بارها شاهد بودم که فردی برای تعویض روغن ماشینش به تعویض روغنی مراجعه کرده و فردی که اونجا مسئول بوده با چرب زبونی اون روغنی رو که از نظر کیفیت سطح پایین داره و به سود خودشه رو معرفی کرده و خریدار رو متقاعد به استفاده از اون نوع روغن کرده !!!!

این تاپیک رو برای این زدم که در مورد تجربیاتمون در تعویض روغنی و ترفند هایی که به کار میگیرند صحبت کنیم و به نوعی آگاهی بدیم به اشخاصی که اطلاعات کافی در مورد روغن و سایر محصولات ندارند و صرفاً بر اساس حرف اون فردی که در تعویض روغنی هست چشم بسته اعتماد میکنند و متضرر می شوند.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

جانا سخن از زبان ما می گویی... =d> =d>

:movafagh::movafagh:

لینک به ارسال

جانا سخن از زبان ما می گویی... =d> =d>

:movafagh::movafagh:

دقیقاٌ...

من هم یکبار رفتم تعویض روغنی برای ماشینم، ولی خب همیشه چک میکنم که پک بسته بندیش سالم باشه و پلمبش باز نباشه، اما بعد از اینکه روغنو داخل ماشینم ریخت دیدم که گالنش و همونجا کنار گذاشت و وقتی مشغول بود شاگردش خیلی شیک با خیال راحت گالن خالی رو با روغن دیگه ای پر کرد و قشنگ گذاشت کنار بقیه روغنا. ی یارو اومد واسه تعویض روغنش بعد چک و چونه هایی که زدن نزاشت طرف روغنو ببینه در حال حرف زدن باهاش همون گالنی که پر کرده بودو باز کرد واسه مشتری :sad:

منم موافقم خیلیاشون کلاه بردارن واقعاً، چون به چشم خودم دیدم ....

اصلا اشتباهه که روغنو هم از اینا خرید هم گرون میدن هم معلوم نیس چی هست. از جای مطمئن بخرید و بعد ببرید بدین براتون تعویض کنن

لینک به ارسال

حتی اگه از تعویض روغنی هم روغن و خریداری کردین باید هواستون باشه که حتما پلپ باشه قوطی روغن و هم اینکه... خواهشا خواهشا خواهشا بعد از اینکه روغن و براتون ریختن قوطی خالیش و ازشون بگیرین و یا حتما سوراخ کنید قوطی و که امکان پر کردن مجدد براشون نباشه

لینک به ارسال

به نظر من بهترین کار اینه آدم خودش وسایل رو بگیره ببره پیش تعمیرکار !

لینک به ارسال

228649 به نظر من بهترین کار اینه آدم خودش وسایل رو بگیره ببره پیش تعمیرکار !

دقیقا حق با شماست . حداقلش اینکه از یه جا معتبر خریداری می کنیم و میدونیم روغنی که داریم میریزم توی ماشینمون روغن اصلی هستش و درب روغن پلمپ هستش.

لینک به ارسال

آره موافقم منم اشتباه میکنم میبرم تعویض روغنی، الان دیجی کالا خیلی محصولات متنوعی میاره، دیگه میخوام از دیجی کالا بگیرم چون قیمتاشون واقعا بروز هست و مثه تعویض روغنیا خداد تومن نمیکش روی قیمتش :) یکی از رفیقام سه چار ساله که از دیجی کالا خرید میکنه و خیلی راضیه از کالاهاش. روغن موبیل که انقد کمیابه روی سایتش گذاشته. فک کن 1% توی اتو سرویس موبیل باشه...

لینک به ارسال

آره موافقم منم اشتباه میکنم میبرم تعویض روغنی، الان دیجی کالا خیلی محصولات متنوعی میاره، دیگه میخوام از دیجی کالا بگیرم چون قیمتاشون واقعا بروز هست و مثه تعویض روغنیا خداد تومن نمیکش روی قیمتش :) یکی از رفیقام سه چار ساله که از دیجی کالا خرید میکنه و خیلی راضیه از کالاهاش. روغن موبیل که انقد کمیابه روی سایتش گذاشته. فک کن 1% توی اتو سرویس موبیل باشه...

درود بر شما . بنده هم چندين ساله از ديجي كالا خريد ميكنم و تمامي كالاها اوجينال بوده و خيال ادم راحته كلاه سرش نرفته

Sent from my iPhone using Tapatalk

لینک به ارسال

228677

بهترین کار رو میکنید . دیجی کالا خوبی که داره اینکه حداقل روغنی که بهت میده روغن اصلی هستش و خیالت راحته

لینک به ارسال

228755
228677

بهترین کار رو میکنید . دیجی کالا خوبی که داره اینکه حداقل روغنی که بهت میده روغن اصلی هستش و خیالت راحته

من خودمم هر موقع از دیجی کالا خرید کردم راضی بودم ، الانم دیدم چند وقته که روغن میاره ، حتی لوتوس هم که یکی از مارکای روغن خوب هست آورده فقط من تو محصولاتش 10w40 قوطی امارات ندیدم ، منتظرم بیاره بخرم ، چند وقت دیگه باید عوض کنم روغنو

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری