a.m.i.n

بحث و تبادل نظر در مورد پژو 207i جدید (هاچ بک و سدان)

522 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 9 ساعت قبل، parram گفته است :

با عرض سلام و ادب و احترام خدمت همه دوستان.

به نظر شما برای من مه 207 مدل 96 دارم و دائما تو جاده ام چه لاستیک 4فصلی و با چه پهنایی مناسبه؟ میخوام رینگم 14 بمونه. سپاسگزارم.

سلام

ضمن تایید گفته های امین عزیز

میشلن نشد؛ هانکوک بگیر... ۱۰۰ تومن ارزونتر! 

بهترین گزینه بعد از میشلن... 

البته خودم به شخصهدر حال حاضر اولین گزینه برام هانکوک Optimo ME02 هست...

تجربه انواع لاستیک ایرانی (بارز، کویر، یزد و...) و خارجی (میشلن، فالکن، رودستون، مارشال، کومهو و...) رو دارم و با توجه به وضعیت فعلی بازار اگه باز بخوام لاستیک بگیرم؛ حتما هانکوک میگیرم....

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 46 دقیقه قبل، !Mehdi گفته است :

سلام

ضمن تایید گفته های امین عزیز

میشلن نشد؛ هانکوک بگیر... ۱۰۰ تومن ارزونتر! 

بهترین گزینه بعد از میشلن... 

البته خودم به شخصهدر حال حاضر اولین گزینه برام هانکوک Optimo ME02 هست...

تجربه انواع لاستیک ایرانی (بارز، کویر، یزد و...) و خارجی (میشلن، فالکن، رودستون، مارشال، کومهو و...) رو دارم و با توجه به وضعیت فعلی بازار اگه باز بخوام لاستیک بگیرم؛ حتما هانکوک میگیرم....

سلام مهدی جان. من بودجم به میشلن نمیرسه. شنیدم که کره ای ها واسه جاده زیاد مطمئن نیستن. تو ژاپنیا کدوما بهتر و مطمئن ترن؟

در 8 ساعت قبل، a.m.i.n گفته است :

میشلن بخر اقا خیالت هم تو جاده راحت کن هم ترمز عالی چسبندگی مطمین نرم بی صدا

جفتی هم 510 تا 560 با تاریخ 2017 یا نهایت 2016 بخر  ساخت فرانسه و آلمانش هم حتما بخر 

185 سایز فابریکی

امین جان سلام. من بودجم به میشلن نمیرسه. بعد اون میشه چندتا لاستیک خوب و مطمئن واسه جاده لطفا بم معرفی کنی. با سپاس

لینک به ارسال

آقا مهدی هم فرمودن   هانکوک Optimo ME02  خوبه  . مورد تایید هست .

گزینه ای بعدی که بعد از میشلن میتونی بخری بریجستون - گودیر این دو تا هم پیدا کردی تردید نکن بخر

دانلوپ هم نسبت بقیه کمی خشکتر هست .

لینک به ارسال

سلام خدمت دوستان عزیز.دوستان چند روز پیش دکمه های روی فرمان ((207جدید))قسمت ولوم و دکمه قطع صدا قاطی میکرد خلاصه هر وقت میخواستم صدا ضبط رو قطع کنم قاطی میکرد و بجای قطع صدا ولوم رو زیاد میکرد یا میخواستم صدا رو کم کنم تراک عوض میکرد[:-'']..بردم نمایندگی و فرمون کامل رو برام عوض کردن.الان دوباره بعد دو روز همین مشکل پیش اومده .اساتید کسی میدونه ممکنه اشکال از کجا باشه...

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

خدمت دوستان و اساتید سلام

من امروز صبح با یه مشکل جدید روبرو شدم که به قرار زیر میباشد :

صبح حدود ساعت 5 که پارکینگ رفتم همه جا ساکت بود دیدم از ماشینم یه صدایی مانند خالی شدن باد لاستیک و یا میشه گفت زمانی که سوییچ باز میشه و دریچه گاز برقی یه صدایی میده از ماشینم یکسره میاد البته اولش فکر کردم صدای نشتی آب یا چیزی مثل گاز هستش که با کلی گشتن متوجه شدم از زیر کاپوت ماشین خودمه که با باز کردن سوییچ قطع شد ، حالا اساتید میدونند از چی میتونه باشه ؟

لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، paiam گفته است :

سلام خدمت دوستان عزیز.دوستان چند روز پیش دکمه های روی فرمان ((207جدید))قسمت ولوم و دکمه قطع صدا قاطی میکرد خلاصه هر وقت میخواستم صدا ضبط رو قطع کنم قاطی میکرد و بجای قطع صدا ولوم رو زیاد میکرد یا میخواستم صدا رو کم کنم تراک عوض میکرد[:-'']..بردم نمایندگی و فرمون کامل رو برام عوض کردن.الان دوباره بعد دو روز همین مشکل پیش اومده .اساتید کسی میدونه ممکنه اشکال از کجا باشه...

سلام و عرض ادب 

دوست عزیز شما باید مجددا پخش و دکمه ها شو برای فرمان تعریف کنید به این صورت که دکمه setup رو برای مدت 10 ثانیه روی پنل ضبط نگه میدارید وارد قسمت اینترفیس میشید و با زدن کلید های روی فرمان از اول کلید ها رو تعریف میکنید من عکس گرفتم براتون ضمینه میکنم بهتر متوجه شید سوالی بود در خدمتم 

7a01_img_6094_thumb.jpg

5imz_img_6095_thumb.jpg

9g66_img_6096_thumb.jpg

fxzn_img_6097_thumb.jpg

سپس به ترتیب دکمه ها رو میرید جلو تا با گزینه Pass رو برو شید و از دکمه ها استفاده کنید و کار تمام است

40z2_img_6099.jpg

y87j_img_6100.jpg

nmvd_img_6105.jpg

khsn_img_6107.jpg

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

هر دکمه ای که از فرمان مثل اضافه کردن صدا کم کردن صدا قطع مکالمه و وصل مکالمه فشار دهید با فشار دادن هر دکمه همان دکمه روی صفحه نمایش سبز خواهد شد 

بعد از اتمام دکمه های فرمان دکمه های روی پنل رو به ترتیب فشار دهید تا برای پنل هم پاسی بگیرید

با تشکر

ویرایش شده در توسط مهدی 111
پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، مهدی 111 گفته است :

هر دکمه ای که از فرمان مثل اضافه کردن صدا کم کردن صدا قطع مکالمه و وصل مکالمه فشار دهید با فشار دادن هر دکمه همان دکمه روی صفحه نمایش سبز خواهد شد 

بعد از اتمام دکمه های فرمان دکمه های روی پنل رو به ترتیب فشار دهید تا برای پنل هم پاسی بگیرید

با تشکرف

اقا مهدی بسیار متشکر

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

با عرض سلام و ادب و احترام خدمت دوستان عزیزم.

من 207 مدل 96 دارم. میخواستم دزدگیر نصب کنم. یه دزدگیر میخوام با سوکت فابریکی و بدون کوچکترین مزاحمت و تغییر در سیستم برق خودرو.

ممنون میشم بنده حقیر ر راهنمایی بفرمایید

لینک به ارسال
در 22 ساعت قبل، parram گفته است :

با عرض سلام و ادب و احترام خدمت دوستان عزیزم.

من 207 مدل 96 دارم. میخواستم دزدگیر نصب کنم. یه دزدگیر میخوام با سوکت فابریکی و بدون کوچکترین مزاحمت و تغییر در سیستم برق خودرو.

ممنون میشم بنده حقیر ر راهنمایی بفرمایید

سلام دوست عزیز.من دزد گیر ایزی کار نصب کردم مدل z1نصب کردم خدا رو شکر تا الان خیلی خوب جواب داده ..امکاناتش هم خوبه.تو اینترنت سرچ کنید مشخصاتش رو بخونید.یک سال هم بیمه سرقت ایران داره

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری