MAmin

کله کردن 206 هنگام برداشتن پا از روي پدال گاز

40 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان ماشین صفر خریدم 1000 تا کار کرده....پا رو از رو گاز بر میدارم کله میکنه....دریچه گازشم برقی maifu...طبیعیه؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ضمنا وقتی بر میدارم از رو گاز اول کله میکنه بعد همزمان یه صدای مثل هومممم هوممم میاد

لینک به ارسال

خیلی جالبن این ماشینای جدید ایرانخودرو ! من فکرمیکنم ماشین من این همه عیب داره بعد میام اینجا میبینم نه تنها نیستم!

ماشین منم ۹۶هست دریچه برقی! پارو از رو گاز برمیدارم خصوصا رو دورموتور ۳هزار که باشه ، یه تکون میده(شاید بغل دستیم متوجه نشه اما خودم حسش میکنم) بعدش دورموتور افت میکنه!!! یا مثلا دنده۳ رو سرعت ۶۰اینا که باشم دورموتورم رو ۳هزار هست ، پارو یه لحظه از رو گاز برمیدارم بعدش گاز میدم ماشین تکون میده و واقعا رو مخه! قطعا واسه دسته موتور پایین؟؟؟؟! 

لینک به ارسال
در 14 ساعت قبل، SHAhinvt67 گفته است :

خیلی جالبن این ماشینای جدید ایرانخودرو ! من فکرمیکنم ماشین من این همه عیب داره بعد میام اینجا میبینم نه تنها نیستم!

ماشین منم ۹۶هست دریچه برقی! پارو از رو گاز برمیدارم خصوصا رو دورموتور ۳هزار که باشه ، یه تکون میده(شاید بغل دستیم متوجه نشه اما خودم حسش میکنم) بعدش دورموتور افت میکنه!!! یا مثلا دنده۳ رو سرعت ۶۰اینا که باشم دورموتورم رو ۳هزار هست ، پارو یه لحظه از رو گاز برمیدارم بعدش گاز میدم ماشین تکون میده و واقعا رو مخه! قطعا واسه دسته موتور پایین؟؟؟؟! 

ecu رو آپدیت کنین شاید تاثیر داشت.

برای من که تو دنده مقداری تاثیر داشتش، خطی تر عمل میکنه، قبلا خیلی بگیر نگیر بودش.

گاز خوردن ماشین هم بهتر شدش.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در در 1395/03/02, 12:25:58، MAmin گفته است :

با سلام

دوستان عزيز مدتي زيادي هست که مشکل کله کردن 206 روي مخم هست چندين بار دياگ و تنظيم بردم ولي مشکلش حل نشده

ماشين V9 اتومات هست و دريچه گازشم پلاستيکي (مدل 87) و وقتي در دنده 2 پايم رو از روي پدال گاز برميدارم ماشين کله ميکنه . فکر ميکنيد

مشکل از چي باشه؟

داداش چیشد درست شد منم این مشکل دارم

لینک به ارسال
در در 1397/11/26, 15:09:53، .Meelad. گفته است :

ecu رو آپدیت کنین شاید تاثیر داشت.

برای من که تو دنده مقداری تاثیر داشتش، خطی تر عمل میکنه، قبلا خیلی بگیر نگیر بودش.

گاز خوردن ماشین هم بهتر شدش.

آپدیت کردم ، اما بازم دور موتور میاد پایین و یکم ترمز میگیرم و پارو رو کلاچ نمیزارم شروع میکنه به تکون دادن! درحالیکه با ریو رانندگی میکنم اصلا اینجوری نیس! واقعا این ecu های کروز مزخرفه

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، SHAhinvt67 گفته است :

آپدیت کردم ، اما بازم دور موتور میاد پایین و یکم ترمز میگیرم و پارو رو کلاچ نمیزارم شروع میکنه به تکون دادن! درحالیکه با ریو رانندگی میکنم اصلا اینجوری نیس! واقعا این ecu های کروز مزخرفه

اوایل فکر میکردم کروز بهتره و این v8 ای که سازه پویش برام دراومده به اندازه کروز خوب نیست،

بعدا فهمیدم برعکسه، سازه پویش تنظیمات بیشتری قبول میکنه.

حالا انگار شما نظرتون اینه که کروز به غیر از تنظیمات کمتر، مشکل ساز هم میتونه باشه :-(

لینک به ارسال
در 29 دقیقه قبل، .Meelad. گفته است :

اوایل فکر میکردم کروز بهتره و این v8 ای که سازه پویش برام دراومده به اندازه کروز خوب نیست،

بعدا فهمیدم برعکسه، سازه پویش تنظیمات بیشتری قبول میکنه.

حالا انگار شما نظرتون اینه که کروز به غیر از تنظیمات کمتر، مشکل ساز هم میتونه باشه :-(

والا من از سال ۹۶ که ماشین تحویل گرفتم تا خود امرووووز مشکل داشتم ! حتی ریمپ هم کردم که کپ کردن ماشینم کلا درست شد اما مصرف سوختم وحشتناک بالا رفت!!! این مشکل کله کردن هم بعداز ریمپ بدتر شد!انقدر رو مخم بود که دوباره رفتم برگردوندم به حالت کارخونه اما آخرین ورژن ریختم که کله کردنم بهتر شد اما برطرف نشد!

لینک به ارسال
در در 1397/12/18, 12:23:13، SHAhinvt67 گفته است :

والا من از سال ۹۶ که ماشین تحویل گرفتم تا خود امرووووز مشکل داشتم ! حتی ریمپ هم کردم که کپ کردن ماشینم کلا درست شد اما مصرف سوختم وحشتناک بالا رفت!!! این مشکل کله کردن هم بعداز ریمپ بدتر شد!انقدر رو مخم بود که دوباره رفتم برگردوندم به حالت کارخونه اما آخرین ورژن ریختم که کله کردنم بهتر شد اما برطرف نشد!

مشکل ایراد در گیربکس هستش مدل های زیر 91 هم این مشکل رو من باهاشون داشتم . به نظرم حتی ایراد در دیسک و صفحه هم میتونه باعث همین مشکل بشه . 

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

سلام دوستان

207 اتومات مدل 90 درچه گاز پلاستيكي

يكي دو ماهه وقتي پا رو از روي گاز بر ميدارم ماشين كله ميزنه (دائمي نيست اما 70-60 درصد مواقع كله ميزنه). چون ماشين اتومات هم هست خيلي آزاردهنده هم هست وباعث ميشه  گيربكس هم بد عمل كنه. به تازگي هم وقتي پام رو از رو پدال ور ميدارم درجه دور موتور واسه خودش بازي بازي ميكنه و ماشين گاز ميده ول ميكنه. رو ماشين قبلي با سرويس دريچه گاز اين مورد برطرف ميشد ولي اون دريچه اش فلزي بود. پلاستيكي رو نميشه باز كرد توش رو شست.

خطا نداره و چراغ چك خاموشه. (فقط يكبار خطاي عدم ارتباط دريچه گاز با گيربكس داده بود(بدون روشن شدن چراغ چك) كه طبق معمول تعميركار حذفش كرد!)

شمع ها تازگي تعويض شده.

اين حالت يكي دو ماهه رخ داده و قبلا ماشين خيلي نرم گاز رو كم ميكرد.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری