a.m.i.n

بحث و تبادل نظر در مورد پژو 207i جدید (هاچ بک و سدان)

433 ارسال در این موضوع قرار دارد

داشبورد رانا را با این ترکیب کردن؟

پنل تهویه ال سی دی نداره؟

خدایی چه فرمون و سردنده ضایعی روش گذاشتن

از چینی های قدیم هم بی ریخت تر شده

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دیگه با اطمینان میشه گفت که اکومکس شده

فرمونش رو کجای دلمون بذاریم :banghead:

لینک به ارسال

دیگه با اطمینان میشه گفت که اکومکس شده

فرمونش رو کجای دلمون بذاریم :banghead:

دقیقا! :thumbsup::thumbsup:

اون خط روی داشبورد رو دقیق نمیشه تشخص داد! شاید نور افتاده باشه.... :?

با این وجود من چندان امیدی به ۲۰۸ و بقیه ندارم....

من همچنان احتمال میدم همون اخباری که قبلا شنیده شده بود مبنی بر اتاق ۲۰۸ ولی باطن ۲۰۶ اکومکس ؛ صحیح باشه.... :banghead::banghead:

لینک به ارسال

نه . 208 بصورت اصلی وارد میشه . و مونتاژ .

207i رو که دیگه واقعا نمیشه حتی بهش فکر کرد. تمام

لینک به ارسال

یعنی واقعا متاسفم برای صنعت خودرو ایران با این طرح بچه گانه و بدون فکر

توی عکس اون خط رو داشبورد احتمالا نور پروژکتور چیزیه که افتاده چون ایربگ شاگرد که نمیشه دو تکه باشه

دسته کنترل زیر فرمون هنوز سر جاشه دکمه روی فرمون هم که الکیه از همه مهم تر تمام هارمونی و زیبایی فرمون 206 و 207 به بوق روی اون هستش

این فرمون پرشیا سفارشی هست که به جای طرح چوب نقره ایش کردن اصلا بوق روش نداره پس یعنی بوقش شده عین ماشین دهه 60 روی دسته راهنما!!!

اینا فکر کنم همینجوری ی چیزی سمبل کردن بعدا تازه میخوان روش فکر کنم بنظرم و این که حتما میخوان ببینن نظر مردم چیه به این ماشین که تجربه به من ثابت کرده عده کمی هستن از ماشین سر در میارن مثل بچه های سایت که سر برق و کیفیت و... بحث میکنیم همیشه اما بیشتر دنبال خرید ی ماشینن البته قصد توهین به کسی رو ندارم

مثل همین الان مردم نمیدونن چی قرار از اب در بیا جلو جلو پولش رو هم به حساب ایران خودرو ریختن :salavat:

لینک به ارسال

چنین اعجوبه ای زیاد دور از ذهن نبود، مسلماً وقتی راه دزدی و سر هم بندی کردن206 رو با هزار ترفند یاد گرفتن نمیان 207 رو مثل قبل بسازن.... از طرفی وقتی بیان اینو 42 تومن بفروشن راحت تر میتونن ماشینای جدید رو با قیمت بالاتر بفروشن، هرچند ماشینای جدیدشونم فقط بدنش جدیده

لینک به ارسال

نه، خطه، خیلی تابلواه، یه فرورفتگی که از کنار ال سی دی شروع می شه تا کنار دریچه تهویه می ره

نمی فهمم چرا ال سی دی پنل تهویه را برداشتن کردن جا موبایلی؟!

کلا ایران خودرو به ایجاد (شکاف ، حفره ، سوراخ!) اون قسمت ارادت خاصی داره [wait]

اون فرمونشم که... :-ocoufused[cry]

لینک به ارسال

یعنی واقعا متاسفم برای صنعت خودرو ایران با این طرح بچه گانه و بدون فکر

توی عکس اون خط رو داشبورد احتمالا نور پروژکتور چیزیه که افتاده چون ایربگ شاگرد که نمیشه دو تکه باشه

دسته کنترل زیر فرمون هنوز سر جاشه دکمه روی فرمون هم که الکیه از همه مهم تر تمام هارمونی و زیبایی فرمون 206 و 207 به بوق روی اون هستش

این فرمون پرشیا سفارشی هست که به جای طرح چوب نقره ایش کردن اصلا بوق روش نداره پس یعنی بوقش شده عین ماشین دهه 60 روی دسته راهنما!!!

اینا فکر کنم همینجوری ی چیزی سمبل کردن بعدا تازه میخوان روش فکر کنم بنظرم و این که حتما میخوان ببینن نظر مردم چیه به این ماشین که تجربه به من ثابت کرده عده کمی هستن از ماشین سر در میارن مثل بچه های سایت که سر برق و کیفیت و... بحث میکنیم همیشه اما بیشتر دنبال خرید ی ماشینن البته قصد توهین به کسی رو ندارم

مثل همین الان مردم نمیدونن چی قرار از اب در بیا جلو جلو پولش رو هم به حساب ایران خودرو ریختن :salavat:

بوق كه رو فرمونه يكم دقت كنيد بقل دكمه ها شكلش مشخصه. فرمون جاي ولوم پخش و كروز هم داره حالا نمي دونم چي توفكرشون بوده ولي اصلا با طراحي داشبورد هارموني نداره مثلا اومدن فرمونو طرح ماشيناي جديد بذارن فرمون خود207 بهتر و هماهنگ تره.سردنده هم كه راناست و هنوزم نصف پاييني داشبورد مال206 و ناهماهنگ .نمي دونم چي ميشه 207 توليد كنن و دست از سر اين206+ بردارن.

لینک به ارسال

نه، خطه، خیلی تابلواه، یه فرورفتگی که از کنار ال سی دی شروع می شه تا کنار دریچه تهویه می ره

نمی فهمم چرا ال سی دی پنل تهویه را برداشتن کردن جا موبایلی؟!

کلا ایران خودرو به ایجاد (شکاف ، حفره ، سوراخ!) اون قسمت ارادت خاصی داره [wait]

اون فرمونشم که... :-ocoufused[cry]

جا موبایلی ؟ اون ال سی دی پنل تهویه است .

اون هم انعکاس نور هستش فرورفتگی نیست ولی کلن گند زده شد رفت به ماشین .

یعنی کثیف تر از فرانسویا فکر نمی کنم توی کل دنیا پیدا بشه از بس دزدن . یکی نیست بگه چرا اجازه میدید هر بلایی سر ماشین ایران فرغون دلش می خواد بیاره ؟ االبته خوب بعید هم نیست وقتی ماشین با این قیمت میره توی پاچه مردم اونم بدش نماید حق برندش رو میگیره

لینک به ارسال

من تا خودم این ماشن از نزدیک نبینم دیگه راجع بش حرف نمیزنم

چون تجربه بهم ثابت کرده ی سری از این حرکت فقط در حد نمایشگاهه و اصلا معلوم نیست پشت کار چه خبره و اصل کار چی از اب در بیاد

اما با این تصور دوستان منتظر این باشید که از این به بعد شاهد حضور پر رنگ 207 های جدید در نمایندگی ها در کنار رانا و 206 باشید که با مشکلات کاملا مشابه هم هستش (صفحه کلاچ - گرم کردن - سوختن لامپ ترمز -و....) و صدای زوزه زیبا گیربکس و ...

خداحافظ 207 :bye: با این اوضاع فکر کنم 208 هم فقط اسلکت تحویل ملت بدن موتورش احتمالا همین 206 هست حالا 1600 یا 1400 برقشم اکومکس داخلش هم با کلی منت دوتا ایربگ و ی ترمز abs ماندو 10 سال پیش و لاستیکاش هم چینی :motaajeb:

اینا دزدی اشون ثابت شدست روی ماشین تولید داخل لاستیک چینی میندازم که براشون ارزون تر تموم شه نمیان از برند داخلی استفاده کنن که اون کارخونه بد بخت سر ماه بتونه حقوق کارگراش بده به موقع !

اون وقت میاد میگه ما مشکل داریم ماشن هامون ارزبری دارن

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری