a.m.i.n

بحث و تبادل نظر در مورد پژو 207i جدید (هاچ بک و سدان)

575 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 7 ساعت قبل، 2.0.6 گفته است :

تو سایت ایرانخودرو نیس

شرکت همیشه برای فروش نداره برای مناسبت هایی که پیش میاد در سال یهویی رنگ های خاص را میفروشه مثله 22 بهمن یا غیره

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام خدمت دوستان گرامی...دوستان ماشینم((207))  تحویل نمایندگی شده و خواستم لاستیک فابریکشو با میشلن عوض کنم قیمت گرفتم یه مغازه بهم گفت که لاستیک فابریک رو 400بر میداره و قیمت میشلن هم جفتش 530هزار تومان میشه و 50تومان هم اجرت نصب میگیره یعنی باید 700تومان پول سر بدم بهش..میخوام  بدونم لاستیک خودمو قیمت خوب بهم داده یا ارزون حسابش کرده .مغازدار گفت که خودم دارم جفتی 250میفروشم..نظرتون چیه ..تعویض کنم یا برم جای دیگه.اینم عرض کنم خودم بچه اهوازم و ماشینم تحویل تهران متاسفانه زیاد تهران رو بلد نیستم و این مغازه رو از اینترنت پیداش کردم..ممنون میشم راهنمایی بفرمائید:gol:

لینک به ارسال
در 20 ساعت قبل، paiam گفته است :

سلام خدمت دوستان گرامی...دوستان ماشینم((207))  تحویل نمایندگی شده و خواستم لاستیک فابریکشو با میشلن عوض کنم قیمت گرفتم یه مغازه بهم گفت که لاستیک فابریک رو 400بر میداره و قیمت میشلن هم جفتش 530هزار تومان میشه و 50تومان هم اجرت نصب میگیره یعنی باید 700تومان پول سر بدم بهش..میخوام  بدونم لاستیک خودمو قیمت خوب بهم داده یا ارزون حسابش کرده .مغازدار گفت که خودم دارم جفتی 250میفروشم..نظرتون چیه ..تعویض کنم یا برم جای دیگه.اینم عرض کنم خودم بچه اهوازم و ماشینم تحویل تهران متاسفانه زیاد تهران رو بلد نیستم و این مغازه رو از اینترنت پیداش کردم..ممنون میشم راهنمایی بفرمائید:gol:

سلام داداش مبارکه ماشینتون رو چرخش بچرخه

برای رینگ و لاستیک تاپیک جامعی داریم بی زحمت اونجا مطرح بفرمایین تا بهتر و زودتر به جواب برسین

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

nhad_photo_۲۰۱۷-۰۶-۲۱_۰۰-۲۷-۲۹.jpg

8mte_photo_۲۰۱۷-۰۶-۲۱_۰۰-۲۷-۳۶.jpg

dj8r_photo_۲۰۱۷-۰۶-۲۱_۰۰-۳۲-۲۳.jpg

اینم بعد از تصب هدرز انجین آرت

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، مهدی 111 گفته است :

nhad_photo_۲۰۱۷-۰۶-۲۱_۰۰-۲۷-۲۹.jpg

8mte_photo_۲۰۱۷-۰۶-۲۱_۰۰-۲۷-۳۶.jpg

dj8r_photo_۲۰۱۷-۰۶-۲۱_۰۰-۳۲-۲۳.jpg

اینم بعد از تصب هدرز انجین آرت

آقا مهدی تاثیرش چطوره ؟ بقیه اگزوز هم عوض شد یا فقط هدرز خالی ؟ گارانتی چجور میشه جریانش ؟

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

سلام 

تاثیرش توی سریع تر پر شدن دور موتور هست یا گاهی با دنده 2 وارد کوچه میشدم کم جون بود الان اونطوری نیست خوب پر میکنه کشش با کولر خیلی خیلی محصوص بهتر شده 

البته به شمع و فیلتر هوا هنوز دست نزدم به منبع وسط و آخر و دست نزدم صدای توی دور 4 تخته گاز صدای تیزی داره شیشه بالا باشه نمی تونید بشنوید در جا هم تند تند گاز بدی صدا داره ولی پشت چراغ یا پارکینگ نه آزار دهنده نیست اصلا 

واسه گارانتی که نمی دونم چی بگم اینا بعد 3 هفته یه آبدیت نمی زنن واسه ما چه برسه چیزی وقبول کنن نمی دونم قید شو بگم زدم نزدم نمی دونم خودم  

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در در 1396/03/11, 23:03:53، amiroscar گفته است :

تشکر از پاسختون

مدل تورنادو سوال کردم اصلی فرانسه دونه ای 225 تومنه یعنی 900 تومن درمیاد، رینگای خودمم مفت برمیدارن، توکل برخدا

در مورد مشکل کولرش میشه واضح تر توضیح بدین؟ حالا مشکلی دیگر هم هست ممنون میشم توضیح بدین

در ضمن گرفتم میخوام روش قفل زاپاس و ECU و نمد کاپوت و کفی صندوق و گیرنده دیجیتال و پاور ویندوز و از این قبیل توی آپکو نصب کنم  و  در بیرون هم کیلس استارتر ، شیشه دودی، زنون فابریک برای عدسی ها و هدلایت برای نور بالا ، تودوزی چرم اعم از فرمان و رودری و صندلی ها ، باند و میدرنج اینفینیتی و آینه تاشو برقی که بعید میدونم فعلا برای این آینه جدیدها اومده باشه رو نصب کنم که حساب کردم  روی هم حدود 3 تومن میشه.

یه توصیه دوستانه بهتون میکنم.

نه این ماشین، بلکه هر ماشینی رو خریدید، اول دو سه ماهی سوارش بشید، بعد شروع کنید به خرج کردن براش و نصب آپشن.

مطمئن شید ماشین به دلتون میشینه و همون چیزیه که می خواید.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

کسی از دوستان 207 جدید اتومات تحویل گرفته ؟ راضی هست ؟ شتابش چطوره ؟ ecu  چه مارکی هست ؟ یونیت ترمز چه مارکی هست ؟

لینک به ارسال
در 57 دقیقه قبل، a.m.i.n گفته است :

کسی از دوستان 207 جدید اتومات تحویل گرفته ؟ راضی هست ؟ شتابش چطوره ؟ ecu  چه مارکی هست ؟ یونیت ترمز چه مارکی هست ؟

اتومات ؟!

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 21 دقیقه قبل، SorooshSarani گفته است :

اتومات ؟!

بله جناب اتومات هم امده

جواب سوال هامو البته پیدا کردم - کانتینتال هست و ترمز هم ماندو .. گیربکس هم همون al4

ویرایش شده در توسط a.m.i.n
پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری