1,437 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام

سوال مطرح شده بالا که دور موتور از 2000 بیشتر نمیشه در مورد ماشین 206 تیپ یکه اینو هم بگم که هیچ سیمی اتصالی نداره ..

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
salam.gif

ماشین من 7600 تاکارکرده امروزرفتم برادرم روازمدرسه بیارم البته ناگفته نمونه که توی پارکینگ هم کیسه هواروهم خاموش کردم که فکرنکنم ربطی داشته باشه که نزدیک مدرسه بودم که حس کردم ماشین بدکارمیکمی وتوی دنده3 بودم به ماشین که گازمیدادم موتورمیلرزیددرمدرسه ایستادم ماشین روخاموش وروشن کردم که چراغ چک روشن موندویه بوق هم زددوباره ماشین روخاموش کردم ودوباره استارت زدم بازهم تکرارشدولی برای بارسوم هم چراغ چک خاموش شدهم بوق نزدوهم موتورصاف شدوالان هم نمیلرزه دوستان کمک کنندالان هم سرباتری رودرآوردم ولی کاشکی درنمیآوردم دوستان راهنمایی کنندdoa.gif

ماشین منم همینجوری میشد بردم دستگاه زدم خطا از دریچه گاز بود پاک کرد خوب شد

لینک به ارسال
سلام دوست عزیزکدام لرزش علتش چیه بله تیپ پنجه

سلام

موتور tu5 خیلی به کیفیت سوخت حساسه بغیر از اشکالات نرم افزاری و سخت افزاری موارد دیگه ای که میتونه باعث این لرزش بشه اینا هستن

1-کیفیت بد سوخت

2-کیفیت روغن یعنی اینکه از حد مجاز سفت تر باشه یعنی مثلا تو فصل سرما بهتره از روغن 10توتال 9000 استفاده بشه البته این مورد تو یه مدل خاص بیشتره که تایپیت هاشون کیفیت خوبی نداشت و فراخوان هم شدن

لینک به ارسال

سلام خداروشکرفعلا بعدازاون مشکلی نداشتم

لینک به ارسال

سلام.احتمالا این مشکل از سنسور اکسیژن ناشی میشه! با دیاگ کاملا مشخصه و تعمییر کار با دیدن ولتاژ سنسور میتونه خراب بودنشو تشخیص بده .اگه گارانتی داره دست نزن.حدود 50 تومن قیمت سنسوره(حدودا).بعد از تعویض دیاگ هم می خواد ! ببین شتاب ماشین هم باید کم شده باشه و اگزوز هم بعضی اوقات دود سیاه میده!

لینک به ارسال

این مشکل فقط درگرما برای روشن کردن آن هم فقط درثانیه های استارت اولیه آن هم بعضی مواقع بود

لینک به ارسال

البته برای روشن کردن دردمای بالای 50 درجه حتی اگرخودرورابعد چندین ساعت هم خاموش باشدبازهم ماشین بدروشن میشدودودسیاه برای چندثانیه فطع میشدواین همیشگی بود

لینک به ارسال

سلام -مشکل ماشین من برعکسه -یعنی اینکه از وقتی هوا سرد شده صبح ها باید چندین بار استارت بزنم تا روشن شه ولی وقتی گرمه با تک استارت روشن میشه .از دوستان اگه کسی میتونه راهنمایی کنه ممنون میشم.پژو 206 تیپ 2 - مدل 86

لینک به ارسال
سلام -مشکل ماشین من برعکسه -یعنی اینکه از وقتی هوا سرد شده صبح ها باید چندین بار استارت بزنم تا روشن شه ولی وقتی گرمه با تک استارت روشن میشه .از دوستان اگه کسی میتونه راهنمایی کنه ممنون میشم.پژو 206 تیپ 2 - مدل 86

سلام

مشکل از بنزینه که به احتمال زیاد سوپر میزنی این بار معمولی بزن ببین چطوره

لینک به ارسال

سلام باتوجه به مدل خودروشمالازم به بازدیدکلی سیستم جرقه زنی وانژکتورها است باتشکرمهدی

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری